Мистецькі осередки Львова та України.

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Radkovskiy, 30 вер 2018.

  1. Radkovskiy

    Radkovskiy Member

    Вітаю всіх адептів культурних течій та ростаманських озер.

    Всі ми люди; ходимо на роботу, магазини і вибори, але крім того всього корисним є часами відвідувати різного роду мистецькі заходи. Іноді це просто прийти та поглянути, а часами навіть дотикнутись якимось боком до самого процесу.

    Мені цікаво, що зараз хорошого відбувається в Тернополі та по Україні зокрема. Фестивалі, мистецькі платформи,наукові ярмарки, творчі угрупування і кола за інтересами. За посиланння, наводки і цікавий дискус - з мене лайк. В свою чергу буду кидати, шось аналогічне.

    Здоров'я всім щастя е-м-м... здоров'я.
     
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    На Львівщині вперше за півстоліття для туристів відкриють замок "Золотої підкови".
    У суботу, 21 жовтня, вперше за п'ятдесят років для туристів влаштують виставку в залах Свірзького замку, який знаходиться у Львівській області.
    На виставці представлять картини, фотографії та інсталяції, що стосуються історії замку
    раніше до замку не допускали туристів та не влаштовували ніяких виставок через поганий стан залів. Тепер же замок підготували до події за грантові кошти.
    На Львівщині вперше за півстоліття для туристів відкриють замок "Золотої підкови" (фото)
     
а де твій аватар? :)