10 Божих Заповідей

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем ABDURAKHMAN, 30 кві 2010.

  1. Обязанность (перед заповедавшим) есть ответить вопрошающему.
     
  2. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    НУ да. Так я и думаю.
    Я иногда коряво выражаюсь, будьте внимательны.
     
  3. sitech

    sitech Well-Known Member

    А я з вами не вів суперечку, я не з ким не хочу сперечатися, навіть, якщо річ йде про мої переконання.

    Ви хотіли мені доказати, що не всі книги Біблії я маю право читати чи цитувати їх, аргументуючи, щось на зразок: "в листі Павло звертався до християн, які жили в іншу епоху, в іншому місті, в іншій країні, до яких я не маю ніякого відношення і тому, нібито, мені читати Біблію забороняється, так як я читаю чужі, не адресовані мені, чужі листи. Я думаю, що ви це намагалися робити через брак довір'я до цієї книги та не розуміння того для чого Бог дав людям Біблію.
     
  4. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Ні, Вікторе, Ви помиляєтесь в цій думці. Але я насправді не бачу для себе сенсу з Вами дискутувати щодо Біблії.
     
  5. sitech

    sitech Well-Known Member

    Сашко, я не примушую вас надалі спілкуватися зі мною, але вважаю, що обговорення Біблії приносить чималу користь.
     
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    І не меншу шкоду.
     
  7. sitech

    sitech Well-Known Member

    Шкоду? Тільки користь, Сашко, і насолоду. Ісус в молитві до свого Бога просив: "Освяти Ти їх правдою! Твоє слово то правда." (Від Івана 17:17) Тільки Слово Бога, Біблія може зробити людину чистою від бруду людських традицій та філософії. (2Кор 2:8)
     
  8. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    NO PASARAN
     
  9. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я впевнений, що Бог Єгова дає кожній людині можливість та сили знайти правдивий шлях. Думаю, що цей шлях бачите й ви. Єгову радують наші хороші якості і наші зусилля. Цар Давид сказав своєму синові Соломона: «Господь випробовує всі серця і знає всі рухи думок» (1 Хронік 28:9). Відчуваючи мільярди сердець в цьому жорстокому, просоченому ненавистю світі, як же щасливий Єгова знайти серце, любляче світ, правду і справедливість! Що ж відбувається, коли Бог відшукує серце, сповнене глибокої любові до нього, - серце, яке прагне дізнатися про нього і ділитися цими знаннями з іншими? Єгова запевняє, що він не залишає без уваги всіх тих, хто розповідає про нього іншим. У нього навіть пишеться «пам'ятна книга» про всі «бояться Господа і хто поважає Ймення Його» (Малахія 3:16) Сашко, приєднуйтесь до людей, які всім серцем шукають дорогоцінностей з Біблії, які можуть врятувати життя
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    а дрогоцінності з хати виносять в секту???
     
  11. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дуже багато сект вимагають саме цього, тобто оплату їх послуг. В деяких основних релігійних сектах навіть існують тарифи на релігійні послуги: плата на поховання, плата щоб одружитися, плата на хрестини, тощо...
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    дуже багато доречніше замінити на всі, тому що суть всіх сект збагачення їх керівництва.
    Як казав один: хочеш заробити грошей, створи собі нову релігію
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. sitech

    sitech Well-Known Member

    Так, ви праві. Але, зверніть свою увагу, що й старі секти мають бізнес ще кращий. Все залежить від спонук самої організації. Все таки видно хто кого прославляє...
     
  14. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Добрий день, в мене питання про п'яту заповідь.
    Шанувати своїх батьків, це означає поважати і завжди слухати? Так?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Ukainianman, я як звучить ця п'ята заповідь?
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    шанувати та слухати - трохи різні речі.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    всі християнські, чи неохристиянські течії, новітні, старші прославляють Бога. Але по-різному, а точніше по-своєму розуміють Бога, по-різному тлумачать Його Слово.
     
  18. Ukainianman

    Ukainianman Member

    В якому плані різні?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Раб слухає свого господаря, але не шанує. А той хто любить - шанує, хоча, можливо, не завжди слухає.
     
  20. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Третя заповідь забороняє казати "О Господи" або "Боже" просто так чи зі звички, вірно?
     
а де твій аватар? :)