А чи є в нас бажаючі покататись на літаку над нашим містом?))

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем Kruz, 22 бер 2010.

  1. Kruz

    Kruz Member

    З парашутом стрибати якось не дуже хочеться, а от політати непогано було б, але дорого якщо самому..:sad: а якщо назбирається 10 бажаючих - вартість значно впаде)))) та що пропоную тему для обговорення)) Чим не романтична пригода? :)
     
    Останнє редагування модератором: 22 бер 2010
    • Подобається Подобається x 3
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Як полетите - фотики візьміть, фотики! Які ще парашути!!! :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kruz

    Kruz Member

    Так я і хочу зібрати компанію зацікавлених)) просто якшо арендувати 4-х містний літачок - буде 6 баксів за хвилину за літак.. а якщо 10 містний - то з кожного всього по 1 буде))) тобто 30 хвилин покататись обійдеться 30 баксів)) а можна при наявності коштів і в Карпати злітати з посадкою)) тільки от не знаю чи можна пиво на борт брати....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Влітку охоче полетів би. Дякую за посилання - буду знати, звідки літають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kruz

    Kruz Member

    так я теж думаю влітку))) зараз кайфу немає... літачки без обігріву))) хоча... якщо пілот якусь фігуру крутоне - одразу потепліє))
    Просто тему запостив, щоб охочих знайти побільше)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не лише потепліє, ше й помокріє, нє?
    а може то потепління від мокріння?
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. dimalozz

    dimalozz Member

    А я то думаю: хто це іноді сємки на голову лузає !?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Kruz

    Kruz Member

    Туристичні мандрівки коштують відповідно 6 доларів за хвилину польоту на двох- і чотиримісних літаках і 10 десять доларів за хвилину на десятимісному. Себто, якщо десятьом мрійникам заманеться політати, то платитимуть вони по одному "зеленому" за хвилину.

    Географія польотів надзвичайно цікава. Можна політати навколо Львова упродовж тридцяти хвилин, покружляти над замками Львівщини трохи більше години, прогулятися небесним маршрутом аж до Славська, зробивши короткочасне приземлення у Дрогобичі...

    Рвуться до неба різні люди - закохані й розкохані, романтики і реалісти, багаті й не дуже... Словом, усі, хто хоче відчути запах свободи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tiuli4ka

    tiuli4ka New Member

    А от хто чув про польоти не на літаку, а на повітряній кулі? де про це можна поцікавитись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    найближче, мабуть, в Кам"янець-Подільску
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Перепрошую, а як із "подачею таксівки додому"? Тобто проліт від літовища до міста ("порожняк") теж тре оплачувати ? Чи літак на вказаній вулиці сяде? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Саме летовище за містом,до нього треба добиратись самотужки і відповідно назад таксамо.......Ми влітку частенько там буваємо..(недоїзджаючи до Городка)..Мій великий фанат літаків.А як на мене,то там ті літаки,такі, ше можна сказати довоєнні,пережили війну...:)Є приватні (кращі)але чужі...Я сама мало не наважилась з парашута стрибнути,але в останній момент шось передумала(страшно) а раптом...
    Хоча ті парашути "поштові",не знаю,як вірно сказати,такі,шо самі розкриваються...але всеодно...А от на літачку політати треба.Красота,адреналін,тільки влітку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. matvej

    matvej Well-Known Member

    - село Цунів
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kruz

    Kruz Member

    Нарешті троха почали відписувати)) на рахунок повітряних куль, нажаль, нічого не знаю..... я й сам нещодавно знайшов в неті можливість покататись) якщо щось ще знайду - обов"язково викладу.
    Знаю, що у Франківську можна десь за 100 доларів годину літати.. але тільк 1 пасажир.. та й дорогувато якось.. (( так що надіюсь, до літа троха бажаючих романтиків назбирається :)))

    ---------- Додано в 20:25 ---------- Попередній допис був написаний в 20:23 ----------

    Якби був вертоліт, то було б прикольно)))) на дах сів би :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Я думаю що Boris_Kiev_у бдижче до Чайки буде :))), або навіть до Борисполя ніж до Цунева ;)
     
  16. LeontiKozujk

    LeontiKozujk New Member

    Я теж чув про Кам"янец-Подільск але на кулі страшно, що робити якщо дно провалиться?)))
     
  17. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Я можливо заради улюбленої дівчини десь гроші би і пошукав, але ж вона не стане одна летіти (хоча б з огляду на величезний переляк) :sad: От двомісний літачок десь знайти б.

    ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

    На 4 місному вдвох летіти це теж якось надто по-буржуйському!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mills

    Mills Member

    кул, і непоганий аеро-бізнес можна створити, дякую за пост
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kruz

    Kruz Member

    Чому по-буржуйському?))
    Ціна однакова.. що 4 людини, що 2 - все рівно 6 доларів хвилина за літак)) так що..))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mamont

    Mamont миється в бані

    Это актуально разве что для жителей Львова. Вот я, например, прилетаю во Львов самолетом, и летать после этого уже не хочется. Видел город с высоты птичьего полета. А вот для львовян - вполне актуальное предложение.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)