Кого б ви рятували з пожежі : кішку чи картину Да Вінчі?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Caramelka, 11 тра 2010.

  1. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    Я би-м рятував свою дупу своє дорогоцінне нікомунепотрібне життя...а дасть Бог-на посуд,цигарки та каву-заробимо!:good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Кицьку, малюнок... ото вчиться у класикiв:

    ...и наконец Пух проснулся с криком и обнаружил, что он сидит на стуле, а ноги у него в воде и вокруг него всюду тоже вода!
    Он прошлепал к двери и выглянул наружу...
    -- Положение серьезное,-- сказал Пух,-- надо искать спасения.
    Он схватил самый большой горшок с медом и спасся с ним на толстую-претолстую ветку своего дерева, торчавшую высоко-высоко над водой.
    Потом он опять слез вниз и спасся с другим горшком.
    А когда все спасательные операции были окончены, на ветке сидел Пух, болтая ногами, а рядом стояло десять горшков с медом...

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member


    Я не дуже люблю котів, але картини люблю ще менше :haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. о_О
    Между тем, речь идёт о "Да Вінчі" :))) Может, "Мона Лиза", например? Или какая-нибудь "Мадонна с веретеном" (продана за 50 млн. долл.) или "Портрет Неизвестной женщины" всего за полтора миллиона (с тех пор, правда, они подорожали...)

    Кота, конечно, жалко по любому. Как бы его ни звали ;)
    А какой этаж?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А если - между селедкой в авоське и водкой в портфеле собутыльника Петрова ?
     
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я теж котів нееее дууууже, а от картини, сама малювала колись в минулому (казали ,шо непогано виходило) отож я знаю ціну картин,особливо тих, в які вкладаєш душу, коли пензель торкається полотна .... і фарби змішуються і утворюється неймовірно -неповторний колір,знаєте!!!!!!подібних кольорів не існує(змішаних кольорів)банальна кольорова гама всім знайома,це зовсім інше,а ось коли ти створюєш колір,тіні,безмежний простір фантазії відкривається перед очима цілою природою речей,квітів,фігур і т.д. Повірте я б шкодувала за своїми картинами, ну може якби мала в хаті кішку,то за кішкою б більше звісно(вона ж жива, і щоразу зазирає в очі...) а очі то стомлені,то такі,що щось випрошують,то лагідні,то хитрі....Певне все ж таки кішку, а картини можна інші намалювати,хоч в певному сенсі картини теж живі,несуть енергетику добру ,злу.....от якби мова йшла про картини Айвазовського? то я б точно без роздумів виключно кота:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я тебе розумію... Якби мова йшла про "Чорний квадрат" Малєвича.... Я б дооовго вагався... Хіба б котяра був чорний...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Цю! Шо за вопрос! Замотав кота в картину, шоб не дряпався - і вперед! :)))

    А якщо серйозно -
    треба в Артобстрєла запитати - як більшість людей діють інстинктивно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. dimalozz

    dimalozz Member

    Не люблю коли мене ставлять перед таким вибором, зразу згадалось це відео http://www.youtube.com/watch?v=OBwdZ30ZDms
    Все ж якщо б це був мій рідний кіт, то я б не роздумував довго, а якщо якийсь незнайомий, то кота кидаю у вікно, а потім картину за пазуху і самому вибиратися. Як-не-як, а коти живуть кільканадцять років максимум, а картини Леонардо це класика, історія таких втрат не прощає, а про кота ніхто за рік-два вже не згадає. Зрештою, не віриться в існування нормального кота, який би сам вже до того часу не втік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Як можна не любить котів? Для кожного чоловіка - це ж і хижак, що полює на всіх, і об"єкт домашнього полювання, і спортивний тренажер по відпрацюванню швидкості реакції ухиляння від кігтів, це грілка, це моторчик, який дирчить і не ломається, це взагалі ходяча розвага!
    А ще мені один смішний дзядек в Польщі сказав - "резерва мєнсна". :haha: Такі вислови шокують його бабцю, яка просто несамовита котофанка, то це він так навмисне... :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. ну, це питання теоретичне, видно, з якогось психологічного тесту. Думаю, що ті, хто мають картини Да Вінчі, мають і недешевих породистих котів :) з діамантовими нашийниками :)
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Такі (що купують діамантові нашийники) - не люблять котів. Чув, як "крутизна" залишала хворих тварин ветеринарам, незважаючи на відповідь, що через 2 тижні лікування тварина знову буде живою, здоровою та веселою.

     
    Останнє редагування: 12 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)))

    ---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:37 ----------

    ага. Напевно хтось таки виніс картину а Вашого кота залишив . Нє? ;)
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона



    ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:43 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я тут, естественно картину ... "В случае угрозы распространения пожара в здании, силы и средства вводятся с той стороны, где дальнейшее распространение приведет к наибольшему материальному убытку" - это один принцип выбора решающего направления оперативных действий из 5, первый - если содзалась угроза жизни ЛЮДЕЙ то .... (про котов и собак ничего нет)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    100%-котика!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Нє, надо викреслить. Рятуємо спочатку людей, потім тварин. А інше - та гори воно синім пламєнєм. Бо вони - живі. Картини - потім ще собі намалюємо. :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    работы такого уровня - достояние человечества .... это не комиксов пачка ... иногда и за меньшее люди гибли спасая искусство тут разграничивать надо ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Регіоналів та комуністів до кого причислимо ?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)