Війна-4

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 15 лют 2017.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Юрий Бутусов
    29 mins ·
    Свежая информация по потерям 1-го армейского корпуса российских оккупационных войск на Донбассе

    По заявлению представителя "оперативного командования "ДНР" Эдуарда Басурина, в период "с 3 февраля" это соединение противника потеряло 41 наемника убитыми. Как известно, ранее общих цифр потерь враг вообще не называл, информация была засекречена.

    Учитывая, что на фронте "ДНР" с 9 февраля фактически затишье, и по сводкам противника, обстановка спокойная, можно сделать следующие выводы:

    1. 41 убитый в корпусе "ДНР" в период с 3 февраля по 9 февраля.

    2. Однако бои шли с начала года, а значит, некоторые потери противник также понес с 1 января.

    3. Сражение в Авдеевке началось не 3 февраля, а 29 января, большие потери в боях начались именно тогда.
    И несмотря на запрет публиковать свои потери, российские источники заявили, что в период с 29 января по 3 февраля 1-й корпус понес тяжелые потери, включая командира 3-го батальона 11-го мотострелкового полка Ивана Балакая, а также 4 наемников штурмового батальона "Сомали". Тела многих наемников 11-го полка были брошены противником на поле боя, на что жаловался террорист Ходаковский - это говорит о хаосе и панике. Все эти серьезные потери, которые мы даже ориентировочно установить не можем, но учитывая, что противник был выбит из двух укрепленных позиций и все его атаки были отбиты, эти потери не уступают украинским, а, судя по брошенным трупам - превосходят.

    4. В 2017-м году потери также понесли части 2-го армейского корпуса оккупантов - в частности, прямо в Луганске был взорван первый зам командующего 2-го корпуса "ЛНР" Олег Анащенко. Однако потери 2-го корпуса не опубликованы.

    5. Суммарно по сообщениям в соцсетях потери противника в боях в 2017-м году составили только в составе 1-го корпуса "ДНР" минимум 70 боевиков только убитыми (некоторое количество с начала года + некоторое число с начала контактных боев 29 января + 41 с 3-го февраля). Большую часть этих потерь враг понес в боях под Авдеевкой, в течение короткого промежутка 29 января-8 февраля. Значительно меньшие потери, однако также судя по всему минимум до 10 человек, потеряли части 2-го корпуса в январе-феврале.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Також є версія, що безробітних, завдяки блокаді шахтарів будуть тягнути у загони православних терористів.
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хочете сепарську карту онлайн?
    Насправді класна штука!
    MilitaryMaps
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    бійці гворять
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо на це пішло, то той же аеропорт могли обороняти довше, вже українська армія була у Донецьку, як колоні Гіркіна дали проїхати майже 120 км., все "мирні плани", можливо домовленості про які ми не знаєм.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Фільтрувальну станцію таки мабуть взяли. Он Деенеровець матюкається (дає Бутусов у фейсбуці разом із підтвердженнями:

    View: https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/1564993253540965


    Наші якось не афішують цю подію. Я вчора намагався побачити в мережі підтвердження, але нічого ні гу-гу. На РБК лише сепари жалілися: "Там хлор, там хлор..."
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дівчата зрізають коси
    Туго шнурують берці
    Їм щастя приснилось, здалося.
    Кровить забинтоване серце
    Дівчата пакують валізи,
    Кладуть туди тугу і втому.
    Молитва – надійна віза,
    Щоб ви повертались додому.
    Дівчата збирають сили
    І вже не рахують зморшки.
    Постійно, туди де «накрило»,
    Шепочуть : «Терпи. Ще трошки…»
    Дівчата стоять на чатах –
    Безсонні, розбурхані очі.
    Слабкість стискає в лещатах,
    Печуть заплакані очі
    Дівчата рівняють спину
    З думками про тих, кому важко:
    Ворог таких не спинить,
    Кулею влучити тяжко.
    Дівчата не хочуть втрачати.
    Тому подають набої.
    Тому одягають халати,
    І вчаться тримати зброю


    [​IMG]
    Автор вірша: Олена Задорожна
    Художник: Михайло Дяченко
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Про те, які в Україні є ветеранські організації.


    Генералові розквасили носа через «колорадські» стрічки на путінському флешмобі (ВІДЕО)
    Учасник бойових дій на Донбасі Дмитро Різниченко влаштував бійку в київському Домі офіцерів під час публічного звіту Держслужби у справах ветеранів за 2016 рік.


    Про це інформує «Громадське».

    Приводим для суперечок стали звинувачення з боку Різниченка на адресу «Організації ветеранів України» та її очільника – екс-депутата від Компартії України Петра Цибенка в організації у минулому році в Києві «путінського флешмобу з колорадськими стрічками» на гроші з українського бюджету.

    Після сутички Різниченка вивели із зали, де відбувалось засідання.

    Якщо комусь задовго дивитися, то можна лиш з 2:40.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Прикол в тому шо тих підкацапників ще і з бюджету фінансують...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    То не прикол. То по іншому називається. Щось, тіпо, 3,14здець!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну от, черговий серцевий напад.
    Прямо наказаніє якесь з цими серцевими нападами. Мабуть, ходив багато пішки по сходах, не користувався ліфтом і не їздив на авто. Тому й помер від серцевого нападу. А потім кричать "Аеробіка! Гіподинамія!" Нічого ті аеробіки і пробіжки не дають. Все одно серце слабке.
    Террористы заявили о смерти одного из идейных лидеров "ДНР"

    Тільки в вікіпедії пишеться, що йому було 54 роки. Як Леніну.
    І що в молодості займався спортом. Ясно, що серце швах.
     
    Останнє редагування: 12 бер 2017
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    [​IMG]
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Водка - сіла!!! Спорт - магіла
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Украинские морпехи «выкосили» вражеский опорный пункт и захватили его. Бои продолжаются
    Пн, 20/03/2017 - 18:21

    На Мариупольском направлении украинские морские пехотинцы обратили оккупантов в бегство и захватили их опорный пункт.

    Об этом на своей странице в Facebook сообщили волонтеры Центра People's Project.

    «Оккупанты прямо сейчас валят по украинским морпехам из всего, что есть. Наши ребята достойно отвечают. По предварительным данным, полностью истребили вражеский опорный пункт вместе с террористами», - написали волонтеры.

    Они также сообщили, что враг усилил огонь артиллерии, перенеся его на уже бывшие свои позиции.

    «В зону боя идут вражеские танки... Морпехи готовятся горячее поздравить вражескую броню», - уточнили добровольные помощники армии.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як не дивно, скільки повідомлень, десь пересувається ворожа колона бронетехніки і тільки спостерігають, бахнути по ній, моментально відбити бажання щось обстрілювати, там може бути багато домовленостей, проо які ми не знаємо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ще ми багато чого не знаємо.
    Добре воювати та радити де бахнути , коли і куди сидячи за компом.

    Попереджаю. відео визиває рвотний рефлекс тому можете не дивитись.

    View: https://youtu.be/IRg-3Sw1GyA


    А це вже результат дій того тупого стерва
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув від деяких людей, хто працював у Чехії, дехто представлявся не чехом, а моравійцем.
    Регіональні особливості...
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож. Іноді щось не можеш до кінця зрозуміти, але нутром відчуваєш погане, і від цього ще гірше. Блокада і всі останні рухи наших двох головних можновладців дивують - не те слово. Гоцають в милі по каналам розповідаючи, які погані блокадники, що вони зробили з країною. А ВИ?? Блокаді півтора місяці, де ви були, якщо так?
    Чи тепер вони нам ще тарифи підвищать, нагода з'явилася!

    Я не знаю, як можна оці необгрунтовані тарифи дати людям, які хоч якось в такий важкий час сплачували. Тепер не сплачують, бо і істи треба. Борги - 23 млрд. грн (на початок 2017).
    В тому році щось нараховували таке - на голову не натягнеш - тоді назад, потім хтось виграв суди - вертайте. Як це можно так керувати?? Одна знайома інтелигентна бабуся мені сказала: "Ви не думайте, що я за Януковича, але ці - дуже непрофесійні керманичи. І цим вони страшніші."
    Я не стала щось казати, але сама переживаю цю ганебну ситуацію з блокадою, і думаю, що скоро зненавиджу ці повні державні пики, які не в курсі, куди вони заводять країну і що завтра ще де бабахне.

    Країна хитається, вмивається кров'ю, а вони Ахметову гешефти забезпечують! Він, ти ба, в Форбсі отмітився в кращу сторону - з 2016 по 2017 приріс мильярдом.
    Та він же, сука, причетний до початку війни на Донбасі. Чи ні??
    Чого йому підозру не викатують?
    Як би я хотіла розуміти - аби знати як планувати своє життя, хоча б.
    Воно в мене і моїх дітей одне. Дивлячись на Гройсмана і Порошенка я бачу, що це свято нам не пережити.
    Вибачте за депресивні настрої, хто їх розвіє - тому буду вдячна.
    P.S. Втрачена віра до них тому, бо бачиш - жадність не дає (і не дасть!) їм поставити профі на найвідповідальніші напрямки, всюди свояки, всюди ці ситі продажні шкури зі своєї фракції. А яких поставлять варягів - всі збігають, бо робити як треба нема ніяких можливостей.Це декорації, не більше... Штормить країну, та і Западу ми остогидлі, але все те ж саме.
    Мені здається, що восени, як не будуть помітни зміни, здійметься чи революція, чи перевибори президента. Почнуть відключать світло цілими будинками через кризис неплатежів і вибухне. Ніщо не новина в нашому житті.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2017
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)