Одяг, практичні поради

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем Un.Known, 27 лис 2012.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я вмію те, чого не вміє більша частина людства :) Я вмію зав'язувати краватку.

    Більшість з моїх знайомих тримає краватку в шафі зав'язаною знавцем цієї справи, а коли ненароком вузол розв'яжеться, то це як соціальна катастрофа.

    Почнемо з класики - подвійний віндзор, його б мали вміти всі. :)


    View: http://www.youtube.com/watch?v=p7X7SpkkEMY


    Тема-посібник, практичні поради у одяганні, догляду за одягом.
     
    Останнє редагування: 27 лис 2012
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    і я вмію :)
    в студентські роки любила носити до піджака.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, спасибі:) Треба буде якось повчитися на дозвіллі:)
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Мій чоловік розповідав історію про товариша свого тренера, який працював паталогоанатомом. То він краватки вмів тільки на лежачих зав"язувати. Приходить до нього сусід і просить зав"язати краватку. Той крутив і так, і сяк, а потім говорить "А ляж! Бо я так не можу!" :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  7. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А я все збираюся зробити собі органайзер для білизни в камод, і ніяк не зберуся...
    ось така штука:
    [​IMG]
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Народ, чим моль травите? У мене цього року наче не видно, але минулого було якесь нашестя
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я люблю лаванду, дуже люблю. Збираю в тоненькі мішечки і прокладаю одяг - для запаху. Може тому в мене молі нема.

    А ще кажуть, міль не любить запаху цитрусових.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    крім стрінгів туда ше шось влізе? :mocking:
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Йо! ))) Я аж посміхнувся, коли згадав черги з краватками в кишені перед якоюсь офіційною п'янкою-гулянкою ))))

    Ех, для цього потрібно ще вміти купити краватку )))) Вона має бути достатньо довга, не м'яка і не слизька. Для недостатньо довгих піде і звичайний віндзор, але тоді вона має бути широка і достатньо жорстка. Хто вже викупив "слизькі", най вчиться крутити "трубу" (не знаю як по етиці називається) ;)
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 4
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Дякую! Для такої шаликоманки як я (в мене тих шаликів - не злічити) - дуже корисне відео:)
     
  15. luckymen

    luckymen Active Member

    а у меня какой то свой способ галстуки связывать. не знаю но получается,и шнурки как то я по особому завязываю.жена с меня смеется постоянно говорит что я как то все делаю оригинально и сама бы так не смогла.
     
  16. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а як вам такий?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ladyday

    Ladyday Member

    ДЯкую за відео:good:
     
  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А як одягаєтесь ви?

    Виявляється, навіть ті, хто зовсім не стежить за модою і надягають перше, що вивалиться з шафи, також одягаються в певному стилі.
    Ім'я йому - нормкор.

    Нормкор (Normcore) - слово утворене від злиття слів normal (нормальний, звичайний) і core (основа, серцевина, ядро) за образом і подобою терміна hardcore. Слово з'явилося в словнику Urban Diсtionary ще в 2009 році, але стало вживатися після того, як арт-група K-HOLE згадала його у своїй модній доповіді Youth Mode: A Report on Freedom, опублікованому в кінці 2013 року. Однак по-справжньому популярним термін став після виходу статті Фіони Дункан в New York Magazine.

    [​IMG]

    Суть нормкора і мета його послідовників - виділятися не виділяючись. З народження нам вселяють, що кожен з нас індивідуальність, що всі люди володіють власним унікальним стилем, але при цьому дизайнери штампують тренди один за іншим, і намагаючись бути в темі, люди не підкреслюють свій стиль, а лише відповідають тисячам таких же модників.

    Прихильники нормкора навіть не знають про те, що це таке. Вони ставляться до одягу, просто як до одягу, завдяки якій можна прикрити інтимні місця і захистити тіло від вітру і холоду - все.

    Деякі наполягають, що нормкор - це всього лише жарт над любителями різноманітних трендів. Але по суті, в побуті просто з'явилося слово, яким можна описати стиль звичайних, простих людей, які вибирають особистий комфорт і не готові їм жертвувати. Навіщо витрачати час і гроші на одяг, якщо можна довше поспати, погуляти і побачити світ на зекономлені гроші?

    Яскравий представник нормкора - Стів Джобс, який все життя проходив в водолазці, джинсах і кросівках. Людина абсолютно байдуже ставилась до моди на одяг, але при цьому мав особливу любов до гаджетів, які й були головним сенсом життя і роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та хоч в одних трусах ходи - всеодно назвуть то якимось-там стильом, і будуть писати вумні статті про нього в тупі рожеві жіночі журнали.
    Індустріалізація та глобалізація галопують, з дурнички рівня мінуса в десятому степені роздувають тренд і продають тупій бидломасі за міліони.
     
  20. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А чого тільки жіночі,:pardon: а журнали для стильних чоловіків:hi:

    Живу за принципом::) модне те, що тобі до вподоби і в чому почуваєш себе комфортно :dancer:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)