1 травня - "дєнь трудящіх"

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Дімон, 12 кві 2007.

  1. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Гм... скажу так.
    Як мій батько приїхав сюди після "репатріацій", на селі ще жило троха німців. Прості селяни, мали свої поля, господарства.

    Николи не виходили в поле в дощ.
    Николи не виходили в поле в неділю чи будь яке церковне чи державне свято.

    і завжди мали зібране з поля раніше. :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Для Миха:
    Миху, Ви праві. Це стан душі. Чесслово, дотепер радію від того, що пенсіонерю... Нині посадив кавуни, зкопав грядку 6-7 кв.м, де коні не зайшли і почав перший свій кут. 40 цеглин. Не те що я раніше не клав цеглу... Справа в тім, що це будівництво я вирішив зробити сам, один, без чиєїсь допомоги... Слава Богу знань, російською смекалкі, бажання в мене є. Сам розробляю, проектую і створюю елементарні механізми для полегшення праці, дещо прикупив, дещо у родіни експроприював...
    И увидел он, что это хорошо. (с)

    Для Un.Known
    Люба землячка. Сьогодні діти попросили погуляти з внуком, поки вони свої справи порішають. Так ось, з 15.00 до 17.00 гуляв в Козячому парку. Там проводили змагання між школами... Що за змагання не знаю, але антураж чудовий, ведучі гарно ведуть конкурси, сила дітей в формах, безліч вболівальників, галас, сміх і зелено-смарагдові дерева покриті білим димом квітів... А скільки малечі... І чисто. А ввечері в 21.00 для учнів дискотека на свіжому повітрі... Так що Першотравень і мікрорайон зачепив :).
    В честь покладеної першої цеглини дістав з півниці "шампанське" з березового соку... Ще раз велике спасибі мамі порадниці (забув нік) за рецепт - чудова річ :good:

    Для Alexey_я Titievsk_ого:
    Алексей, как видите и сегодня сухой как лист... А вот завтра с 13.00 начнем-с... До встречи в "Для нетверезих форумців" ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Нє, будуть танцювати батярських пісень, жартувати, обирати найкращого батяра і пані батяркову і видаватимуть відповідне посвідчення (про батярство) :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А ми з Зоряною...не повірите...в лісі... Шо ту сі роби...шо сі роби... Нарід усілєнно празднує пєрвомайскій празднік і тєжко сі трудит... Декотрі щелепами догризают смажене мнєсо,декотрі,через силу(сТРУДились) допивают "огнєнну воду" і видают голосно різні звуки(повторювати не буду,бо'м таки не люблю таких звуків)... Є й такі,жи влаштували пляскі...з подпєванієм "Бєлая берйоза,ти любофф мая"(якраз звучит з машини)... Недалеко єдні усілєнно сі ТРУДєт в кущах...хм..не придивлявся.... Празднік,карочє...
     
    Останнє редагування: 1 тра 2010
    • Подобається Подобається x 11
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Первое Мая в Евпатории

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На сленгу електриків та електронщиків "Пєрвоє мая" означає коротке замикання з шаленим іскрінням, а особливо - коли зі звуком "Ба-бах!"

    Переконавшись, що "автор" живий і не обгорів, усі регочуть та вітають його криками "Пєрвоє мая!".
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Первоє мая", як ви виразились, або "червоні прапори" у жінок має трохи інакше трактування...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ograda

    ograda Well-Known Member

    Лондон. 1 Травня. Здивувався, задумався.
    Фото не моє.

    [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 09:28 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ----------

    Лондон. 1 Травня. Здивувався, задумався.
    Фото не моє.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Як там Лондонська психушка називається? Бедлам?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ograda

    ograda Well-Known Member

    Дивуватись перестав, ще думаю
    Виявилось - не знаю, що це за 1 Травня. Ви теж не знаєте? Тоді ця цитата для Вас:

    Думаю, що ми з вами, дописувачами в цій темі, ніякого відношення 1 Травня не маємо, це не наше з вами свято.
    Аргументую: це День міжнародної солідарності трудящих, тобто робітників, нижчого прошарку найманих працівників. Навряд чи дописувачі в цій темі, включно зі мною, належать до цієї категорії.
    Так що ж, обговорювати чужі свята?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Не-а...:nea:Вы не правы...:scratch_one-s_head:
    Вон Борисе...работает на Хозяина....зарплату получает в конверте и никаких налогов его Хозяин не платит...
    Но Борис верен своему Хозяину...поэтому для раба.... 1-е мая не праздник!!!:)))
     
  13. DISBATya

    DISBATya Well-Known Member

    ПРАЗДНОВАТЬ !!!:good::good::good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А коли ше дачі позасаджуєте як не з першого по дев'яте травня?? ;)
     
  15. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ну ..это только в том случае если Вы трудящийся.... а если самостоятельная личность.... то дача есть не источник выживания,а средство полноценного отдыха!
     
  16. DISBATya

    DISBATya Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)