10 Божих Заповідей

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем ABDURAKHMAN, 30 кві 2010.

  1. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Привіт, Вас звуть Сітех?
    Пане Сітех, вважаю, що на початку розмови про ті події, про тих людей, про ті слова, треба розібратися, чи можемо ми особисто щось узагалі говорити про ті події, про тих людей, про ті слова. Виникають питання, який ми сособисто стосунок маємо до тих людей у тому історичному відрізку часу і який стосунок ми тоді маємо до їхніх слів? Бачите, може здатися, що ми займаємося не дуже привабливим ділом — хтось колись розмовляв, а ми обговорюємо їхню розмову без їхнього відома. Може їм це і байдуже, але ми для себе можем зробити ведмежу послугу — обговорюючи чужу розмову, ми ризикуємо зробити неправильні висновки, ми ж бо не знаємо контексту, цілей розмови, а також не знаємо, хто може бути адресатом тих слів, а кому ті слова зовсім не адресувалися?
    От, пане Сітех, Вам можуть сподобатись деякі чи навіть усі слова Ісуса, якщо так, то ви можете повторювати їх, робити якісь висновки для себе, але говорити, чому саме навчав Ісус, Ви не можете, бо не маєте до Ісуса жодного стосунку. Він жив 2 тис. років тому і ніяких побажань щодо Вас конкретно чи щодо мене конкретно не залишив, він не залишив заповіту, щоб ми з Вами інтерпретували його слова, він не зазначав, що процитовані Вами слова, стосуються мене, Сашка, і Вас, Сітеха. Нарешті він Вам не пояснював, чому насправді він учив, і не заповідав Вам, щоб Ви нас учили його науки, його заповідям.
    Якщо ж Ви вважаєте інакше, то Ви повинні довести, яке відношення маєте до Ісуса, який у Вас з ним зв'язок. Ви це маєте грунтовно довести, бо це не дрібниці. Це не Ваше знайомство з якимось львів'янином нам довести, це зв'язок з Ісусом! Докази мають бути справжні і по суті, щоб Ви не виявились в нехорошому світлі.
    Бажаю успіхів.
     
  2. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    майбутнє за атеїзмом
     
  3. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    назад у майбутнє? 10 заповідей будівника комунізму?
     
  4. V.P.

    V.P. vegan power

    по сабжу... считаю, что либо соблюдать все заповеди - либо их не соблюдать. а у нас многие "верующие" - половинчастые люди, имхо.
    показывают свою веру походами в церковь на пасху, при этом ворующие, предающие и изменяющие.
    я не одобряю аскетизм, но и не люблю, когда вера выступают всего-лишь модной оболочкой человека.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. sitech

    sitech Well-Known Member

    Привіт! Моє ім'я - Віктор.

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    Якщо ви маєте на увазі біблійні події, то обговорювати їх ми не тільки маємо право, але це наш обов'язок. Чому? Тому, що все що написане в Біблії, написане і "і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності…" (2 Тимофію 3:16) Бог, якщо все це не мало сенсу, не давав би нам таку можливість читати та розуміти Біблію. Бо "...все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію." (До Римлян 15:4). Яка б була та наука, яку не слід було б розглядати?

    ---------- Додано в 12:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    Сашко, давайте спершу дамо відповідь на питання: ті поради, які давав Ісус два тисячоліття тому, вони є цінними для нашого часу?
    Думаю, що ви погодитесь, що так, всі настанови є безцінними. А яке побажання відносно нас з вами мав Ісус? Ісус хоче, щоб всі люди були щасливими. Його Нагірна проповідь він почав з дев'яти висловлювань про щастя, які починаються зі слів: "Блаженні..." або "Щасливі..." (Мф 5:1—12).
    Але найповнішим бажанням Ісуса було виконувати волю свого Бога, щоб дати нам гідний приклад наслідування. (Від Івана 5:30; 1 Петра 2:21–23)

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    Те, що я визнаю Ісуса своїм правителем, помазанцем Єгови. Я стараюсь наслідувати приклад свого царя Ісуса Христа, узгоджую своє життя з біблійними нормами.
    А ви?

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:29 ----------

    Такі думки мали в минулому та мають багато людей в теперішній час. Але чи така думка є слушною? Невже час, коли домінуючим було правління людей, які заперечували не тільки вимоги Творця, Єгови Бога, але й існування його самого, не говорить протилежне?
     
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Привіт, дуже приємно. Мене Сашко.

    Ключові нюанси я підкреслив. Бачите, Ви в своїй відповіді на моє запитання посилаєтесь на листи, адресантами котрих були Тимофій в одному випадку та римляни в другому. Про Вас, Вікторе, Шауль (Паулюс) нічого не згадує. Не читайте чужих листів.

    То Ісус навчав своїх ближніх — євреїв. Ви ж не маєте ніякого відношення до Ісраеля. Таку цінну науку, котру Ісус дав тоді євреям на горі, можна знайти в мудреців різних народів і поколінь. До Ісуса ж і до Його слів Ви відношення не маєте. Принаймні Ви цього не довели.

    Проголошуєте себе підданим Царя, але чи Цар визнає своїм підданим Вас, Вікторе? Щоб не виявитись самозванцем, Ви повинні довести, що Ісус визнає Вас своїм підданим. Ісус на Небі. Як Він може нам об'явити, що Ви Його підданий і що ми можемо Вам довіряти як Його підданому?!! Коли Він це об'явить, тоді можна буде Вам довіряти. А може у Вас самого знайдеться достатньо переконливих аргументів і ми Вам повіримо?
    З якими нормами? З біблійними? Тобто з тими, що в Біблії? Але звідки Ви маєте Біблію? Біблія — це книга, котру людям передав Бог, але конкретним людям! А саме лідерам Його, Божого, Народу. Щоб ці лідери, як Мойсей і Пророки, наставляли Його, Божий, Народ. Ви який стосунок до них маєте? Може ці норми Вас зовсім не стосуються і Ви даремно напружуєтесь?
     
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот, давайте, конкретно, рассмотрим данный постулат.
    Если у москаля, то за грех не считается?
    Верно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    приходить мазур до ксьондза - "отче, я согрішив"
    "як, сину мій?" - "я шахрайством видурив гроші у єврея"
    "так то не гріх, сину мій, то чудо!"
    ==
    полковнику - вкрасти можна в того, хто щось має :) = Путін, Лужков.... не думаю, що в цьому списку ви навіть в перший мільйон попадете :)
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вы, главное, наш газ не тырьте.
    А Путин с Лужковым лично Вас не знают - не надейтесь, что узнают.
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    полковнику - як приїдете до Львова - маякніть.
    хочу особисто потримати за руку власника російського газу :)
    думав, то суто путінська монополія - і приємно дізнатися, що він ще з кимось, крім родини, ділиться :)
    ==
    до речі, а як його можна красти? вілрами черпати чи як? і підкажіть де - бо я за якихось 40 років життя ще ні одної молекули російського газу не стирив :) (московське і пітерське повітря, використане мною при диханні - дещо змінило свій склад, але залишилося на вашій території :))
     
  11. sitech

    sitech Well-Known Member

    Дійсно, Сашко, ні про мене, ні про вас, Павло в цьому листі не згадує, але як мене, так і мільйони інших людей, які читають Біблію це не засмучує. Я пам'ятаю, що Бог дав всім людям Біблію, в яку входять також всі листи Павла, дав "... нам на науку, щоб терпінням і потіхою з Писання ми мали надію." (До Римлян 15:4)
    В своїй молитві до Бога Ісус сказав такі слова: "Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його." (Від Івана 17:3) Відповідно до тих слів, як людина відноситься до здобуття цінних знань про Бога та його Сина, напряму буде залежити, буде вона жити, чи ні. Я хочу вічно жити на райській землі. А ви, Сашко?

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    Сашко, Ісус дав наказ своїм учням: "Тож ідіть, і навчіть всі народи..." (Від Матвія 28:19) А учні Ісуса Христа також знали, "що... в кожнім народі приємний Йому, хто боїться Його й чинить правду." (Дії Апостолів 10:34,35)
    Єгова дає можливість всім людям, не залежно якою мовою вона розмовляє, на якому континенті живе і який колір її шкіри, набути вічне щасливе життя на райській землі.
     
  12. V.P.

    V.P. vegan power

    давайте.
    жить не воруя - невозможно(в том или ином смысле)
    также, как и все лгут
     
  13. sitech

    sitech Well-Known Member

    Сашко, я повністю довіряю своєму Цареві, а він у свою чергу запевняє всіх своїх підданих, що він знає своїх овець (Від Івана 10:14)
     
  14. V.P.

    V.P. vegan power

    возможно ли это?
     
  15. sitech

    sitech Well-Known Member

    Ні, Біблія була дана всім людям, Сашко. Всім, кому не байдужа ця книга, хоче знати в чому полягає божа воля, а Бог "хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди." (1 Тимофію 2:4) І не прийшли тому, що хтось про щось розказував, а кожний має переконатися про що там написано.
    Чому?
    "Тому кожен із нас сам за себе дасть відповідь Богові." (До Римлян 14:12)
    Павло писав до християн римського зібрання: "перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість." (До Римлян 12:2) Він передавав цими словами бажання Бога, щоби кожна людина особисто переконувалася в тому, що від неї вимагає Єгова.
     
  16. V.P.

    V.P. vegan power

    а знаете ли вы разницу, между католической, православной, протестантской библиями?
     
  17. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я никогда не встречал Библию с названием "Правславная", "Библия католиков" или "Библия Свидетелей Иеговы", поэтому я не знаю ответ на ваш ворос. :)
     
  18. V.P.

    V.P. vegan power

    я не о названии а о содержании.
     
  19. sitech

    sitech Well-Known Member

    Я не совсем понимаю. :dntknw: Объясните, пожалуйста
     
  20. V.P.

    V.P. vegan power

    Почитайте
     
а де твій аватар? :)