А караван іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 30 жов 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До того тошнить як з Порошенко роблять величезного державного діяча, равного якому не було і не буде, що вже хай далі буде чесно - не будемо наслідувати скажених порохоботів та шавок, що на нього шакалять.
    Не вийде в цих - хай ідуть нах.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Повністю погоджуюся з вами.

    Але коли хлоп сказав: "якщо буде підтверджено судимість Іванісова за згвалтування, то він положить мандат і піде з партії", то на виході має бути щось одне

    - або офіційно оголошено, що Іванісов не був засуджений за згвалтування і він дальше слуга народу
    - або Іванісов був засуджений за згвалтування, тоді він здає мандат депутата і іде з партії

    А всі інші пояснення або мовчанка по цій справі - значить президент балабол і брехун.
    Чому досі нема результату?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Згодна, їм чиститись і чиститись...Набирати приходилось поспіхом, бо ніхто не очікував такого високого проценту на парламентських виборах, та й на президентських - скажемо прямо. Мало часу, мало. Такого в історії України ще не було і навряд чи буде.
    Але до НР треба навести порядок, бо тоді вже рейтинг буде дійсно падати. Поки нічого. Навіть дивно)
    я в танку щодо цього товариша, а що - багато часу пройшло?
    Я тут про Геруса тільки почула, що його відсторонили. Отут цікаво.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зеленський втрачає не так рейтинг, як відчуття реальності. Це дуже небезпечно.
    ІМХО
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не можу нічого сказати. Я чекаю на зустріч в нормандському форматі.
    Це найважливіша і складна річь. Все інше набагато простіше.
    Бюджет нормальний, позиція з російським газом для нас вигідна і газ може буде найдешевшим для нас за останні 5-6 років.
    З доларом все спокійно
    Графики наличного курса USD, архив наличного курса доллара США
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це все фігня. То для тих "стурбованих і занепокоєних" в європах-америках. Бо їм потрібно хоча би видимість якихось рішень, щоб виправдати свою значимість в світі.
    Ніхто нам не допоможе і не вирішить наших проблем, тільки ми самі.

    Ми знаємо про "Рішення Переяславської ради", про "Пакт про ненапад" Молотова-Ріббентропа, про "Будапештський меморандум" про гарантії безпеки і т.д і т.п.
    Де вони, ті рішення, пакти і меморандуми?

    Тому головне - яка людина стоїть біля руля.
    Ми вже бачили, до чого довела країну захланність, брехня і підлість п"ятого президента.
    Якщо таким самим, або хоча б в чомусь подібним, виявиться шостий президент, то на позитив можна не чекати. Бо брехня породжує брехню, патологічна жадібність затьмарює розум, а від підлого можна очікувати найгіршого.

    Тому Сказав - зроби. Або навіть не відкривай рота.

    Або ще є таке хороше слово "може". Але його політики не люблять, бо вони хочуть показати себе твердими і впевненими, рішуче роздаючи обіцянки і гарантії. Ще й двома вказівними пальчиками махають.
    А на повірку виявляються брехунами і балаболами.
     
    • Тупо Тупо x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну ви й тупа, вибачте на слові.

    А ось міст, який відкрив Зеленський:

    [​IMG]
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :) Може я тупа, може ви тупий. Будемо ці події вважати рівноймовірними.
    Але я не вигадую того, в чому не маю достатнього досвіду, тим більше не маю звички брехати, а чим ви займаєтесь на форумі, про те можна анекдоти складати.
    Читайте, кеп. А якщо ви вважаєте міністра енергетики України менш досвідченим за себе - тоді про що з вами розмовляти)

    В случае подписания транзитного контракта с РФ цена на газ может достичь исторического минимума – Оржель
    В случае подписания нового контракта с РФ на транзит газа через украинскую газотранспортную систему цена на газ существенно уменьшится. Об этом сказал министр энергетики и защиты окружающей среды Украины Алексей Оржель на презентации 25 ноября, передает корреспондент издания "ГОРДОН".

    "Если мы подпишем договор на транспортировку с "Газпромом", то учитывая запасы в наших газовых хранилищах и в европейских, мы можем стать свидетелями одной из самых низких в истории цен на газ этой зимой", – сказал министр.

    Он назвал "абсолютным приоритетом" подписание договора на транзит газа.

    "Если у нас получится подписать договор на транспортировку, то не только цены в газохранилищах [на газ], который был закачан летом, а и еще больше факторов будут влиять на снижение цены на газ. Если это произойдет, у нас будет исторический минимум по ценам на газ начиная с 1 января", – сказал министр.

    В ноябре НАК "Нафтогаз України" повысил стоимость газа для населения. Она составит 4899 грн за 1 тыс. м³ без учета НДС и затрат на транспортировку, что на 626,24 грн больше, чем в прошлом месяце.

    10-летний контракт между Украиной и Россией о поставках и транзите газа заканчивается 31 декабря 2019 года. С осени 2015-го Украина не импортирует природный газ по контракту с "Газпромом", закупая газ на своей западной границе.
     
    Останнє редагування: 27 лис 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нам треба віддавати неймовірні борги наступні 2 роки, а за ці два роки можна вирішити питання з постачанням іншого дешевого газу - чи нарощування свого видобутку.
    Нам не до жиру. Тому тим, хто зараз верещить про вертання до Росії, можна закрити рота та чекати готового. Президент повинен думати про всіх своїх підданих, а не тільки про тих, хто надівши вишиванку, ладен камня на камні не залишити від України. Нам треба вижити і для цього треба використовувати все, що дає плюс, а не мінус в бюджет.
    Порошенко дуже турбувало продовження своєї влади і для цього він дав піднятися своєму давньому знайомому Медведчуку - і политично, і економічно.
    Зеленський того Медведчука викинув і з переговорів, і з постачання дізельного пального, навіть його ТВ канали прикривав, за "розжигання ворожнечі".
    І Порошенко при цьому - великий патріот, а Зеленський "здає Україну"!
     
    Останнє редагування: 27 лис 2019
    • Тупо Тупо x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Известный юрист Анна Маляр дает интервью:

    - Сейчас в СМИ и соцсетях также активно обсуждают Евгению Закревскую, известную как адвокат семей Героев Небесной Сотни. Неделю назад она объявила голодовку, заявив, что следствие по делам Майдана остановлено, а юридические термины уже истекают. Голодовка – это обоснованный шаг, акт отчаянья или…?

    - Что касается дел Майдана, то на протяжении последних пяти лет я давала сотни комментариев по этому поводу и всегда говорила, что при власти Порошенко никаких сдвигов не будет. Поясню, почему я так говорила. Власть Порошенко представляла собой такой себе микс революционеров, которые были вершиной айсберга, и представителей режима Януковича — потенциальных соучастников в делах Майдана. И часть людей, которая имела прямое отношение к преступлениям на Майдане, к расстрелам, убийствам, не просто сохранила свои должности, но и пошла на повышение. И у меня не возникало никаких сомнений, что эти люди не только тормозят расследование, но и уничтожили все доказательства. Не привлекать же их к ответственности самих себя?

    Вместе с тем, у меня была надежда, что в случае смены власти Порошенко, подвижки будут.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Тому, що зелупенфюрер балабол и брехун. "Хул@ неясно?"(с)
     
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Бля!- других слов просто нет.Ну почему вы такие тупые?И не видите дальше своего носа.По вашему, строительство сети интерконнекторов и заводов по регазификации СПГ- оно просто так?И строительство терминалов, типа того, что в Свиноусьце- это от нехрен делать?А заказ на 20 танкеров для СПГ у Кореи- тоже?И строительство прорвы газопроводов к Восточному побережью США- просто бзик?И имея такой фактаж под носом, нести содрогательную херню?(Ну ладно, мадам простительно, она сама призналась, что тупая, но министрам...)
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Еще один знает ситуацию лучше министра.:)))
    Какие люди, и без охраны))

    Если бы дважды майор подумал хоть 5 минут, он бы понял, что зря ляпнул последний пост.Вы пишете чушь, зато сколько самодовольства -наблюдать это одно удовольствие...Пишите еще.:)
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    різниця у тому, що я не тішуся російському газу, а ви - тішитеся.

    Як там ви колись казали? Торгівля на крові?

    Ви є справжнє путинятко.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Про подібних на вас писав Шевченко:

    За шмат гнилої ковбаси. У вас хоч матір попроси, То оддасте. Не жаль на його, На п'яного Петра кривого. А жаль великий на людей, На тих юродивих ...


    Путін кинув вам кісточку поглодати? Смачно?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Зеленський підписав закон про військові звання за стандартами НАТО
    29.11.2019 11:47

    Президент Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)", який передбачає запровадження нових військових звань у ЗСУ.
    Зеленський підписав закон про військові звання за стандартами НАТО
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "ПЄС гавкає, а караван іде!"
    Хтось уже таке казав, чи я - перший?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мусет Ви перший :good:

    Патентуйте)
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не можу. Тему, з назви якої більшість слів входить у цей вислів, започаткував пан Василь. Він наштовхнув мене на цю думку.
    Я взяв лише раціональне зерно, як Маркс у Гегеля.
    Так що я - лише у співавторстві. Паблик релейшнз, як я це називаю.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Капєєєц...
    Паблик релейшнз о_О

    Не завжди добре знати так багато мудрих слів;
     
а де твій аватар? :)