3G зв'язок від "слонів" та не тільки.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Eastman, 23 лют 2015.

  1. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Сьогодні, 23 лютого сталась знаменна для української телекомунікаційної галузі подія - право мати зв'язок стандарту UMTS (3G) отримали три найбільші мобільні оператори - слони галузі, так би мовити - Лайф, МТС та Київстар.
    http://www.epravda.com.ua/publications/2015/02/23/529974/
    Пропоную у цій темі обговорювати впровадження зв'язку даного стандарту в Україні.
     
  2. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    До речі, директор з корпоративного управління та контролю МТС Україна пообіцяв у Львові 3Г з"явиться на самому початку розгортання мережі.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    А 4G коли з'явится
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    наші чиновники ще не виготовили ліцензію.

    Буде хабар - буде ліцензія. Вони он з 3G тягнули скільки могли. Молдова вже на 5G націлилася...
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Не 5G а LTE,а чиновників на гіляку
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    слухайте адміна..

    договорняк.JPG
     
  7. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    А чим 3G з голосом/швидким інтернетом гірше за 4G з інтернетом/без голосу? Суть же не в тому 3 чи 4, чи 5, а в тому що стандарт дасть саме вам.
     
  8. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    До речі, МТС каже, що зв"язком 3Г можна користуватись прямо зараз!
    http://company.mts.ua/ua/news/novosti/6629-mts-ukraina-vyigrala-licenziyu-na-3g/
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Тим що інтернет ще швидший і набагато,і онлайн радіо не висне як і відео,що значить з голосом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Швидкість до 42 Мбіт на секунду у 3Г. І радіо висне? У радіо до 160 Кбіт/сек. Це супер-пупер-стерео-якість. А так звичайно 32-64-128.
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а з голосом в 3G набагато краще ніж в GSM. Я користувався і нетом і голосовим зв'язком від Утелу, якість передачі голосу в рази перевершує мтс, кс і лайф разом взяті..
     
  12. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    LTE - стандарт для передачі данних на швидкості до 340 Мбіт (теорія), до 100 Мбіт (практика). Без голосу. Тобто можна передавати через скайп/вайбер тощо. А UMTS призначений для передачі як голосу, так і даних.
     
  13. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Так, щільність і захищеність сигналу є вищою. Але, мені здається, у обох абонентів, що розмовляють має бути 3G.
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    В мене всі радіо грають з швидкістью 256 Кбіт/сек
     
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Значить мій айфон 6 + в LTE голос не передає
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я переважно дзвонив на Утел і міські (стаціонарні) номери, передача голосу на висоті, і не чути отого металічного скрежету який присутній в gsm..
     
  17. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Ваш айфон має переключатись на 3Г для виконання/прийому дзвінків.
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Він в 3 G переключается якщо поганий звязок
     
  19. Eastman

    Eastman Well-Known Member

    Ви хочете сказати, що розмовляєте в LTE? Дивно. Хоча сперечатись не буду. Я - теоретик.
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Так ,бо на телефоні пише LTE постійно де звязок трошки гірший то пише 4G десь в лісі пише або 4G або 3G ,в підвалі може писати G або нема зв'язку
     
а де твій аватар? :)