А мій телефон найгірший, але мені всерівно.,.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем ABDURAKHMAN, 24 чер 2010.

  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Нокіа 1100 рулить бив, топив, а їй всерівно...
    Вбив лише тоді коли подав зайві вольти прямо в обхід зарядного, ч.и то полюс.и попутав?
    Був файний телефон, шкода що вже їх не випускають, купив би такий же...
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    а він з ліхтариком був? телефони і справді безсмертні, все найнеобхідніше є, а для інших завдань є фотоапарат і компютер! так що погоджуюсь! і не найгірший він, а найживучіший!
     
  3. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    1100 це телефон бізнес класу. кожен поважаючий себе олігарх мав цей телефон. я знаю про що кажу, бо свого часу ми їх продавали масово, мажорам в яких 1-й телефон Н70-Н93 а другий 1100. В мене, коли вже Н70 пищав що батарея розряджена, то 11 ще працювала 2-3 доби на тому.
    І їх зворотня сумісність... а ще одна запасна батарея в кишені.... і я заряджав прожору раз в 4 дні... хоча Н70 треба заряджати раз в добу....
    1100 це телефон всіх часів....

    та, там був ліхтарик
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    А в мене колись був ось такий телефончик Sony Ericsson T600:
    [​IMG]
    Відслужив мені десь біля п"яти років, поки малий його не втопив мені (не буду казати, де саме втопив :) ). А так то би працював і далі, бо до того падав неодноразово, але завжди справно працював.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А ще колись була модель 5110. Також безсмертна.

    А в мене зараз Нокіа-не пам"ятаю яка. Раритет, хоча їй всього лиш рік. Довго шукала - без МП3, без камери, не жабка, не слімка - велика клавіатура і має одну найважливішу для мене функцію - телефонує.

    Всі дивуються, що при моїй любові до Apple в мене не айфон. Його має чоловік, і не можу сказати, що не використовує. Але навіщо мені така іграшка, якщо її не використаю я?...
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. syavych

    syavych копач

    Нє, рулить однозначно 3310 :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    В мене теж Нокіа-61---далі не знаю,є всі прибамбахи,але я тим не користуюсь.лишень дзвонив би,але і падав і купався,все було і і ніц.
    А ось в чоловіка був Саджем(натуральний) слухайте поправся в пральці при 70 грд.віджим 300 об.висушили і жив ше довго...Можете повірити
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я ще досі ходжу з двома тел. Нокія 11-ї серії, тут вони. А мрію про айфон, знайомий дав побавитися iPhone 3 - а-а-а-а-а-а- !!! Навіщо це він зробив? Тепер спати не можу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Максим

    Максим Well-Known Member

    То купіть, вони 30-40 еур коштують. Не випускають вже, але купити можна і новий, і вживаний.
     
  10. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    У мене колись був такий собі Siemens C35i,прикольний телефончик,я б і зариз його носив - El Classico.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ерікссон К200і не беріть! Ге рідкісне. У мами вже другий постійно глючить, перший взагалі перестав включатися.
     
  12. Leri

    Leri Well-Known Member

    мій перший телефон Sony CMD-J70 у 2004 році дістався мені від тата, а йому ще там від когось...

    [​IMG] [​IMG]
    вірою і правдою служив мені 3 роки поки мені нокію не подарували кольорову...
    а мою Сонічку віддали моїй бабці... і що ви думажте? кольорова нокія здохла... після неї моторола здохла, тісля неї ЛДж на ремонті 3 рази була а потім її вкрали...

    а Соня досі живе і працює.. правда довелось батарею купити іншу...

    от чого мені не вистачає в усіх тих ніби кращих телефонах - це можливості заряджати тільки раз на тиждень і колльосіка збоку.... ууууу.... хочу кольосіко в свою нокію-ууууу....
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. adviser

    adviser Well-Known Member

    Багацько років був і є Сіменс - МЕ-45 . Телефон супер, хоча чорнобілий.
    А тепер ще користуюсь Нокіа 6120 - незадоволений ним, бо вже і рамка на джойстику трісла, і динамік міняв, і шкло - це цяцька і понти з прибамбасами. Брав для того, щоб він читав Ворд і Ексель (файли з компіка), мені потрібно по роботі. Але сама модель ненадійна. Куплю краще Самсунг U -800 , в мого швагра, модель - супер!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Leri

    Leri Well-Known Member

     
  15. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Так само вже кілька років ношу дві "Нокії" - 1110і та 1112. Таке дублювання ще помножує їх славнозвісну надійність за рахунок взаємозамінності батарей. Завжди, якщо підсяде той телефон, який мені потрібен, можна переставити батарею, а інший тим часом підзарядити. Благо - й зарядний пристрій підходить до обидвох, тож один адаптер завжди на роботі, а інший - вдома. Телефончики невеликі і легкі, тому кишень навіть влітку не переобтяжують. До того ж важко уявити собі "щипача", який би на них позарився. Так що мені вони цілком заміняють один Самсунг-Дуос при вдвічі меншій сумарній вартості ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Потім поворотний перемикач (коліщатко) був у телефонах SonyEricsson P серії, а ось зара чомусь (не знаю чому) вони зовсім відмовились від них. А фішка цікава була і дуже корисна!:good:
    Пробував використовувати D780 - не сподобалось після кілька зависань! Дуос взагалі не дуже хороший телефон. Він явне не справляється з роботою з двома SIM-картками.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Пил налітав через лишні шпарини, та й прокрутка на вічна - то ж механіка...
    Але сонькам я завжди трішки заздрив - їхня поліфонія мене добивала (в хорошому розумінні) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Leri

    Leri Well-Known Member

    страшне велика проблема! - заніс у сесвіс почистили і працує! :)

    а щодо вічності... не можу не погодитись, проте додам - я б не сказала, що більш цифрові технології у нас довше живуть... (а те коліщатко ще й досі спокійно свої функції виконує)

    ммм... в мене на смс така мелодія була.... всі знайомі мої балділи))) поліфонія - супер!

    ---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:48 ----------

    хех... мені нокію 1200 і майже цілком "вбиту" (обшарпану з усіх боків) LG G1800 поцупили... позарилися на сумочку шкіряну напевне)))

    у нас все змітають що не дуже добре лежить :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ні, тільки те, що більше 5 хв. лежить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Нінада грязі!
    В мене Дуос чудово працює, не висне, з картками собі раду дає.
    Глянув аватар - закралася підозра....
    Він під броньою постійно?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)