Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
  1. [​IMG]

    Пробігши в 2018 році півмарафон в Варшаві, я розпочав більше цікавитись біговими подіями в світі та зокрема в Польщі. Шукаючи цікаві події на 2018 та 2019 роки мені потрапляв на деяких польських сайтах досить цікавий напис “Korona Polskich Półmaratonów”, який дуже привернув мою увагу. KPP являє собою досить цікаву підбірку з 10 півмарафонів Польщі (в 2018 році до KPP входило 11 півмарафони. Одинадцятим напівмарафоном був Grodziski Półmaraton „Słowaka”):

    • Półmaraton ONICO – Gdynia;
    • Półmaraton Ślężański – Sobótka;
    • Półmaraton Warszawski – Warszawa;
    • Półmaraton Poznański – Poznań;
    • Półmaraton Białystok – Białystok;
    • Nocny Półmaraton – Wrocław;
    • Toyota Półmaraton Wałbrzych – Wałbrzych;
    • Półmaraton Philips – Piła;
    • Półmaraton Lechitów – Gniezno;
    • Półmaraton Królewski – Kraków.
    KPP цікава тим, що до неї входять одні з найкращих півмарафонів, які проходять в Польщі. Всі ці напівмарафони мають маршрути схвалені PZLA, два напівмарафони (Półmaraton ONICO, Półmaraton Warszawski мають IAAF Label відповідно Bronze та Silver Label Road Races відповідно).

    [​IMG]

    Для того, що б пробігти KPP, потрібно мінімум фінішувати на 5 півмарафонах з вищезазначеного списку за один календарний рік. Та серед завершених напівмарафонів мають обов’язково бути:

    a) хоча б на одbu півмарафон: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków;
    b) хоча б на одbu півмарафон: Białystok, Wałbrzych, Piła;
    c) хоча б на одbu півмарафон: Gdynia, Sobótka, Gniezno.

    Кінцевий термін подання заявок – 31 грудня 2019 року.

    Реєстрація відбувається на сайті online.datasport.pl. Також для отримання медалі “Korona Polskich Półmaratonów” потрібно заплатити 37 zł, якщо її потрібно висилати по території Польщі та 52 zł, якщо висилати за межі території Польщі.

    Тому плануючи свій біговий календар на 2019 рік, я вирішив заодно підкорити “Korona Polskich Półmaratonów”. Для цього я вибрав такі півмарафони, як: Półmaraton ONICO, Półmaraton Poznański, Półmaraton Białystok, Toyota Półmaraton Wałbrzych, Półmaraton Philips, Półmaraton Lechitów, Półmaraton Królewski.

    Джерело: androshchuk.com/blog