Інтернет-комерція і ІТ ринок загалом

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем itwbe, 15 лип 2011.

  1. itwbe

    itwbe New Member

    Доброго дня,
    Які Ваші враження стосовно Інтернет-торгівлі? На сьогодні кажуть, що то дуже перспективно і велика кількість Інтернет користувачів зараз є.
    Цікаво, чи купуєте Ви техніку, подарунки, їжу, сувеніри? Маю досвід із замовленням продуктів харчування через Інтернет і то привезли через 2години, поки другий раз не задзвонив, плюс поповнення мобільного через Інтернет зараз використовую.
    Є багато ідей стосовно створення інтернет-проектів по електроній комерції, хтось мав вже досвід створення інтернет-магазинів, хто як розпочинав, чи розкаже хтось шось цікаве?
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    час-від-часу купляю щось в інтернет-магазинах, переважно -- дрібнички за 100-200 гривень
    але відкрилося і кілька продуктових інтернет-магазинів, наприклад, шувар, дуже зручно -- бо сам шувар у чорта на рогах )))))

    зробив кілька магазинів, "починав" з вивчення html, css, php та спеціалізованих CMS, таких як престашоп, опенкарт, кубік....
    загалом зара не робе модуль "шоп" в цеемесках тільки лінивий :)


    розлого розповів? :)
     
  3. Asert

    Asert New Member

    Завжди купляю через інтернет -магазин. Починаючи від побутової техніки, закінчуючи продуктами харчування. Зарас даже замовив сигналізацію в Рекордері. Но завжди довіряю тільки провіриним магазинам.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ніколи нічого не купляв в інтернеті, крім подачі даних в комунальні та плату за телефон.
     
  5. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Всю техніку що наразі є в нашому домі ми замовляли виключно через інтернет, іноді не вистачає часу щоб поїхати в магазин, і вибрати те що тобі потрібно, а так все під рукою.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Торговля в Интернете: украинцев начали штрафовать
     
  7. Інстаграм рулить. Не платиш ні за хостинг, ні за домен, а маєш вітрину й аудиторію користувачів соцмережі. Тепер ще й платити через інстаграм можна буде. Здається, ще нема цього сервісу, але скоро впровадять.
     
  8. Трохи сконфюзила мене назва теми: IT — інформаційні технології : це щось зі світу програмування, а інтернетна торгівля (чи купівля) - мені дуже знайома і досить зручна річ(ну, не люблю я ходити по магазинах) Не знаю, чи доживу до часу, коли Amazon буде популярний в Україні :)
     
  9. VaIera

    VaIera миється в бані

    Зараз уже в сфері інтернет-продавців ходять слухи, що Амазон має заходити в Україну.
     
  10. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Для мене купівля в інтернеті це як купувати кота в мішку: ні помацати руками, ні роздивитися в деталях. Іноді трапляється купувати, коли в найближчих магазинах потрібного товару немає. Завжди трохи нервуєш, що саме надійде з поштового відділення. Ну і переплата за доставку. Яку-небудь дрібничку не замовиш, адже вартість пересилання буде чи не дорожча від самої речі.
     
  11. olexandrr

    olexandrr Active Member

    З купівлями в інтернеті коли як пощастить. Я люблю оформлювати передзамовлення з доставкою в магазин офлайн якщо така можлиість є. З Розеткою досить непоганий досвід був. Купував портфелі для дітей. З одногу боку не помацаєш, але приваблива ціна та якщо це відомий бренд сумнівів практично не було. Звичайно вигоду від купівлі треба з доставкою рахувати. А коли ще й безкоштовно можна, то взагалі зручно.
    Щодо Амазон, почекаємо. Тоді буде непереливки нашим плтаформам для торгівлі конкурувати з гігантом.
     
  12. olexandrr

    olexandrr Active Member

    З Інстаграмом зручно багатьом продавцям. Але не факт що саме твоя аудиторія буде там. Тому не всі звісно можуть переїхати туди.
     
а де твій аватар? :)