Фільми! Фильмы! Movies!

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем Кохана, 7 лис 2012.

  1. Kangaroo

    Kangaroo New Member

    С огромнейшим нетерпением жду премьеру фильма Агент Джонни Инглиш 3.0. Предыдущие части мне так же очень нравятся, это очень смешно и забавно. Ну а продолжение, судя по трейлеру, посмотрел который на Приключения смотреть онлайн в хорошем качестве бесплатно нисколько не скатилось в плане качества, как это обычно бывает с последующими частями многих франшиз.
     
  2. ChaoBambinoSorry

    ChaoBambinoSorry миється в бані

    А за Украинским кинематографом никто не следит? Снимают что-нибудь?
     
  3. hrim

    hrim Well-Known Member

    Перша людина (2018). Ніл Армстронг. Політ на місяць. Чудовий фільм. Дуже.
     
  4. Orestov

    Orestov миється в бані

    Узнав ось тут , що вийшов український фільм "Чорний козак" по сценарію Сашка Лірника. Сам ще не бачив, то хотів спитати чи варто піти на це кіно? Може хтось вже дивився?
     
  5. PitQuill

    PitQuill миється в бані

    Недавно в который раз пересмотрел Ведьмина служба доставки. Это безумно интересный и увлекательный мультфильм в жанре аниме. На момент своего выхода казался чем-то необычным и оригинальным. Но и сейчас не устаревает и все так же хочется его периодически пересматривать.
    [​IMG]
     
  6. Lorien

    Lorien миється в бані

    Сподобався фільм "Життя, як воно є". 2018

     
  7. Verunya

    Verunya New Member

    Хочу собі такий телевізор, щоб можна було онлайн дивитися фільми в хорошій якості.
    Я в телевізорах не розбираюся, хтось може проконсультувати ?
    Виходячи з огляду взнала, що можна купити по горошій знижці у кінці року.
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    коли мені скучно, дивлюся новини по 1+1... )
     
  10. webnibbana

    webnibbana Member

    Морська змова (2021)
    У фільмі показано вплив людини на морське життя, такий як пластикове морське сміття, сітки-примари і надмірний вилов риби по всьому світу. У ньому стверджується, що комерційне рибальство є основним фактором руйнування морської екосистеми.
    Морська змова (2021)[​IMG]
     
а де твій аватар? :)