23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Danilo, 20 лют 2007.

  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Львові молодіжна організація УНП та за підтримки низки громадських організацій ініціюють скасування свята 23 лютого, яке по суті є комуністичним. Львівська міська організація Української народної молоді та ряд організацій, об’єднаних у рамках молодіжної громадської акції "Відновимо історичну справедливість", прийняли звернення із закликом до міського голови Львова Андрія Садового "змінити зденаціоналізоване свято День захисника невідомо чиєї Вітчизни 23 лютого на День захисника України, яке пропонується відзначати щороку 14 жовтня"...
    ... Тому ми вважаємо, що 1 грудня 1991 року, проголосувавши за державну незалежність України, ми тим самим, поклали край кривавій комуністичній диктатурі, а разом із нею - брехні та блюзнірству влади, складовою якої є псевдосвята, міфи й легенди наскрізь брехливої пропаганди. Тому, ми також не вважаємо доречним святкування 23 лютого.

    повний текст
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    А що є таке свято в календарі чи переліку святкових днів затверджених Верховною Радою?
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Дебілізм.
    23 лютого - день Захисника Вітчизни. Хто не знає, яка в нього Вітчизна, хай не святкує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Ви бачили це:


    Справа в тому що пропонують 14 жовтня зробити. Почитайте статтю.
    Хотів додати опитування, але запізно. Взагалі не помітив чи була можливість спочатку
    .
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2009
  5. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Бачив. Співчуваю.

    14 жовтня - Покрови. До чого тут ДЗВ?
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2009
  6. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Поясніть чому? Ви ж офіцер, так? У притаманній Вам демонстративно спокійній манері.
    От я вважаю що це дійсно вже давно назріле питання котре потрібно негайно вирішувати. Надії слабенькі, бо 23 лютого в Ющенка День народження.:) Нагадаю що я особисто вітддав 2 роки службі у РВСП , ком відділенням, тобто знаю де в автомата кулі заряджають.:D Мені це не байдуже.
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2009
  7. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Да хоть 10 раз переносите праздники 23-го февраля и 8-го марта, всё равно наше поколение их будет знать и отмечать.
    А искуственно придуманные "дни" - будут отмечать те поколения, для которых придумают историю волзникновения этих "дней".
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Народ, не сваріться!!!!

    Я зараз всіх Вас помирю.

    Так от 23 лютого - то є велике свято: День народження В. А. Ющенка.

    Я ж казав, що помирю, от і Нєвстранець Михові (страшно подумати) карму +1 добавив.
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  9. Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    :) Хороший ход. И на +2 тянет (но это, сами уж понимаете... :))
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Я Вас розумію:) , дісно, а шо народ подумає?
     
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    23 лютого - день народження моеї доньки. Так що хоче Данило чи ні, а горіляку я буду пити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Хто б сумнівався.:) Отже саме про це мова, про зміну свят з поколіннями, про знання та розуміння історії свого народу та шанобливого ставлення саме до своїх героїв. А Вам якщо так вже необхідно буде 14 жовтня бути на службі, ну що ж як маєте мус, ніц не поробиш.:)

    Свято 23 лютого. Звернемося до історії виникнення історичного міфу, пов"язаного з ним.


    http://www.day.kiev.ua/132835/
     
    Останнє редагування модератором: 23 лют 2009
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    От є люди, яким їсти не давай, а дай можливість знайти привід! Згоден з Капітаном, дебілізм!
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    А що, Данило дав дуже конкретні факти. Я наприклад не знав, що то за свято. Правда десь чув, що Троцький має до нього якесь відношення. Думав, що він десь бився тоді на барикадах.
    А хіба це свято совєтской армії ще далі святкується в Україні?
    Co ma piernik do wiatraka?:confused: :confused: :confused:
     
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Тихо, тихо! Не треба як папуга повторювати за офіцером. А як гарно Вам тут всім було без Данило, так? Ніяких гострих питань ніхто не ставить, "всьо путьом", один одному додають карму, спасибі адміністрації, зробили цяцьку. Незабаром прийде улюблене свято, бухати всі будете, жінки Вас любити, цілувати, а той Данило хай собі там базікає, так? Ми ж всі знаємо що це дебілізм, тим більше лікарі, не аби як.
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Так пусть же Красная
    Сжимаєт властно
    Свой штик мозолистой рукой
    І всє должни ми
    Нєудержимо
    Іті в послєдній смєртний бой...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    А добавлю ка я кармы..автору сего поста....;)
    Скучно ему будет в сей день...тем более пятница....
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Данило, я буду святкувати цей день з однієї простої причини - відсутності ненависті до минулого. Це свято стало традицією, зокрема в українських сім"ях. Не треба його пов"язувати з Росією, Троцьким та ін. У нас також є ветерани ВОВ, які боролися проти фашизму. Шануймо їх. Це день Захисника Вітчизни. Вітчизна в нас - Україна. Якщо у Вас інша - прошу дуже, можете не святкувати :)
    (Так само я відношуся й до свят ветеранів ОУН-УПА.)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    Даниле,
    я взагалі не маю бажання з Вами спілкуватися. Ну не можу поважати таких людей, як Ви. Але щоб було зрозуміло іншим шанованим мною дописувачам поясню, що я особисто 23 лютого не святкую, моє свято 28 травня. Та справа у тому, що є свято, у яке вшановуються ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ. Що в цьому поганого? Звикли його святкувати НОРМАЛЬНІ люди 23.02. Ну нехай так і буде. І не переоцінюйте свою особу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: 23 лютого. Свято чи комуністичний архаізм?

    23 лютого,як і 8 березня, ЩЕ ЗА РАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ ВТРАТИЛО СВІЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПІДТЕКСТ.Для нас із друзями це був день згадок про службу, день чоловіків,які вміють тримати у руках зброю.Ми фактично ніколи не пов"язували цей день із будь-якими політичними уподобаннями.Як і 8 березня ЗАВЖДИ було святом жінки,як поетичного образу весни.І ніякою Кларою Цеткін у наших головах НІКОЛИ не пахло.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)