В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Супрун і Гройсман щось були замутили з коноплею, але мусет через тоті вибори все засохне...

    А я вже хотів захирити вирощувати кукурудзу і бульбу, а занятися тою травою.

    Бо @Silver bullet он арахіс культивує, каже що файно. Думаю, що від коноплі було би краще :tongue:

    ;) :)
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Казав сліпий - побачимо... ;)

    Бувало всяке - і вимерзало, і вимокало, і засихало, і зайці кору обгризали, і фірман плугом ламав...
    Нічо, пережили тамто - переживем і тото
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в мене на одній з орендованих дач росла колись конопля... хз звідки взялася, я кілька разів дбайливо усю повисмикував і знищив... бо це більше проблем мабуть було б, чим зиску :facepalm:
    а так, в ботанічному смислі, дуже цікава рослина - стійка до посухи, росте швидко, розповзається насінням, як бур'ян :)
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Коли я був ще меншим, то в селі тота конопля росла на кожному городі.
    Тоді було в моді зимою тримати канарків, щиглів і чижиків в клітках. То їх насінням коноплі годували
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може, хоча хто не живе без плану - ще не значить, що він наркоман і загублен для суспільства.:) А я з тих диваків, хто пише плани, і потім їх виконує, викреслюючи поштучно. Коли мені об'єм роботи не окреслено - все стоятиме, а я сидітиму за ноутом.
    Чи в шезлонзі в садку, чи у сусідів за картами. Але таке рідко випадає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сталін хвалив друга-наркота:
    - А хороший у вас план, товаришу Жуков

    :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ніби цвіт дерев легкі приморозки пережив, зауважив, що над розквітлою абрикосою джмелі літають, цієї ночі у мене показувало близько 0, інею чи білого нальоту не бачив, за прогнозами, найближчі ночі вже будуть тепліші, тепер буде насторожувати град і сильні вітри.
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зауважив як захищали від приморозків теплолюбиві дерева, переважно, якщо це невеликий абрикос, надягали на цілу крону великий поліетиленовий пакет, у такі ховають зимові плащі чи великі отеплені куртки.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас досить тепло. А нульову вночі прогнозують тільки на четвер, на 1 день.Далі тепліше.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вчора вночі був мінус, в Шанса в мисці замерзла вода.

    Нині тепліше.

    Все одно весна!
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Вчора було біля 18 градусів. Нині теж. Сонечко світить, хмар майже нема.

    Вже кульбаби цвітуть. Місто Варшава.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сьогодні нарешті на фазенду. Прогнозують в повітрі заморозок 5 гр. Це погано, бо порозкривала літню ожину, а їй навряд чи заморозки корисні.:sad:
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Всьо - біля хати на городі нема ні клаптика, де я ще потрібний як садільник :)))
    Тільки шо посадили решту бульби, ще там залишилося кілька квадратів на огірки-капусту-перці-фігерці... то вже потім і без мене.
    Я хіба води в відрах принесу, щоб в ямки налити :)))

    Погуляв по садочку - кісточкові цвітуть, яблуньки-грушки от-от тоже почнуть, оріх бруньку надув...

    Малина-смородина-порічки як намальовані!

    Красота :yahoo:
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    тіснота :mda: може взяти ще землі і там щось посадити? :download:
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Яблуні і груші на цей рік у мене цвітуть по мінімуму, бо минулого року гілки ломались від плодів, для яблунь характерна почерговість і великі врожаї не щороку.
    Хоч є можливість при такій погоді садити, але краще висаджувати у грунт більшу розсаду помідорів, перців і баклажанів у травні, та і на необроблених ділянках пригодиться до Великодня хрін.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може для когось і тіснота, а мені в самий раз :)))

    Точно не пам"ятаю, чи то 113 метрів, чи то 130 метрів в довжину і 18 метрів в ширину - це ділянка під забудовою.
    Тут хата, господарка, город, сад і кусок потоку.

    Ну і в полі 8 соток під плугом.

    Можна ще наорати, але навіщо?
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    наорати :facepalm:так нецікаво :nea:зараз у моді органічне землеробство :good:
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Що таке органічне землеробство?
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Подібне до звичайного, але органічне))))))
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Органічне землеробство - це якщо зовсім не вживаються хімічні препарати. Ні на добрива, ні на оприскування. Проти грибків, проти шкідників, проти різних хвороб - все біопрепарти. Дорого, та ще в холодільнику тримати треба. Але можна побризкати виноград, а наступного дня його вживати. Удобряємо в основному сідератами, які сіємо між грядками, по доріжкам ще в березні. Це гірчиця, фацелія, конюшина,люцерна, може ще щось. Потім зкошують, як починає цвести, і мульчують перець, помідори, огірки, полуницю. Першій рік не дуже відчувається, а далі - гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)