Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    нещодавно зіткнувся з такою проблемою - у звязку зі створенням сімї маю потребу купити цілу купу побутової техніки (пральну машину, холодильник, телевізор, мікрохвильвку, плиту газову тощо). обійшов декілька магазинів, подивився, оцінив. може, якщо хтось знає де краще купувати і поділиться своїми міркуваннями? буду дуже вдячний!

    **********************
    Модераторське застереження новачкам: лінки видаляються, не мучте марно клавіатуру!
     
    Останнє редагування модератором: 14 лип 2011
    • Подобається Подобається x 1
  2. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?


    Можу хіба поділитись враженнями :)
    За останній місяць моєму чоловічкові припекло дещо купити, тому я витримала муку ходіння по всіх можливих і неможливих магазинах техніки.
    В "Шоці" ціни вищі, аніж в Фоксмарті, але знижку дають суттєву. Проте, мої знайомі, котрі там отоварювались, незадоволені якістю їхньої техніки. Я теж, але чоловікові не можу втовкмачити. Він вже забув, як 2 роки назад ми купили там ел.чайник (з дорожчих), а за 2 місяці він "клякнув" :shutup:
    В Фокстроті якість пристойна і ціни нормальні, знайомі купували там пральну машину, скарг не було.
    Про Бомбу не можу нічого сказати, там не була. Чоловік був, сказав нормальні ціни, але йому всюди нормальні. :p
    Для себе вирішила, що коли ми остаточно оприділимося з моделлю - купуватиму в Фокстроті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    в "ельдорадо" помірні ціни,бувають знижки часто...там хороший вибір холодильників.
    а ще ми часто купуємо в "метро",там також бувають акції,хоча не все дешевше..а от електро чайники там дешевші. плита газова-бачили непогані в "Новій лінії".

    Додано через 8 хвилин
    http://novalinia.com.ua/ru/catalog/catalog/21/?list=16
    погляньте тут,то сайт магазину Нова лінія
     
  4. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    спасибі за корисні поради)

    Додано через 5 хвилин
    а хтось чув щось добре чи погане за таку фірму:
    http://www.ts.lviv.ua
    техніка у них нібито непогана і до того ж дешева, що найбільше хвилює)
     
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    От і не знаю як вам описати і загубила візитку їхню. Всю!!! побутову техніку берем там і знайомих багато саме там і беруть. Хлопці там молодці і возять толкові речі толкових фірм. Це на вул. Гашека (за тюрмою на Стрийській), там колись був якийсь овочевий ніби магазин. Може, хтось знає конкретно, то вам опишуть. Зрештою можете поїздити пошукати. Чоловік на днях поїде, то напишу точну адресу
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    А я ходжу тільки в Домотехніку. Мене вже дістало бігати, порівнювати ціни... Виекономлю десятку, а збігаю три дні. Мені близбко від дому, можу собі з візочком поїхати, вибрати. Консультанти привітні, ціни такі як всюди, але основне - жодних нарікань на якість товару (а куплено нашою родиною у них вже дуже багато всього).
    Ще маю можливість замовити техніку з Польщі, деякі речі замовила, вийшло значно дешевше, але як бути з гарантією (товар новий, але на гарантійному обслуговуванні в Польщі)- не уявляю собі.
     
  7. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    про Домотехніку теж чув багато хорошого. і ціни там прийнятні порівняноз іншими супермаркетами.
     
  8. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    У шока є непогана перевага - можеш прийти подивитися, а замовити черз їх інтернет-магазин. Виходить суттєво дешевше. Ми так холодильник брали.
    Недавно була у фокмарті на Липинського - сподобались, і консультанти нормальні, усе розказали, на питання відповіли, нічо не нав'язували.
    В домотехніці не подобається, консультанта не докличешся, недавно була, ходила навколо прлок з чоловіком, а двоє консультантів поруч стояли і дуууже голосно щось обговорювали, мат на маті....
    Ельдорадо щось не довіряю, як конторі. Не можу пояснити,чому. Мені неприємні ані їх магазини, ані їх реклами.
    А пральну машинку швидше за все братиму в нет-магазині або у фоксмарті

    Додано через 3 хвилини
    О, дякую за зсилочку. Побачила там машину,яку хочу
     
  9. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Дешева поняття спірне. Не дивіться на їх сайт - як правило, половини асортименту з сайту в магазині немає, і ціни не завжди відповідають сайтовим.
    Краще подзвоніть в магазин (хоча це тільки склад, а не магазин :)) на Гашека (див. допис Loyal). Там справді хороші ціни. Телефон не знаю, бо ходжу питатися туди завжди пішки :)
     
  10. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    То є вул.Скорини,30 (якщо їхати по Скорини,то за №18 направо)
     
    Останнє редагування модератором: 19 чер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  11. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    А гарантію вони дають? техніка справино працює?

    дуже дякую за інфо. обовязково поїду гляну)
     
    Останнє редагування модератором: 19 чер 2009
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    гарантію дають
    я також в них брав техніку, також у зв"язку із створенням сім"ї 2 роки тому (у червні 2006):
    Холодильник в них 470 у.о. ---- у магазині (здається вікотек) - 2900 грн.;
    пральну машинку в них 450-470 у.о. ---- у магазині (фокстрот) - 3000 грн.;
    порохотях (вже віддав тещі:borat:) - в них 53 у.о. - в магазині 320 грн.
    праску в них 55 у.о. - в магазині > 300 грн.
    Все справно працює до сьогоднішнього дня .... і порохотяг у тещі також :p

    Взагалі вважаю дикістю для людини, що буває в і-неті купувати у таких магазинах як фокстрот(март), ельдорадо, шок і т.д. Хіба якісь дрібнички, або акційні товари по вигідній ціні.

    Згадав ще біля радіобазару (АС-2) є магазин оріон - більш-менш нормальні ціни....
    Ще є Ваш Магазин - там також є нова техніка з гарантією; ще є базари і т.д., також дають гарантію .... але тільки не фокси, ельдоради і т.д.... хіба якщо якась конкретна модель, якої немає в інших місцях
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Піду-приберу свою печеру, шоль
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    +1 за Фокстрот,бо практично все що маємо в хаті з побутового начиння звідтам.Вже декілька років.Проколів не було;-)
    А ось з Шоком мали проблеми моя бабуся з дідом,бо їм "впарили" там сателітарну тарілку з невідомою прошивкою,непрацюючою головкою та без половини дротів.Знайомий працює в Шоці на Стрийській на холодильниках,то казав,що 50% товару в них "сіра",і практично весь асортимент акційний,тобто це вже така собі лотерея.З іншими магазинами побутової справи не мала;-)
     
  15. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    ПОДИВИВСЯ ЗА МАГНІТОЛАМИ.
    на avtozvuk.ua -дешевше
     
  16. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    на рахунок гарантії ще згадав: пральна машинка (БОШ) з їх установкою 480 у.о., без їхньої 470 у.о. Якщо установка їхня то гарантія 4 роки, інакше 2 роки. Нажаль в той час не було змоги запросити їхнього майстра ... вже два роки пройшло ... все поки що нормально

    Додано через 12 хвилин
    Дискутувати на рахунок в якому магазині техніка краща :8:

    Дискутують люди на рахунок виробника, потім на рахунок країни де зроблено (багато хто не хоче з піднебесної) .... і то як правило в тій дискусії висновки такі, що все лотерея - і виробник, і країна ....
    Якщо однакова гарантія від виробника (як правило), то який зміст переплачувати за техніку в дорожчому (з об"єктивних причин - оредна, з/п) мережевому супермаркеті електроніки. ;)

    Ви ж не продукти купуєте, а техніку - вона однаково добре зберігається і на полицях дорогих магазинів, і на звичайному складі
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Де найкраще купити холодильник, щоб був якісний?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    в Ельдорадо дуже погана репутація в Росії (кажуть люди, що речі дешевші за рахунок того, що або брак, або ремонтовані).


    то тільки начинка сайту. в реалі в них нічого нема і все замовляють самі через інет. Були там - сидить хлопчина за ноутом підключеним до інету і дивиться чи можуть вони замовити те, що ви собі обрали. Ціну не назвали - сказали "коли приїде", а так, я думаю, не влаштовує. Через інет з київських магазинів можна і самому замовити, плюс ціну обрати, а не плати потім по факту скільки там вийшло.


    дякую :)


    напевно варто почати з питання: які холодильникі якісні і довго служать :)
    зі свого сумного досвіду: холодильник рекомендую брати двох-компресорний, тобто один двигун на морозильну камеру, один на другу камеру. В цьому багато переваг, але розумними словами я пояснити не зможу.
    З.І. Наш сумний досвід такий: морозильна камера повністю робоча, а ось в холодильнику можна грітись.

    Додано через 11 хвилин
    можливо трошки не в тему (все таки не зовсім побутова техніка), але не ризикуючи створити нову темку спитаюсь тут:
    ми на кухню хочемо LCD-телевізор на кронштейні поцепити і питання стало власне Якої фірми? Модель? На що звернути увагу?
    не дуже великий (діаметр десь 14-17 дюймів) і щоб не дуже дорого.
    може хтось щось підкаже?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Protskiv

    Protskiv Member

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    Нам найбільше подобається купувати у магазині Мега макс у ТЦ Марк на Княгині Ольги (чи то Наукова?). Там часто буває акція: За кожну покупку на повні 500 грн знижка 50 грн. Там купували багато дечого (Калорифер, телевізор, праску, депілятор, навушники, може, ще щось, але не пам"ятаю).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. litrix

    litrix !!!

    Відповідь: Де найкраще купити побутову техніку?

    На мою думку супермаркети в яких менш більш недорогу і якісну техніку можна купити в Сітікомі(сам здійснив там не одну покупку і з технікою поки що ніяких траблів не було ) і Домотехніка (чув позитивні відгуки від знайомих та рідних)!
    Проблеми мав з радіотелефоном який прридбав в Ельдорадг:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)