Политика и 95 квартал.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем kertis, 13 вер 2009.

  1. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Та не забороняв тих "Сватів" ніхто. То в мережах люди своє бажання висловлювали, а він вже кинувся доходи свої рятувати.
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, заявляє, що Держкіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу "Свати". (З Укр.правди
     
  3. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Ух ти...А я й не знав. Який жах! Що ж тепер наші ватні співвітчизники робитимуть?
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А у Василя ще +пенсія :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    з інтернету вантажити
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Було би смішно, якби не було так сумно...

    Ivan Pelypyschak
    · 15 год ·

    Спершу Порошенко виходить на телевізію і розказує такі слова: "Я ніяким чином не звинувачую Зеленського в тому, що він є агентом Путіна. Це точно не так. Якщо хтось зрозумів це саме так, то я приношу вибачення... Коли ми говоримо, що є поляризація між кандидатами - це не так. Я поважаю Володимира Зеленського як прекрасного актора. Більше того, я не стверджую, що він любить Путіна або спілкується з ним. У мене немає цієї інформації", - а на другий день після цього виступу з"являються такі борди [​IMG]:)Томушопослідовний
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    До речі, в цій темі багато уваги надано "Сватам"

    Так от,

    В Україні зняли заборону зі скандального серіалу "Свати"

    27 березня 2019,


    Окружний адміністративний суд Києва скасував заборону серіалу "Свати" студії "Квартал 95" і дозволив в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову.


    Про це йдеться на офіційному сайті суду у Facebook. "Зокрема, суд визнав протиправними дії Служби безпеки з підготовки довідки про наявність підстав для прийняття постанови про заборону на в'їзд громадянинові РФ Федору Добронравову, визнав протиправним і скасував відповідну постанову", — зазначено в повідомленні.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українки завалили мережу Селфі із Зеленським, який летить до Макрона

    Кандидат в президенти України Володимир Зеленський ще вчора, 11 квітня, вилетів до Парижа на зустріч з французьким президентом Еммануелем Макрона.

    Сьогодні все соцмережі буквально завалена фотографіями людей, які робили Селфі із Зеленським у салоні літака, що приземлився в аеропорту Шарля де Голля. До речі, серед шанувальників "майбутнього президента" - в основному молоді жінки.

    "Ну ось, проголосувати мені не вдалося, мене не включили в списки, довелося особисто передати голос", "В одному літаку з майбутнім президентом", "Я теж не втрималася. Тепер у мене є Селфі з майбутнім президентом", "Як тільки висвітилося табло розстебнути ремені - вишикувалася черга, щоб зробити Селфі із Зеленським ", - пишуть жінки.

    До слова, летів Зеленський в економ-класі.

    / фотки тут /
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можу чогось не знати, але багато чого буде залежати і від простого народу, Зеленський захоче стати як Янукович президентом одного регіону чи всієї України.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Володимир Зеленський: "Порошенко стільки разів мене ображав, що у мене немає до нього поваги"

    Володимира Зеленського журналіст "Страна" зустрів о 18.30 за паризьким часом в холі готелю Hyatt Paris.
    На столі кава, і біле вино. Разом з кандидатом сидять дружина Олена і глава виборчого штабу Іван Баканов. За сусіднім столиком чергують, недовірливо переглядаючи по сторонам, два охоронці.

    "Страна" нахабно підсаджується, щоб поставити кілька запитань.

    - Як пройшла зустріч з президентом Франції Макрона? Про що розмовляли? Про що домовилися?

    - Про взаємне співробітництво. Але, що мені сподобалося, що відрізняє його (Макрона - прим.ред.) Від багатьох наших політиків з тих, кого я знаю. Чи не тому, що наші політики гірше. У людини прекрасне почуття гумору. І тепер він не самотній.

    - Питання про вашому вчорашньому телефонній розмові з Петром Порошенко і коментар Юлії Тимошенко. Вона сказала, що це був неконструктивний розмову.

    - Мені не подобається, коли мене ображають. І так як я поки що не президент, можу дозволити собі бути собою до кінця. І я вважаю, що за ці п'ять років пан Порошенко зробив все, щоб наша країна не розвивалася. Його прихильники вважають, що він зробив все, що міг, для України. Я люблю розмовляти на рівних. Якщо народ України підтримає мене на виборах, і ви б зі мною розмовляли, і я був неправий, я б ніколи не ставився до вас зверхньо. Я багато років дуже відома людина. І я завжди фотографуюся з людьми, завжди розмовляю. Завжди чую про свої недоліки, ніколи не грублю. Ця людина (Порошенко - прим.ред.) Кілька разів поспіль сказав, що я маріонетка і наркоман, що у мене немає до нього поваги. У мене є повага до інституту президентства, але не до нього. Оскільки це всенародно обраний президент. Але на моральному рівні, чисто людському, я вважаю, що він просто ображає. Усередині "Кварталу-95" все знають, що у мене достатньо серйозна витримка. Я прощаю по-людськи будь-якої людини. Мене можна кілька разів образити, але у мене більше немає щік. Я підставив ліву, підставив праву, але я ж жива людина. Зі мною так розмовляли і я відповів так, як вважав за потрібне.

    - Ви готові, в разі перемоги на виборах, "послати в дупу" МВФ?

    - А навіщо посилати кого-то? Як ми можемо взагалі послати когось? Ми з вами пристойні інтелігентні люди.

    - А Голобородько (головний герой фільму "Слуга народу", якого грає Володимир Зеленський, - прим.ред.) Зміг.

    - Ви не порівнюйте. Реалії та кіно - велика різниця. Представляючи країну, ти ж не просто говориш, від себе. За спиною у тебе люди, які тебе вибирали. Їх життя, долі. Головне - це імідж країни, тому ти не маєш права робити такі заяви
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може комусь цікаво

    Дмитро Разумков - один з топ-спікерів виборчої кампанії Володимира Зеленського. Саме він чи не перший озвучує позицію Зе-команди та її кандидата - "Володимира Олександровича" - з тих чи інших політичних питань. В інтерв'ю BBC news Україна Дмитро Разумков розповів про настрої у Зе-штабі та вплив "людей Коломойского", пояснив, що малося на увазі під висловом "просто перестати стріляти на Донбасі" і анонсував передвиборчі дебати.

    Політтехнолог Зеленського Разумков - ексклюзивне інтерв’ю ВВС (повне відео)


    View: https://youtu.be/Yge8KfbK7Lo
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Бутусов про повістки до військкомату для Зеленського: Які дії щодо розшуку було зроблено, чому не занесли до бази даних і не закрили виїзду?

    У разі, якщо кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський дійсно ухилявся від викликів до військкомату, його мали кілька разів оштрафувати і засудити до позбавлення волі, вважає головний редактор сайта "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов.

    "Кого будемо заарештовувати? Виявляється, Міноборони вже чотири роки ловить злісного ухильника Володимира Зеленського, який, як повідомило МО перед другим туром, чотири рази ухилявся від повісток про мобілізацію у 2014 році. Якщо Зеленський ухилявся і переховувався від правоохоронців, то очевидно, що Міноборони мало за ці п'ять років діяти за законом: передати матеріали про неявку ухильника в Національну поліцію для забезпечення приведення або доправлення і, в разі неможливості виявити ухильника, звернутися в Головну військову прокуратуру", – написав він.

    За словами журналіста, Зеленського мали кілька разів оштрафувати і засудити за ст. 336 (ухилення від призову до мобілізації) Кримінального кодексу України, яка передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

    "Кримінальна справа за ст. 336 автоматично унеможливила б ведення Зеленським гастрольної діяльності, виборчої кампанії, вильотів у Париж [до президента Франції Еммануеля] Макрона, оскільки Зеленського було б оголошено у розшук або затримано на одному з публічних заходів до моменту реєстрації кандидатом у президенти. Усе це мало бути зроблено, якби Міноборони звернулося у Нацполіцію і дійсно шукало Зеленського, а Зеленський дійсно ухилявся від мобілізації", – зазначив Бутусов.

    зі

    ДУМАЙ!
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Неподалік будинку Зеленського під Києвом затримали озброєних осіб

    UA - Неподалік будинку Зеленського під Києвом затримали озброєних осіб. У котеджному містечку неподалік маєтку кандидата в президенти України Володимира Зеленського правоохоронці затримали кілька осіб зі зброєю та боєприпасами різного калібру та типу. Спецоперація відбулася в силовий спосіб із застосуванням зброї. Ніхто в ній не постраждав. Випуск ТСН.19:30 за 15 квітня 2019 року


    View: https://youtu.be/YDhTzzLNiR4
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ЦИРК! ЦИРК! ЦИРК!

    Зеленський звернувся зі стадіону "Олімпійський" через Порошенко перед дебатами - Вибори в Україні 2019


    View: https://youtu.be/i0eNvzhAJcg
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 20 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)