Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От може хтось пояснити, чому ота брехлива зграя вальцманоїдів вчепила собі черговий мем "25%"?
    По-перше 24,45 в другому турі і 13,95 в першому.
    І їх всього 3 014 609. Вєрних лєнінцев. Але ж їх було 9 857 308. Куди ділись?
    І по друге, відсоток від усіх виборців, від 35 566 121.
    То скільки там тої базарної еліти (с)?
    Термін базарна еліта я почув на одному весіллі, коли всі гості вже розсілися, а один стіл лишався незайманим. Я спитав у старости, чого так, на що той мені відповів: це для еліти, вони зараз будки позакривають, товар порозносять по гаражах, перевдягнутися і годину на сьому-восьму поз’їжджаються...
    Так що стопудоф еліта... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :good:

    О, такой добре, же ви тото сказали. Бо теперка не будете мати на совісти і можете сміло їсти яйко з хріном ;)

    @manur, ви там ше шось казали про якихось адамсів... То перед ними тоже сі вибачєєте, чи нє?

    зі

    А дописи не конче самому шукати. Туткай на форумі є вуйко, він дуже файно і дуже скоро все шукає ;)
     
    Останнє редагування: 24 кві 2019
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та порохоботи всю виборчу компанію вели себе як припудрені, от ними ще досі і ковбасить :)))

    На трошки серйозніших тусовках на цю елітну порохуйню перестали звертати увагу.

    Люди вже говорять про майбутнє, а не товчуться по чоколядових гімняшках списаного гаранта. І між тими людьми є й притомні вчорашні порохоботи, котрі реально дивляться на стан речей.

    зі

    і на рахунок тих " елітних малих чисел"

    Он, 2,31% виборців тоже зробили свій вибір. Можливо, він самий правильний.
    Але ж ніхто не кричить :)))
     
    Останнє редагування: 24 кві 2019
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та йой... То сімейка Адамсів... Вони всі там подібні.
     
  5. Dred

    Dred Well-Known Member

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви вже затрахали... За останні 5 років це тут цитувалося не одну тисячу разів.



    Цього досить?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Конкретно не пригадую. Може, п"яний був? ))))))
    Буду вдячний, гейби нагадалисьте, про що йшлося.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та не перейматеся дуже) То ви родину Гриценків назвали сімейкою адамсів через те, що Гриценко не в курсі, чим займається його пасинок))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Права рука Толіка Гриценка, коли той був МО. Легко вміє перефарбовуватися. То він за оранжоїдів, то він за Толіка, який ненавидить оранжевих, хоч сам такий був. От, а коли Апарашин побачив, що Толік - прольот, почав клеїтися до Зеленського. Ціль - влада, колір не має значення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Бачите, пане... Вся біда в тому, що ви не відрізняєте АТО від війни. От в чому біда. І тому приходисі по 5 разів виставляти на протязі 5 років... Ну але нічого.

    Вам то можна пробачити, а от Василько і військовий і подривнік, а все одно нібельмесу... От що дивно!
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Прям як Петрусь: то він з ригами , то він вже з оранжоїдами на одній сцені руки підіймає, то вже сам по собі...
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вся біда в тому, що якби обіцянка про АТО була виконана, то не було б і ніякої війни. І не потрібно було б 4 роки їздити по вухах, а потім АТО перейменовувати в ООС і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну добре, я наразі вас пошлю до вашого допису #1456

    Але розмова з вами, @manur, на рахунок розміру пенсій, податків і статусу астарбайтерів ще не закінчена ;)
    Надіюся, ви пам"ятаєте про її початок?
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Навіть, якщо той Дмитро не син Мостової, але син чоловіка (колишнього) Мостової. Все одно, як-не-як, родина. Видається мені, що вони якось таки спілкуються між собою.
    Все одно якісь Адамси)))))))))

    А зобов"язаний пам"ятати?
    Я не настільки серйозно, напевно, відношуся до спілкування на цьому форумі, як Ви(((

    Але, розмову продовжити не проти)
    :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я на цьому форумі взагалі відпочиваю, жартую і п"ю каву ;)
    Тоді, щоб тут не флудити, пропоную перейти сюди:
    Пенсійна реформа
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Упс. Тато кинув маму через іншу тьотю. Тепер та погана тьотя з зовсім іншим дядьком, бо тато помер, має бути родиною вже дорослої людини? Коли є своя мама.
    Ні, теоретично можуть трапитись в світі такі "високі відносини", але очікувати на них - марна справа.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Сука, це ваше постійне "у Зеленського" вже дістало. Таке відчуття, що 73% обрали не президента, а ганделик для побухать..."У Саныча"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)