8 березня.Свято чи комуністичний архаїзм?

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем І.Павлович, 27 лют 2007.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Шановна напевно в Австралії бізнес вумен теж дякують кларі цеткін і всім соціалістам за це свято?
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та я не те що в Австралії, і в нас не знаю нікого, хто згадує Цеткін 8 березня :dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    А я навіть не знаю людей які згадують 8 березня як свято
     
  4. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Згідно календаря ООН 8 березня це ДЕНЬ (не свято) , а просто Міжнародний жіночий день.
    І якщо подивитися на календар то в кожному місяці таких МІЖНАРОДНИХ ДНІВ там по 15 штук.

    International Days | United Nations

    Тобто згідно вашої логіки ,якщо 8 березня СВЯТО - то чим НЕ СВЯТО 3 березня - День дикої природи , 24 березня -День туберкульозу , 30 липня - ДЕНь боротьби з торгівлею людьми , або 15 жовтня (о це клас!)- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК.Так що жіночих СВЯТ аж 2. 8 березня і 15 жовтня.Кому яке святкувати , то вже вибирайте самі.

    Клара з Розою придумали собі день і забули , в СССР його зробили святом і в Україні продовжили

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Згідно календаря ООН 8 березня це ДЕНЬ (не свято) , а просто Міжнародний жіночий день.
    І якщо подивитися на календар то в кожному місяці таких МІЖНАРОДНИХ ДНІВ там по 15 штук.

    International Days | United Nations

    Тобто згідно вашої логіки ,якщо 8 березня СВЯТО - то чим НЕ СВЯТО 3 березня - День дикої природи , 24 березня -День туберкульозу , 30 липня - ДЕНь боротьби з торгівлею людьми , або 15 жовтня (о це клас!)- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІЛЬСЬКИХ ЖІНОК.Так що жіночих СВЯТ аж 2. 8 березня і 15 жовтня.Кому яке святкувати , то вже вибирайте самі.

    Клара з Розою придумали собі день і забули , в СССР його зробили святом і в Україні продовжили
     
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Хіба що працівники представництва "Аерофлоту" , Посольства РФ , МІжнародних Авіаліній України і Посольства України в Австралії.
    А бідні австралійки навіть не підозрюють що можна на халяву дістати квіки і випити вина.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Хіба що працівники представництва "Аерофлоту" , Посольства РФ , МІжнародних Авіаліній України і Посольства України в Австралії.
    А бідні австралійки навіть не підозрюють що можна на халяву дістати квіти і випити вина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А хіба Нalloween це свято(holiday)?
    День Подяки - так , День Колумба - так , Крістмас - звичайно.
    А Галловін - -так подурачитися.Радість для дітей , що можуть бути Спайдерменами , Бетменами , Сінґарелами і дістати цукорки за трік-ор-тріт від сусідів
    І прибуток для Волмарту .
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    2N3sfi5rQ6U.jpg комуністичне-архаічне, да пох, зі святом дівчата )
     
    • ... ... x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Співчуваю...
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    На знайшлисьте ту піхвострадатєлєй...

    Tapatalk
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Чому б і ні? Я знаю такий заклад, де з дітьми святкують Всесвітній день Землі 20 березня... та і в цілому, благородні та гідні якості виховують в людях там.

    Все правильно Ви кажете - хто що має, той те й святкує: в одних є пошана до матерів і вони святкують День матері; у кого є кохання і кохані - той святкує Валентинів день... ну а хто обділений жінками - то й святкувати нічого:pardon:
     
    Останнє редагування: 8 бер 2016
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Всі прогресивні країни святкують...Росія, Білорусь, Казахстан і Україна :dirol:

    [​IMG]
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На Фейсбуці так:

    [​IMG]
     
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бідні австралійські бізнес-вумен? :scratch_one-s_head:хм... цікавий погляд
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Кацапскі самки які народили скотин вбиваючих наших,
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Теж святкують 8 березня,такщо святкуйте разом з ними
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)