Хроніки апокаліпсису

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 17 лип 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ми живемо у час таких змін, про які дехто і не мріяв, хоча багато не воліли би такого, і навіть знати про це. Бо це когось влаштовує і не тільки - а навіть і прискорюють це. Але від того, що має статися - ніхто не втече, хто б що не вигадував .
    Світ стає дивним. У тому сенсі, що відбуваються події, на які мало хто звертає увагу, а якщо і звертають, то тішаться в своє задоволення, не розуміючи всієї піднаготної великого дійства.
    Я, у співавторстві зі своїм другом, нехай він не ображається на мене за таке моє зухвальство, зрозуміє мою повагу до нього і щиру дружеску подяку, за його настанови у справі благочинній і не всім зрозумілій.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 1000-й.

    1. Що бачив.
    Купив хліба з висівками різаного. Взяв пару скибок і хотів пригостити курей. Крайня горбушка випала з рук, її хапнула курка і побігла з нею. Решту хліба я покрошив і віддав курям. Курка з горбушкою довго дзьобала хліб, та не відчула навіть смаку його. Потім покинула марну справу і прибігла до всіх . Ту горбушку намочив у воді і теж віддав курям.

    2. Що надумав.
    Знання не можна проковтнули великим шматком, якщо не пристосований до того, щоб самому його зрозуміти. Наїдяться ті, хто буде істи потроху, пережовуючи його, але не "щелкая клювом".

    3. Що робити.
    Якщо щось довго думати, то нічого не видумаєш. Требі взяти олівця і провести хоч лінію.
    Гумореска:
    Жаліється людинаі ізраїльського походження, що не везе йому у житті, як сусіду, який виграв у "Забаву" автівку... А з неба голос:"А ти хоч лотерейний білет купив?"
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 1000-й.

    Полуденний випуск новин.

    1. Вісті з полів.

    Новий врожай вже тішить українців.
    [​IMG]

    Поперло!
    [​IMG]

    2) Вісті з буцегарні
    Рататуй встидається дивиться в очі і заривається в пшеницю, тільки хвіст стирчить.
    На умови не жаліється, тільки пищить, коли хитаю головою і журю його.
    Їжа різноманітна – морква, яблука, хліб, сало, молоко та сметана.
    Всі вимагають, щоб я його вбив. За що?

    3) Вісті з торгівлі.
    На прилавку з’явилися кришки для домашнього консервування. Ніби як і ті, що продавалися, але за ціною 37 грн, в раніше були по 43-45 грн. Не кваптеся купляти. Просто в упаковці не 50 штук, а 45.
    Ще новинка!
    Шпагат поліпропіленовий для обвязки. На ринку 140 метрів – 14 грн, а з натуральна льняна – 28 грн. Новий товар – 7 грн. Капроновий, з невідомим метражом і виробником, та явно метрів 30... Просто змотано з бабіни , укладено у плівку і усаджено феном.

    4) Вісті з дроварні
    Кицюля стоїть на варті, поки її кошеня граючись, ламає гладіолуси. Кажу: «Хоч ти нащадок царя звірів, але навіщо гладіолуси ламати?»

    Всім приємного дня!
     
    Останнє редагування: 17 лип 2017
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Вже друга графоманська тема ТС у розділі "Війна". Намагання замилити розділ симуляцією під блазня?
    На початку розпалювання цієї війни тролі створювали заголовки тем, які не відповідали наповненню. Блазні є учасниками інформаційної війни.
    Автор теми повністю адекватний, і просто так він би не спамив на чутливу для країни тему.
    Є достатньо інших відповідних до його писанини розділів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 1000-й.

    Вечірні підсумки дня.

    1. Медична тема.
    Заходив Брюс. Дуже розчісав себе. Я облив його рани розведеною водою бриліантової зелені. Зиркнув на мене і пішов геть. Потім, правда, заходив. Мабуть полегшало йому.

    2. Пенітенціарна тема.

    Рататуй отримав дострокове звільнення.

    [​IMG] Впирався всіма лапами, не хотів вилізати. Прийшлося витряхувати.


    3. Казка на ніч. "Кішкін дім"
    Цілий день кішка вартувала своє кошеня. Я відчував, що ввечері щось відбудеться і тому Рататуй отримав УДЗ, бо не вистачить на всіх уваги. Кішка ввечері вирішила познайомити кошеня зі мною. Терлася по ногах, просила їсти. Але не їла, тільки нюхала, а потім щось мурчала до мене. Я думав, що вона не привикла їсти не порізане м'ясо і різав на маленьки шматочки. Кицька нявкала і прибіжало котеня, яке дивилося, як я кормлю мамку. Дістала мене за годину...
    [​IMG]

    [​IMG]
    Потім пішли разом вибирати місце в коморі. Знайшла і потім позвала малого, щоб той спробував. Нібито все гаразд. Приніс ганчірок і застелив.
    Знову дивиться і щось ротом каже... Думав, та... Туалет треба? Вона кліпнула оком. Приніс коробку з-під печива, з тирсою. Все? Мовчить і дивиться...
    Бачу, що за дверима ще хтось є. А там кіт здоровий, але не той, що страшний. Цей взагалі страшенний! Морда - як у людини... Тобто, не за розмірами, а виразними елементами - очі, брові і т.п.
    Коротше кажу:"Ви тут розберіться між собою, а я піду поїм...", бо вже відчуваю себе за Фрекенбок
    Вихожу знову. Кицька сидить на порозі і так щось ніби каже на прощання... Сумно в голосі і жалісно очима...
    Я так... "Е ні, так не домовлялися... Ти ще б мені залишила котеня в кошику, постучала та пішла б зі своїм коханим. Давай трохи кошеня звикне до мене". Випер всіх з хати і пішов це писати.
    А тепер любі хлопчики й дівчатка, як казав дід Панас колись, вушки навостріть.
    Читав сьогодні уривок однієї людини про те, що:
    То відвідала мене така думка: звірі та птиці, як ніхто відчувають, що насувається щось незвичайте і всі хочуть сказати людям, застерегти... А люди знімають їх на відео, та роблять шоу з них.
     
    Останнє редагування: 17 лип 2017
  7. hrim

    hrim Well-Known Member


    View: https://www.youtube.com/watch?v=9z9OCXHThNg
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @hrim
    Це цирк. Поки що...
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені сподобався один чоловік на програмі "Розсміши коміка":
    Навіщо так громко кричати? Кричить жертва... Я буду шептати... Бережіть душу, бо я запустив маятник По.
    P.S. Дакую вам за те, що надихаєте мене на роздуми.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 лип 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 999-й.

    Ранкові новини.

    1. Хто звів
    Йшов до кооперації, а потім хотів знайти жінку, яка виписує газету «Начало» для віруючих, щоб почитати. Поки розпитував про неї, то вона сама прийшла.

    2. Що чув
    Пішов з Брюсом до кооперації. Купив кукурудзяні палички «ОТТО». Йду по дорозі. Одну паличку в рот, другу на дорогу кидаю. Позаду таке «Чмок. Хрум-хрум. Чмок. Хрум-хрум…»

    3. Кого бачив
    Зустрів Брондукова.
    Питаю: «Чого не знімаєшся у фільмах?»
    - Не люблю хитрих!
    - Е-е-е-е… Повертайся, бо немає сьогодні щось такого, що було в тобі. Якоїсь просто мужицької вигадки. Одна розумна тупість на ТБ.
    Насправді, я говорив з іншим, але ніхто не зумів би відрізнити їх, як ззовні, так і за характером. Здере на 100 грам за будь що, а той самі віддасте в «тимчасове користування».
    Такий актор пропадає!

    4. Що питали
    Питали, коли щура заб’ю…
    Забив, кажу, забив. Спочатку втопив, потім сокирою відтяв голову. Закопав у полі по його заповіту:

    Заспіваймо, козаченьки, поки ще ми живі,
    Бо не вмерла ще Вкраїни ні воля, ні слава,
    А як вмру, то поховайте, мене серед поля,
    Щоб не знали вороженьки, де моя могила.


    Дивлюся, а Рататуй сидить за кутом клуні і давиться зо сміху… Комусь легше стало, але не світліше. А мені добре.

    5. Що надумав
    Добра людина завжди весела, вигадлива і привітна. Бо вона знає, де шукати втіху, якої замало на землі.

    6. Що робити
    Шуткуйте та радійте, бо хто понурий та сумний – той знає, що його чекає недобре. Тому злі вони і брутальні.

    Мене запитали:
    - Як ти вибираєш огірки, що не мнеш грядки?
    - У мене крила…
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Знайдіть же, вона допоможе вам і усьому форуму.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Жінку з газетами я знайшов - обіцяла мені дати почитати. Але...
    Я знайшов іншу. Вона допоможе всім. Вона Матір Миру. ЇЇ всі шукають, але тільки я знаю, хто вона. ЇЇ сила у мене в руках - без мене вона просто жінка. Це не Марія Деві Христос, яку показують у "Білому братстві". Але інші не повірили мені, тому я представлю її тим, хто вкрав у них те, що вони вважають своїм.
    Ну як, зрозуміло?
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Зрозуміло, знайшов Матір Миру і створюю теми в розділі "Війна". Що ж тут незрозумілого?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Десь чув, не згадаю точно, але...
    - А де ж тут про війну?
    - Так в кінці...
    - А-а-а-а-а. А я от подивився, а в кінці нема про війну...
    - От... Значить помилився. Напишу.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 999-й.

    Нічні підсумки.

    1. Що маємо
    День пройшов. І Бог з ним. Головне, що все добре.Божествений день 999. Так, начебто вважають. А перевернутий - то темна сторона...

    2. Що чув
    Зустрів Брондукова, який повертався з луга. Запитує:
    - Що збираєш?
    - Та от, лайно гусяче. Щоб чисто було і на добриво для городу
    - А я от дві копиці сіна склав, - витирає потилицю - уявляєш?
    - Так тож для себе. То задоволення.
    Брондуков запишався.
    - Завтра приходь до мене , кілки наготувати і під помідори забивати.
    Ще довго чув його "возмущенный ум" по селу...
    Настав вечір...
    Сусідка знову кричала і лаяла кур...
    Мої гуляють до смеркання. А якщо треба - то свистну пару разів - і кури біжать, де б вони не були, якщо почують. Я привчив їх до свисту, коли хрущами годував. Тихо і без гаміру живу...
    А потім над українським селом рознеслося "Владимирский централ" і т.і. Якось так всі дивляться і репетують, коли дорослий звертається до по-русски, а коли їх діти слухають російський реп і блатних, то їх аж плющить від задоволення. Чому так? Наче розум відбило...

    3. Чого ходять
    Бачив нещодавно одного знайомого з села, де колись працював трактористом. Каже, що колишній директор освятився і тепер бігає по святих місцях та джерелах... Але нічого нікому не роздав зі свого майна, яке накрав за часи посади директора. Діти шикують і відпочивають по Европі...
    Захожу якось до нього і прошу виписати два прицепи гною.
    - Він перемерзне у тебе - верещав і скаженів той...
    Батько каже:"Треба було сказати, що ти його у сарай скинеш..."
    Я потім вивіз на своє поле два прицепи і не питав його. Бо возив гній з п'яти ранку до шостої вечора - і не мав права купити за свої гроші?

     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Буває. Буває і бувалі тролі помиляються. Мир, війна. Процесна мотивація.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нащо обривати фразу? Це як перервати політ лелеки, стріляючи у клин...
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 998-й.

    Вечірній випуск новин з підсумками.

    1. Що чув і бачив по по ТБ
    - Зливи в Туреччині
    - Неабиякі морози в Аргентині, до мінус 25, замість 3-5.
    - Пожежі в Чорногоріі
    - Ураган в РК (Казахстан). Сказали по ТБ, що мешканці міста назвали це апокаліпсисом. Ще зарано, але вже не спинити.
    2. Що далі
    Колись завів особистого щоденника, 35 років тому. Почав писати по 2 аркуші, починаючи від того, що їв, що було в кіно і т.п. Через декілька років став менше писати – може часу не було… А якось подивився на залишки чистих аркушів і подумав: «А якщо, коли закінчаться аркуші, то я помру?» Почав писати стисліше, ясніше і те, що розумне і мудре.

    3. Що надумав
    Тиждень мився у бані, тому був час подумати.
    Ось, написав. Гадаєте, чому частина російською, а частина українською? Щоб не змогли прочитати ті, кому це конче потрібно, але із-за зневаги до іншої мови не отримають, а могли б![​IMG]
    4. Що написав їм
     
    Останнє редагування: 19 лип 2017
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 997-й.

    Випуск новин з підсумками.

    1. Що чув
    Сьогодні почув знову звуки якогось птаха чи когось іншого. Я знав, що ці звуки можна почути на більше двох хвилин з інтервалом 10 секунд. Потім знову не чутно і не відомо коли, але постійно поблизу старої акації.
    То швиденько прибіг з городу і встиг ще записати звук десь із хвилину.
    Потім виставлю на розпізнавання.

    2. Як подружився
    Кошеня якесь дике, не можу до нього підійти. Вирішив по іншому – зацікавити його як дитину. Побавитися з ним. Взяв клаптик обгортки «ОТТО», прив’язав до нитки. І котик бігав поміж моїх ніг і грався. Мати лежала поряд, тільки головою повторювала рухи червоного метелика.
    Потім дав трішки сала – хай не марнує смаку з дитинства.

    3. Чого боявся
    Вчора не всі кілки позабивав під томати. Штук сорок залишилося і накрив їх зіллям. Минулого літа зробив 70 кілків файних з бузку – так десь поділися з дроварні… От тепер наробив нових і накрив зіллям, щоб не пропали.

    4. Чого боявся
    Обережно посмикав вуса драконові. Було страшно. Якщо він не проснеться, завтра знову піду смикати.

    5. Чого здивувався
    Дивився, як гусак щось знервований і щось робить не зрозуміле, чого я не бачив із-за купи дров. Та щось я запідозрив неладне.
    Виходжу і бачу – гусак топче гуску, яка опинилася у відрі (20 літрів таке велике пластикове) з водою, яку я налив для теплиці. То гусак заліз на гуску, яка була у відрі і напевно хотів її втопити? Вигнав я його, а гуска ледь голову тримала, та теж дала драла за гусаком… Отака, вона, любов - жорстока…
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 996-й.

    Випуск новин з підсумками.


    1. Що бачив, та не чув
    Близько опівночі через вікна знадвору почало блимкати. Вийшов на двір, а там як... Спалахне небо... і нічичирк... Нічого не чутно. Хоч би гримнуло. А то у повній тиші блискає на все небо. Дивно якось. Наче хтось ліхтарик - увімкнув - вимкнув, увімкнув-вимкнув...
    Вирішив перечекати, поки дракон перебіситься А то тяжко злодієм прикидатися, як Більбо Беггінс...

    2. Що чув, то й показую
    Виставив запис звуку якоїсь птиці, що по чомусь наче шкребе у мене.
    Хотів подивитися, що там показує, але браузер кажуть не підтримує. Якого ще браузера їм потрібно?
     
а де твій аватар? :)