ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Залежить, бо дивно, якщо немає відмосток, це дійсно, уповільнює, та й робити «дурну роботу» розбирати та збирати, не бачу сенсу.
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чи має хтось свіженькі фото з будівництва? Мене цікавить саме прилегла территорія. Дякую.
     
  3. Rozalina

    Rozalina Active Member

    Мені тиждень тому РІЕЛ прислали перший раз звіт зроблених робіт. Там є одне якісне фото де добре видно всю прилеглу територію. Ви отримали також цей звіт?
    Чи ви всі в курсі шо парковка з західної сторони буде двоповерхова? На плані не вказаний заїд до неї.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви там, що хочете видивитись, відмостку? Не наблюдав її, тиждень тому, хоча можливо і просто не звернув уваги, дивився на саме будівництво.
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    У мене на тому тижні зник доступ, обіцяли відновити в понеділок-вівторок. Чекаю. Чудово, що є звіт, залюбки гляну.
     
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієлоботики, ну невже вас для цього мати родила і батьки виховали, аби ви дописували тут такі нісенітниці? Сміттєві баки - півтори сторінки, фотозвіт - так само і тд і тп. Ви навіть не можете вести фейкову дискусію фейкових інвесторів. Не знаю як вам це пояснити. Просто смердить від вас
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, а ви про кого взагалі тут говорите? Про себе? Дискусію ніхто тут не веде. Всі висловлюють свою думку, можете і ви приєднатись, якщо таку маєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    які думки у Лукапа, ви про що? Він же тільки Михайлові думки думає і то не може їх переварити
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    звіт приходить на електронку (часто потрапляє в спам)
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так наче казали що двоповерхова, так то і непогано, може поменше машин буде у дворі
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А мені вже все одно одно- чи двохповерхова, хоч паркінг для всього Львова. Я вже придбав собі гараж! Не ближчий світ від будинку, але норм.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Була надія... хай цитує... біс свого нічого не придумає, це мені ще бабця так казала! Михайло ж обрав гарну позицію, ну добре, нехай так.
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас мати навіщо виховувала? Думаю вона вас ну дуже ганьбила, бо судячи з ваших дописів, це дуже добре прослідковується по всім «фронтам».
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап і власна думка це ви загнули. Єдине, що вміє людина це писати усіляку гидоту. Нічого, скоро, ми побачимо як все розвернеться. А якщо на виборах перемогу отримає Зе, то взагалі йому дах знесе.
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, краще нічого не пишіть, не висловлюйте свою думку, бо вас зараз Михайло Лукапович засадить. Навіщо взагалі мати свою думку? Є думка Михайла і не вірна, а все інше, то є боти, баби під ніками чоловічими, якщо не хамовите чмо, то баба...
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не потрібно нам паркінг для всього міста, ви уявляєте що буде тут? це ви неподумавши про корки і смрад від машин сказали
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% влучили
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я не під кого підлаштовуватися не збираюсь. Як мав свою думку, так і буду мати, проте, вислухати іншу людину, також вважаю за потрібне, іноді, навіть, мене можна схилити на інший бік.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Трохи не зрозумів про що ви. На разі, хвилюватись ще за паркінг я не збираюсь. Коли він буде повністю збудований, а квартира моя буде здана, тоді я і подумаю про вкладення коштів у готове паркомісце. Якщо буду вважати це необхідним.
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Поки здадуться квартири та паркінг, ціни на них виростуть в декілька разів. Тут треба про це задуматись, але, щоб не очікувати, то, як варіант)
     
а де твій аватар? :)