Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 22 вер 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бачите, пане Козаче, ви без розбору вантажите всякими категоріями, не вникаючи в суть справи. Якщо вже русскій мір, то вже не папство. Я розумію, що вам все по-барабану, ви бачите лиш Отців-рахманів.

    Те, до чого ви закликаєте - чуже мені і непотріб з точки зору релігійного світогляду. Як історія - може бути. Підтримую Д. Галицького хоча би тому, що тримався християнства.

    А РУН віра - це так... для любителів екзотики. Там нема навіть серйозної літератури, просто народні традиції та слухи.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    як воно по-дитячому смішно звучить....


    яку істину? Конкретно попрошу!



    які знання??? я вас прошу. Яке просвітництво? Приклади будуть?
     
  3. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Пане Мих, вражає ваша необізнаність!

    РУН-віра немає жодного стосунку до Рахманства, бо є штучним гібридом нових часів!

    Тепер по суті.

    Між поняттям хрестиянство і поняттям християнство є суттєва різниця!

    Перше - хрестиянство, і є діяннями Ясуня (Ісуса Хреста). Воно частина давнього Рахманства та православ'я, істинної віри предків. Це знання які недоступні загалу від часів руйнування рахманського (хрестиянського) просвітництва (з 17-18 століть). Проповідує друге пришестя Сина Господнього, Хреста, нові часи та суд Божий.

    Друге
    - християнство, замаскована форма зовсім іншого, отого єзуїтського, масонського, папського, візантійського, "русского". Ховається за подібністю звучань з першим, хоча має інший зміст (сакральну абревіатуру), як і духовну направленість. Проповідує прихід мессії - Христа, який має виглядати як Хрест Отця Господа, але діяти по іншому.

    Саме у тому другому напрямку бачимо "моду" на єгипетські обеліски, звіриний одинський стиль, таємні ложі і орденство, єзуїтство, масонство і т.п.
    Чи задумувались ви колись над тим, що віра наша у Хреста, але чомусь зветься церквами християнством?

    Подумайте, не спішіть відписувати...
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Kozak z Dibrovi, а чо ви так кажете, шо рахманство, волхвівство, православне священство, щире православ'я, просвітництво - основа української едентичності, корінь української духовності та основа її державотворення?

    Дідо Стефан казав, що треба дивитися в історію глибше і ширше, тому що основа української едентичності, корінь української духовності та основа її державотворення набагато давніша. А ви чомусь спинилися на рахманах і праві ;)
     
    Останнє редагування: 1 жов 2016
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ваша обізнаність? папство і рускій мір?


    Я згадав, РУН віра - то Силенко, нє?



    То все є різні речі.


    масонство і папство - різні речі.



    Я колись навіть знав відповідь на це запитання.



    Ви от скажіть, Ісус є Бог?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Згадав, пане козаче.

    Так от. Ісус Христос - то є правильно, як і християни, а не хрестияни.
     
  7. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Пану ІгорюМ.
    Рахманство (Старотцівство, православне Старчество, православ'я) бере свої початки від Ноєвого заселення Землі, за давнім рахманським календарем це 77 (сімдесят сім!!!) тисяч років тому.
    Ввважаєте що це недостатньо глибоко для вас та вашого діда?
    Тоді слів немає...

    Пану Миху.
    Спроба роздумів не вдалась.
    Повторю класичне, але точне у такому випадку:
    "Істина не потрібна тобі"
    Вантал, 26 (Давня китайська філософська школа)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви ніколи не відповідаєте по суті. Як робот валитЕ цитати. То ж про які роздуми мова?
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    В тамтій школі теж Отці Рахмани викладали?о_О
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О йомайо, 77 (сімдесят сім!!!) тисяч років тому!

    Чекайте, @Kozak z Dibrovi, тоді ваше вчення мало би виключити із історії і самого Ісуса Хреста як Месію, шо нє?
     
  11. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Читаючи відповіді до піднятої теми про історію міста Діброви, перестає бути дивним, чому Львів та львівяни не знають, та не хочуть знати, тисячолітньої історїї свого краю і того святого місця коло якого збудували Львів...

    [​IMG]
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо ви від відповіді ухиляєтеся?

    Чекайте, @Kozak z Dibrovi, тоді ваше вчення мало би виключити із історії і самого Ісуса Христа як Месію, шо нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    ІгорМ, ви хоч намагались осмислити мій допис #43 ?! Таке враження що ні!
    Там повна відповідь вам!
    Якщо її не розумієте - то справа не у відповіді, а у тому, хто її не зрозуміє.
    Бо щоб зрозуміти її - треба знати та шанувати предків, їх подвижництво (включаючи діяння Хреста), їх минуле, їх православний світогляд, даний Творцем і утримуваний Старотцями-Рахманами.
    А з цим, бачу, великі проблеми, і не тільки у вас...

    Показуйте!.. за науку,
    Не турбуйтесь, буде
    Материна добра плата.
    Розпадеться луда
    На очах ваших неситих,
    Побачите славу,
    Живу славу дідів своїх
    І батьків лукавих.
    Не дуріте самі себе,
    Учітесь, читайте,
    І чужому научайтесь,

    Й свого не цурайтесь...

    Тарас Шевченко

    "І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОЖДЕННИМ ЗЕМЛЯКАМ МОЇМ В УКРАЙНІ І НЕ В УКРАЙНІ МОЄ ДРУЖНЄЄ ПОСЛАНІЄ"


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 жов 2016
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Припустімо, я цим всім дууууууже зацікавився і і хочу те все шанувати і це все сповідувати.

    І, тут в мене виникають запитання :

    ХТО зараз є Староотцями-Рахманами?

    ХТО і ДЕ буде відправляти відповідні обряди?

    ЯК САМЕ будуть ці обряди відправлятися? ЯКІ пісні при цьому будуть співати як самі Рахмани так і самі вірні? Згідно ЯКИХ КАНОНІВ будуть ці обряди відправлятися, чи кожен Рахман буде собі відправляти як собі захоче?

    ну, і інші похідні від цього питання....

    ;) Ась??????????
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Всьо я поняв ;)
    Я тому і запитав раз "Хреста" , а раз "Христа" :)

    Ви щось каламутите...

    Ісус Христос, Син Божий, вами признається чи ні? Марія Богородиця, святі апостоли, Іван Хреститель, Лазар з Витані і ті п"ять тисяч насичених п'ятьма хлібами і двома рибинами - вони реальні чи ні?
     
    Останнє редагування: 2 жов 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що ви можете розуміти з науки старців-Рахманів? Я вас прошу....

    Ви й не хочете знати і не можете знати того просвітлення, що йде з тих місць, які були колись і знищені єзуїтами, шляхтичами, що несли єгипетське прокляття....
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Цікаво - куди хоче нас завести тотой @Kozak z Dibrovi?
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ні, manur, вам не осягнути тих знань і величі рахманів, тому що ви - пропаща людина, яка не знає своїх коренів і не хочете знати.

    Вам не осягнути науки і ви ніколи не знатимете чому християни пишеться через "е". Тому що єзуїти, шляхтичі та вороги зацькували букву "е" і віромломно вставили букву "и", щоб збити вас з вірного шляху.
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Якщо Козак Діброва, то значить в дЕбрі, що тут не ясно?
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. tea man

    tea man 茶人

    Уважно перечитав всі три сторінки. По тексту і по наведених візуальних матеріалах зрозуміло, що людина, яка започаткувала цю тему, має відповідну освіту і певний рівень знань. Питання треба поставити просте: кому це потрібно в цей складний час збивати людей на манівці? Біле братство, РУН віра, догналіти, рахмани. Що далі? Будьмо пильні, брати-українці!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
а де твій аватар? :)