1 травня - "дєнь трудящіх"

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Дімон, 12 кві 2007.

  1. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    От тут піднімали питання про 8 березня, я згідний з більшістю з Вас що його святкувати треба!!! а от чи святкуватимете ви 1 травня???:D
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Я - ні...Ми завжди традиційно в цей день їздили садити картоплю колись. тепер не садим, але й святкувати якось не будем. Буде прост овихідний день. Може по магазинах пройдусь, для дитинки щось пошукаю.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Чекаю щоб поїхати на річку, злапати рибу.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    А я святкую :))) кожен рік :D у мене день народження гиги . Але мені цікава думка людей чи варто його святкувати взагалі чи потрібно його робити оффіційним вихідним днем???
     
  5. Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Гигантское дачное лобби в лице дальних родственников (типа тёщ, подруг жены и пр.) всех депутатов, каких ни переизбирай, всё равно не даст отменить этот выходной день :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Чудові просто дні... ми на ці свята навіть встигли раз в Будапешт поїхати і не брати вихідних на роботі ;)
    Але традиційне святкування у нас супроводжується посадкою, пересадкою, перекопуваннями, сіяннями і тд :)
    Шкода лише, що у Великодній Вівторок був робочий день, а на травневі свята вихідні :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Ось і я про це , що ніхто того свята не святкує !!!!!!!. Ги я знаю що ніхто не відмовиться від вихідних!!!! Нашим людям давай і побільше хоть 40 раз 14 травня аби на роботу не тре було :haha: Я питав про інше, чому він у нас святковий день???? і кому це потрібно!!!
     
  8. Саша Львовский

    Саша Львовский Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    А я 1 МАЯ праздную...Для меня это праздник.Я так сказать человек рабочий,пролетарий и это мой праздник.
     
  9. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    И я праздную! Не так много осталось НАСТОЯЩИХ, СВЕТЛЫХ праздников, из детства, что б всей семьёй...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    В нас всією сімєю, так єРіздво, Великдень, Дні народження, Новий рік
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    И добовляем 1 МАЯ!
     
  12. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    так я вже писав, що святкую :haha: але не тому що то для мене державне свято :))) а тому що день народження :)
     
  13. Странник

    Странник Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Повезло, два в одном! Здоровее будешь!
     
  14. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Мені здається,що залишити 1 травня треба, але в його начальній суті: День бородьби трудящих за свої права.Для багатьої людей в Україні відстоювання своїх прав є проблемою сьогодення.До речі,особливо для східних регіонів. День бородьби не може бути святом.А витоки цей день має,на скільки я пам"ятаю, американські.Але це так.До слова.
     
  15. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    До КРС(якщо прочитає). Наближається 1 травня.Ось Вам реальна можливість вийти на вулиці не з політичними лозунгами, а з конкретними економічними і побутовими вимогами.Не чекати,доки Вас організують і видадуть плакати,а самим вимагати відповіді:де гроші,що пішли в бюджет міста,района?
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    менше свят!..
    працювати більше!..
    не свято!..
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Для мене це не свято. Хіба кілька років тому можна було святкувати, бо 1 травня ми перебиралися на своє помешкання. :) А так, взагалі ніколи не святкували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    які "трудящі"?..
    ті, що мішки совають, чи всі, хто працює?..

    свято ніяке...
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    Просто хороші дні для п"янки на природі. А хто хоче - нехай картоплею займеться.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 1 травня - "дєнь трудящіх"

    У липниківських лісах на природі якраз і "трудящієся" з райкомів, обкомів і п"янствували, а решта всі робочі люди таки на городах і "работАли"! ;)
     
а де твій аватар? :)