Львівський форум

Новини | Правила | Реклама | VIP | Гараж | Фото

Партнер: Львівський Volkswagen Клуб
Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
16.07.2010, 18:32   » Авто з Польщі.
Vidok
інфо
Місто: Львів
Дописів: 128
Mentioned: 0 Post(s)
приватне повідомлення Vidok поза форумом  
[ р е к л а м а ]

Коли їхав до Львову очікував що буде багато автівок із польськими номерами. Але їх майже немає.
Чому я так думав? Тому що розмитнювати авто дорого і я думав що багато буде авто які просто зареєстровані в Польщі.
От скажіть мені чому їх немає? Розмитнювати дешево і всі їздять на розмитнених авто? Їздити на нерозмитненому авто заборонего громадянам?
Судячи з цього сайту gumtree.pl авто в Польщі дуже дешеве.
Прошу поясніть мені ситуацію, я ні чого не розумію в темі стосовно авто з закордону.
Хай живе Україна!
Реклама на форумі
17.07.2010, 00:52
Un.Known
споглядач з лінійкою )
інфо
Місто: Прага
Дописів: 14,353
Записів у щоденнику: 2
Mentioned: 2 Post(s)
приватне повідомлення Un.Known поза форумом  
Цитата:
Цитата Vidok Переглянути допис
От скажіть мені чому їх немає?
Якщо Ви не громадянин України з постійним місцем проживання за кордоном, то використовувати автомобіль, незареєстрований в Україні, Ви, згідно діючого законодавства не маєте права.

Або ж можете короткостроково - на час, необхідний для транзиту.
Те, що ми говоримо про інших людей більше розповідає про нас самих © Un.Known
Vidok (17.07.2010), Максим (20.07.2010), Мих (17.07.2010)
20.07.2010, 14:06
traktor
миється в бані
спам
інфо
Місто: Рівне
Дописів: 1
приватне повідомлення traktor поза форумом  
А які хитрощі хто знає, щодо розмитнення авто, хочу купувати машину, натрапив на чеський сайт автопродаж, то там такі ціни, що аж слюнки капають, але з нашими законами щоб розмитнити авто за 500$ потрібно виложити 5000$ ))))))))
20.07.2010, 14:15
Sashka-ua
Спостерігач
інфо
Місто: Бiла Церква
Дописів: 2,407
приватне повідомлення Sashka-ua поза форумом  
Питання про розмитнення авто мене теж цікавить. Хто з цим стикався? Які ціни та умови.
Всі граматичні помилки є авторським стилем викладення матеріалу. :)
20.07.2010, 14:56
Templar
Дуже важлива персона
інфо
Дописів: 3,104
приватне повідомлення Templar поза форумом  
Цитата:
Цитата Sashka-ua Переглянути допис
Питання про розмитнення авто мене теж цікавить. Хто з цим стикався? Які ціни та умови.
Усьо залежить він самого авто, його моделі, і від того який об'єм мотору, ну і від того яке паливо... ну і від того скільки років самому авто, якщо до 5 років, тоді там дешевше получається ніж від 5-8 років (вродіби тепер машини старші 8 років переганяти не можна)
Вот якщо взяти Audi A4 Avant 1.9 2004 в Італії можна за 6500 ₴ то розмитнення буде складати 13000₴ (ну разом з вартістю самого авто)
А вот якщо брати авто з салону, тоді акцизний збір набагто менший але вот ввізне мито получається більше...
Не пойму я того

Цитата:
Цитата Vidok Переглянути допис
Тому що розмитнювати авто дорого і я думав що багато буде авто які просто зареєстровані в Польщі.
От скажіть мені чому їх немає? Розмитнювати дешево і всі їздять на розмитнених авто?
ну дивіться, то не так просто зробити, якщо авто буде на польських номерах відповідно має бути страховка польська!
А ви ніколи не задумувались чому у європі надають перевагу моторам 1.3 - 1.4 - 1.6 (дизелям) бо страховка дорого коштує в рік получається до 1500₴
Ну то всьо залежить як ви будете оформляти страховку, будуть там різні питання типу:
1) як часто ви їздите на машині
2) куди ви їздите ітд...
від ваших відповідей залежить багато чого!
Ну і шоб получити страховку на машину в польщі хіба не треба мати яких доків, що ви там працюєте чи шось типу того?

Вот знаю багато людей роблять так:
1) купуємо авто
2) збираємо гроші на розмитнення
3) розмитнюємо
4) реєструємо в Україні
5) страхуємо і їдемо назад на заробітки!

Купити машину в європі не проблема, проблема її утримати!
Во так, якщо я чому полився то виправіть...
Ну вроді би всьо є так...
20.07.2010, 15:30
Un.Known
споглядач з лінійкою )
інфо
Місто: Прага
Дописів: 14,353
Записів у щоденнику: 2
Mentioned: 2 Post(s)
приватне повідомлення Un.Known поза форумом  
Цитата:
Цитата Templar Переглянути допис
Ну і шоб получити страховку на машину в польщі хіба не треба мати яких доків, що ви там працюєте чи шось типу того?
Щоб отримати страхівку в Чехії треба мати машину на обліку в Чехії. А щоб мати машину на обліку в Чехії треба там мати принаймі право на проживання. Страхівка до вас прямого відношення не має.
Цитата:
ну дивіться, то не так просто зробити, якщо авто буде на польських номерах відповідно має бути страховка польська!
Страхівка буде звичайно польська, тільки авто довго в Україні не зможе їздити.
Цитата:
А ви ніколи не задумувались чому у європі надають перевагу моторам 1.3 - 1.4 - 1.6 (дизелям) бо страховка дорого коштує в рік получається до 1500₴
Ви про яку страхівку говорите? В мене 1.9 бензин, річна страхівка на випадок аварії разом з зеленою картою - 200 євро.
Те, що ми говоримо про інших людей більше розповідає про нас самих © Un.Known
Agaton (20.07.2010), coolzak (19.12.2010), Максим (20.07.2010)
20.07.2010, 15:51
DIDIO
інфо
Місто: Київ
Дописів: 4,758
приватне повідомлення DIDIO поза форумом  
Цитата:
Цитата traktor Переглянути допис
з нашими законами щоб розмитнити авто за 500$ потрібно виложити 5000$
Так ото ж.
20.07.2010, 16:02
Максим
інфо
Місто: Luimneach
Дописів: 1,323
приватне повідомлення Максим поза форумом  
Цитата:
Ну то всьо залежить як ви будете оформляти страховку, будуть там різні питання типу:
1) як часто ви їздите на машині
2) куди ви їздите ітд...
від ваших відповідей залежить багато чого!
1500 € - це хіба за автобус.
Ціна дійсно залежить від об'єму двигуна (або в деяких страхових фірмах - від потужності), але ж не настільки.

Питання теж не аж такі детальні. Вказуєте тільки, чи авто використовується як звичайний приватний транспортний засіб, чи як таксі, для навчання їзди, для перевезення небезпечних вантажів, як автомобіль поліції/швидкої допомоги, історичний автомобіль тощо.

В деяких країнах Європи може бути дорожче страхування, якщо власник - молода людина до 25 років. Тому деколи це обходять реєстрацією авта на одного з батьків.

Реальна ціна страхування на звичайні авта в країнах Східної Європи - від 100 € (і навіть менше) на рік до пару сотень. Це і біла, і зелена карти. В різних страхових фірмах можуть запропонувати дуже різні ціни для одного і того ж автомобіля, або додаткові бенефіти, тому люди здебільшого вивчають цінові пропозиції від кількох страховиків.
Agaton (20.07.2010)
20.07.2010, 16:17
Agaton
Ґазда на рівнинах
інфо
Місто: Вроцлав
Дописів: 2,415
приватне повідомлення Agaton поза форумом  
Цитата
Цитата Максим Переглянути допис
Реальна ціна страхування на звичайні авта в країнах Східної Європи - від 100 € (і навіть менше) на рік до пару сотень. Це і біла, і зелена карти. В різних страхових фірмах можуть запропонувати дуже різні ціни для одного і того ж автомобіля, або додаткові бенефіти, тому люди здебільшого вивчають цінові пропозиції від кількох страховиків
Прикладові ціни з власьного досвіду.
Авто у леазінгу (тобто немає пільг безаварійного водія) , Шкода 1.6л,
2-й рік, обовязкове автогромадянскє + каско разом 2160 зл = 540 евро (на рік).

Але, правда, може бути і на половину дорожче.
Залежить від компаніі.
Індивідуальні пільги за безаварійнисть навіть до 60%
ulicznym grajkom wciskam do gitary pomięty banknot, jak z bibułki kwiat...
Максим (20.07.2010)
20.07.2010, 16:25
Максим
інфо
Місто: Luimneach
Дописів: 1,323
приватне повідомлення Максим поза форумом  
Цитата:
Цитата Agaton Переглянути допис
Авто у леазінгу (тобто немає пільг безаварійного водія) , Шкода 1.6л,
2-й рік, обовязкове автогромадянскє + каско разом 2160 зл = 540 евро (на рік).
І це вже з каском 540.
А якщо тільки обов'язкове - то менше.
Ну і бонуси за безаварійність можуть бути дуже і дуже суттєві. Або ще знижка, якщо в тій самій фірмі маєте застрахований дім, пса, майно тощо.
Agaton (20.07.2010)
04.12.2010, 11:11
JohnDoe
продам ауді 100 ))
інфо
Дописів: 108
приватне повідомлення JohnDoe поза форумом  
Сьогодні пригнав собі таку машину (на польських номерах). Ввечері розкажу подробиці
04.12.2010, 11:56
FourA
Дуже важлива персона
інфо
Місто: Донецьк
Дописів: 11,231
приватне повідомлення FourA поза форумом  
Цитата:
Цитата traktor Переглянути допис
А які хитрощі хто знає, щодо розмитнення авто, хочу купувати машину, натрапив на чеський сайт автопродаж, то там такі ціни, що аж слюнки капають, але з нашими законами щоб розмитнити авто за 500$ потрібно виложити 5000$ ))))))))
Я очень активно интересовался этим вопросом. Разговаривал с работниками таможни, с юристами, с милиционерами, занимающимися регистрацией. Вывод - в настоящих условия таможенной системы на Украине абсолютно невыгодно првозить из-за рубежа и растамаживать б\у авто. особенно старые и недорогие. Дешевле обойдётся купить их у нас. У меня в Германии есть возможность абсолютно бесплатно получить несколько не очень старых авто в приличном состоянии. Когда я начинаю считать, какую плату за растаможку возьмёт с меня моя ридна держава, получается, что гораздо дешевле купить подобное авто на автобазаре здесь. Рассказывать о тонкостях долгое дело, но наше законодательство построено так, чтобы людям было невыгодно привозить и растамаживать б\у авто из-за рубежа. Это называется заботой об украинском автопроизводителе. Последний раз я интересовался этим менее года назад. С тех пор мало что изменилось. Ещё раз подчёркиваю - оставьте всякую надежду! Законных путей ввести дешёвое авто б\у из-за рубежа нет. Все каналы перекрыты системой законов. Хотите исхитриться и что-то выдумать? Нет смысла пробовать - бесплатный сыр бывает лишь в мышеловках! Законы лучше не нарушать. А по закону - ничего не получится!
05.12.2010, 10:57
YUST
інфо
Місто: Обухів
Дописів: 299
приватне повідомлення YUST поза форумом  
Я працюю в Польщі, трохи мешкаю і колись міркував про це. Але вирішив не купувати кота в мішку у розумінні вживане дешеве авто у Польщі і їздити на польських номерах, бо в Україні треба не перевищити 5 днів. Купив нове авто з салону в Україні і їду ним в Польщу без жодних обмежень. І совість чиста у розумінні, що не переживаю про того кота - хто ним і як раніше користувався. Знаю багато історій коли старе авто аварійно виходило з ладу, бо ж старе...
09.12.2010, 14:48
Ясь
інфо
Місто: ЗУ- Розточчя
Дописів: 164
приватне повідомлення Ясь поза форумом  
Цитата
Цитата JohnDoe Переглянути допис
Сьогодні пригнав собі таку машину (на польських номерах). Ввечері розкажу подробиці
коли ж вже той вечір...
-----
09.12.2010, 15:18
YUST
інфо
Місто: Обухів
Дописів: 299
приватне повідомлення YUST поза форумом  
Цитата:
Цитата Ясь Переглянути допис
коли ж вже той вечір...
Може хлопа заарештували, або ще щось не дай Боже...
09.12.2010, 15:25
victorys
позитивчик :)
інфо
Місто: Ґраєво
Дописів: 2,904
приватне повідомлення victorys поза форумом  
Цитата:
коли ж вже той вечір...
може почав розмитнювати і кінця і краю не видно?

---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

Nobody is perfect...My name is Nobody!

Не жалуйся на тьму, стань сам маленьким источником света :)

Uśmiechami malowane twarze ludzi - to lubię! Pogoda ducha to moja droga, na pewno się nie zgubię!
Un.Known (09.12.2010)
19.12.2010, 19:49
JohnDoe
продам ауді 100 ))
інфо
Цитата:
Цитата YUST Переглянути допис
Може хлопа заарештували, або ще щось не дай Боже...
або ще щось - троха поламалась мені машина була тогоне відписав)))))))
І так, по-порядку:
1. 1 грудня дали мені поляки візу 20\60 мульти, шенген бізнес с04
2. 2 грудня на сайті алєгро бачу свою машину: ауді 100 1992 р.в., ел. пакет, АБС, ел. люк, протитуманки,коректор фар, під. заднього шкла, тит. диски (оригін. ауді), зим. резина мішелін, вел. салон + дер. вставки, АКПП, 2.3 інж + газ (пропан), фаркоп. ціна 1800 злотих (450 евро)
3. дзвоню (карточку білайн з тарифом по 90 коп\хв. роумінгу купив завчасно) - є машина. Питаю стан - була бита, відновлена, тепер знову несильно вдарена . Той поляк мене питає:
поляк: - а у вас номер український - вам робити реєстрацію чи нє????
Я: - а скільки коштує???
П: - 1400 злотих (350 евро)
Я: - КАНЄШНО РОБИТИ!!!!! (наші посередники беруть мінімум 400 евро)
Я: - А шо в ту суму входить???
П: - тєхпаспорт (я співвласник) + страховка їхня (автоцивілка) + зелена карта + тєхогляд
Я: - ОК, завтра їду брати имашину
4. Їду туда - поляк за мною виїхав своєю машиною, привіз до машини:
- лак троха облазить, тре перелаковувати всю
- не сильно загнутий ланжерон (на розвал і підвіску мотора не впливає, того робити найб. часом не буду)
- не працює стартер
Поляк мені каже: я тобі гарантую шо машина нормальна. якшо хочеш - їдем в МРЕО (їхній аналог) переписуєм машину, а стартер потім зробим, бо МРЕО закриється через 1 годину.
Я - ок, але гроші за машину після позитивного тест-драйву.
поляк - ок, поїхали.
Записали мене співвласником тої машини, поїхали назад. приїхала лавета і забрала мою машину на тєхстанцію
зняли стартер, зробили, завели машину, заправили газом, я віддав гроші за машину і поїхав додому....
далі буде........
cuxivchanka (11.09.2011), Picasso (20.12.2010)
21.12.2010, 14:59
Ясь
інфо
Місто: ЗУ- Розточчя
Дописів: 164
приватне повідомлення Ясь поза форумом  
JohnDoe, ще напишіть, як воно в нас їздиться на польській реєстрації, і про перетин кордону
-----
21.12.2010, 18:21
JohnDoe
продам ауді 100 ))
інфо
Цитата:
JohnDoe, ще напишіть, як воно в нас їздиться на польській реєстрації, і про перетин кордону
Їздиться - супер Зупиняли мене гаішники - відкрив їм капот і багажник та і поїхав далі. Нічо їм не дав.
Митниця наша - тут все залежить від людського фактора, в основному нормально якшо не везеш контрабанди
Митниця їхня - якшо не сподобаєшся ти, або машина, або твоя поведінка в колєйці то відкриєш капот, багажник, зроблять тобі звірку номерів і агрегатів, заженуть на яму тощо.
Якщо хочете детальніше - пишіть в приват.
22.12.2010, 22:02
JohnDoe
продам ауді 100 ))
інфо
продовжую свою історію:
Відразу в польському МРЕО техпаспорт не дають - дають тимчасовий техпаспорт, а через 2 тижні їдеш знов і забираєш нормальний, постійний. Сьогодні забрав, завтра викладу фотки як він виглядає

:cesored:

Востаннє редагував nirvanka: 24.12.2010 о 04:59. Причина: несанкціонована реклама
Відповідь

Теги
авто, кордон, митниця, польща

Параметри теми
Параметри перегляду

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:58.

Львівський форум

2004 - 2014 .