А караван іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 30 жов 2019.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну коли назвати старого пі@@ром? буде не чемно...:mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вже наводив слова Франка про щирих патрійотів.

    Я народився в 1856 р. в Нагуєвичах, Дрогобицького повіту, ходив протягом двох років до сільської школи в Ясениці Сільній, потім до т. зв. нормальної школи отців василіян у Дрогобичі, а опісля там же до гімназії. Склавши іспит зрілості, я вступив до університету у Львові.
    (....)
    І тому повторюю: не люблю русинів. Так мало серед них знайшов я справжніх характерів, а так багато дріб’язковості, вузького егоїзму, двоєдушності й пихи, що справді не знаю, за що я мав би їх любити, незважаючи навіть на ті тисячі більших і менших шпильок, які вони, не раз з найкращим наміром, вбивали мені під шкіру. Зрозуміло, знаю між русинами декілька винятків, декілька осіб чистих і гідних усякої пошани (говорю про інтелігенцію, не про селян), але ці винятки, на жаль, тільки стверджують загальний висновок.

    Признаюсь у ще більшому гріху: навіть нашої Русі не люблю так і в такій мірі, як це роблять або вдають, що роблять, патентовані патріоти. Що в ній маю любити? Щоб любити її як географічне поняття, для цього я занадто великий ворог порожніх фраз, забагато бачив я світу, щоби запевняти, що ніде нема такої гарної природи, як на Русі. Щоб любити її історію, для цього досить добре її знаю, занадто гаряче люблю загальнолюдські ідеали справедливості, братерства й волі, щоб не відчувати, як мало в історії Русі прикладів справжнього громадянського духу, справжньої самопожертви, справжньої любові.

    Ні, любити цю історію дуже тяжко, бо майже на кожному кроці треба б хіба плакати над нею. Чи, може, маю любити Русь як расу – цю расу обважнілу, незграбну, сентиментальну, позбавлену гарту й сили волі, так мало здатну до політичного життя на власному смітнику, а таку плідну на перевертнів найрізнороднішого сорту? Чи, може, маю любити світлу будущину тієї Русі, коли тої будущини не знаю і для світлості її не бачу ніяких основ?

    Дещо про себе самого
    Іван Франко
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    ...сказав Васька-паразіт,.на прозвисько Хрунь (зрадник,коляборант)
    І..."любима" його пісня,від якої його корчить і бісить...а я-сіі тішу!:yahoo:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=kAmqJKDt3ts
     
  4. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    upload_2019-10-31_14-15-0.png
    Я ж народився в 1947 р. в Самборі,Дрогобицької області...
    Школа в Дрогобичі недалеко мене...

    upload_2019-10-31_13-43-47.png upload_2019-10-31_13-47-42.png

    View: https://www.youtube.com/watch?v=Z3UuXYlv4V4&t=8s
    upload_2019-10-31_13-59-14.png
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А поет, вибачаюсь на цім слові, і сюди пише свої ...
    Та хай уже, я все одно не читаю.
    А цікаве відбулося сьогодні (це - тоже караван).
    Мільйонні схеми, махінації на закупівлях і “своя” Укрзалізниця. За що Рада зняла депутатську недоторканність з Дубневича
    А з Голосу все-таки є користь. А то я вже думав, що вони - для мебелі.
    Ну, Дубневичі більше славляться на Львівщині, тут про них, здається, згадували під час парламентських виборів.
    Як каже Вєнєдіктов на Еху Москви - будєм наблюдать.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Такі да, Дубневичі досі засівали на двох округах: №118 /Львів, там тусувався Богдан. Не пройшов на останніх виборах/ і №120 /села львівщини, там балотувався Славко. Пройшов/

    №120 - моя мала батьківщина. Перед виборами весь час на слуху Ярослав Дубневич - вікна в школах поміняв, автобуси на прощу організував, асфальт в селі положив, воду пообіцяв...

    Аргументи у вуйків желізні:
    "Може і краде, але і людям трошки дає..."
    "Парасюк он чесний, і шо з того його виборцям-селянам - ні дороги, ні медпункту..."
    "Славко як в кнайпу заходить, то всіх пригощає"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...Нє дождьотєсь!:tongue:
    Галичина то...то...ой!
    Самі ж бачите ,які ми Бойки...
    Давайте я Вам музичку поставлю,раз Ви катреняки не читаєте,та і ніхто тут ніц дуже то й не пише...Буде прям Шишкім: Мядведь слухає музику!
    А Галичина і так в Європі,тому караван наш давно вже там!:mocking:

    upload_2019-10-31_17-55-59.png

    View: https://www.youtube.com/watch?v=z91kZ8_VPnQ&t=
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Бойки, то такі самі українці, тілько дикі.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ага...Мовят москалі же на слідуючі вибори президентом Бойка виберуть...:haha:
    Вася,друг,бережи себе!:cry:

    upload_2019-10-31_18-28-18.png

    000aвx7к1а2aв3dа2a3вк2s3p14е45g3кг5кf235y34t436.jpg
     
    Останнє редагування: 31 жов 2019
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чому люди можуть не голосувати закон, в якому ніякої корупції - тільки з'ясування причин пожеж на складах?
    Ірина Луценко і Парубій не голосували, заступник Юлін - Кожем'якін теж. Бужанський з Дубінським - заслані казачки теж... Зажоп масово не голосували. При тому, що "проти" ніхто не наважився...
    Чого б це?
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Известно куда караван іде. Все знают эту рифму.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я не є прихильник, чи неприхильник Дубневичів. Палка двох кінців. Ну поженуть Дубневичів. А що далі? Прийде Беня, чи Ахмєтов. І що далі? Боротьба з олігархами повинна бути на всіх, а не показуха на комусь конкретно.
    Недавно їздив на тернопільщину. Дороги - жах. Там нема Дубневичів, нема їхнього асфальтного заводу, але нема й доріг. І який толк з цього всього? Це не боротьба з крадунами, це боротьба за грошовиті місця, за впливи. З одних - в інші руки.
    Одного разу в село приїхала Тетяна Чорновол. Зібрали народ. От вона і каже:
    - Не підтримуйте більше Дубневичів!
    І тут якийсь вуйко встає і каже: Во, у нас була погана дорога. Ми звернулися до Дубневичів і вони привезли дві машини щебеню і дорога стала кращою, а ти що зможеш?

    Т. Чорновол:

    - От ви, корову маєте?
    -маю корову і яливку маю, аякже!
    - Треба створити пункт прийому молока, щоб кожен селянин міг заробляти гроші, - говорила Чорновол.

    Народ почав сміятися і свистати. Збори практично не мали продовження.

    Висновок простий: треба бізнес спрямовувати у правове поле, а не займатися пошуками відьом.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    От тому і треба все робити в правовому полі. Треба провести розслідування.
    Якщо Славко Дубневич винен - покарати по максимуму. Нє, в тюрму садити не треба. Конфіскація протизаконно нажитих активів. І років так -дцять ще сплачувати в казну якісь відсотки з заробленого чесною працею. Тіпа "чоби знав, як обкрадати державу"

    Ну а якщо Славко перед законом чистий - то вибачитися, зробити селфі, поцілувати і відпустити.

    Але мені думається, що з Дубневича общипають пух, викачають жирок, і відпустять обростати пухом і жирком до наступного разу;
    Ну і заберуть у нього кілька корит на потреби свіжодорвавшихся до влади. Бо вони он перебиваються на дешевих повіях)

    До речі, а шо там з його братаном Бодею?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ...виключно на уранових копальнях
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І головне, грати всіх одинаково, а не свій/несвій.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А толку?
    У Китаї позбавляють життя корупціонерів.
    А Китай займає 102 місце по корупції.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви про минулі п"ять років, коли бариги правили, натякаєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А не треба позбавляти життя. Це дуже легко і терпимо для корупціонера.
    Повторюю - повна конфіскація. Залишити в тому, в чому прийшов на чиновницькі і державні посади.

    І всю родину пропустити через простий калькулятор: "скільки офіційно заробив і скільки офіційно і по факту витрачаєш". Все, що йде червоним - конфіскувати+штраф.
    А то он тьоща крутого чиновника все життя проробила в сільській школі в Великих Бздунах, а на зароблені гроші купує зятю хату в Києві під 300 квадратів. А у поца в декларації миша повісилася.

    зі

    @Мих, от скажіть прямо - ви за те, щоб на сведловину з водою поставили лічильник і щоб торговець водою сплачував якусь ціну на кожний кубометр добутої з надр води?

    І, будь ласка, обгрунтуйте свою відповідь

    Якщо ТАК то чому?
    Якщо НІ то чому?
     
    Останнє редагування: 1 лис 2019
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)