Українці, ми сильні!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Стас Кравчук, 5 сер 2014.

  1. Добрий день.
    Це співтовариство було створене для того, щоб об'єднати українців з різних регіонів для єдиної мети допомогти тим людям які зараз в цьому потребують - це наші солдати, які зараз перебувають у військових госпіталях. Сім'ї, яким довелося рятуватися втечею зі своїх квартир, будинків, які втратили все що в них було.

    Ми вирішили підійти до цього питання креативно. До вашої уваги вироби ручної роботи, які ви зможете придбати, тим самим ви зможете допомогти військовим і мирним людям, так як 20% з продажу виробів буде йти до фонду допомоги постраждалим. Кожні два тижні буде проводиться фото звіт про те, які товари купувалися і для яких потреб вони пішли.
    Ось адреса групи: http://vk.com/ukrainiansforfreedom
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Артур Киреев з Ігором Суботиком.
    15 год ·
    #Добро
    Всім доброго вечора!
    Почну з далека, колись пару місяців тому, ми пішли у парк смажити сосики... У наших знайомих була тільки рішітка і ми сталкнулися з проблемою знайти каміння та інше...
    Після цього я вирішив купити мангал переносний і пішов шукати його на сайті олх... Напевно богато людей там щось купують і знайшов там продавця зі Львову який продає мангал до нього шампура та чехол.
    Подзвонив йому і попросив, що якщо він може превести монгал додому то ми його купимо.
    Пан Ігор привез мангал та інше до нас, показав як його складати.
    Під час спілкування він у мене спитав, що сталось і чому я на візку, я йому відповів і він не хотів брати кошти у нас за мангал... Але я був переконливий і хотів заплатити гроші, зійшлись на дуже дуже виликій знижці...
    Я був дуже здивований, що людина не знаючи мене хоче зробити великий подарунок...
    Шли місяці і я навить уявити не міг, що десь колись побачу пана Ігоря, але сьогодні приходить Алінка і каже, що до нас приїхав пан Ігор і хоче нам допомогти...
    Я спочатку не зрозумів, який Ігор у нас є кошти, а Алінка каже це той чоловік що мангал привозив...
    Я здивований, дуже здивований.
    І тут заходить пан Ігор з трьома доньками до нас і каже моя донька співала у центрі львова і заробила гроші. Вона свій перший заробіток хоче віддати Вам.
    Ну я в шоці... Що тут казати!
    Дитина з сестрами пішла співати у центр Львова, щоб віддати свій перший заробіток мені...
    Я дивлюсь на то все і незнаю, що казати... Бо в мене немає слів... По перше я їх зовсім незнаю, по друге я токого не очікував, та і я просто в щоцііііііііііііі.
    Напевно неяка державна нагорода не вартую, того що зробила ця ДИТИНА...
    Я дуже дякую Батьку за таке виховання своїх доньок і просто велечезня ДЯКУЮ!
    Чогось не можу викинути відео, як вона і її сестри співали. Потім спробую викинути у коментар відео.
    Кошти які нам віддали 1035 гривень і 5 євро центів. Поділіться постом кому не Важко!
    Я прости пишаюся такими людьми і дякую Богові що Вони Є!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Наталка Волосацька
    16 год ·
    Він просив не робити з нього героя, але годі стриматися. Військовий парамедик Андрій Алямський ще до приїзду швидкої першим кинувся надавати допомогу постраждалим у пожежі на різдвяному ярмарку. А згодом, оговтавшись прийшов в лікарню з квітами до дівчини, яку рятував

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Джемс Бонд підтриує Україну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Львів’янин Олег Мандич в одній із Facebook-спільнот розповів історію, яка трапилася з ним непередодні та дуже вразила.

    Доброго всім дня, сьогодні зі мною сталась чергова неприємність, що переросла в одну з найпозитивніших емоцій, яку я звісно запам’ятаю, – мною було загублено гаманець поблизу Стрийського ринку, в якому були гроші, права, та ін. цінне наповнення, все відбулось швидко, я і не встиг виявити його відсутність як до мене зателефонував працівник банку і повідомив, що дівчина, дані якої він звісно надати не може, оскільки це конфіденційна інформація (назвемо її прекрасною Незнайомкою) принесла йому мій гаманець. Прийшовши у відділення банку, я його отримав і виявив, що в ньому було абсолютно все, таке враження, що його й не відкривали. Дівчина мало того, що знайшовши гаманець – не витягнула з нього все цінне і не викинула, так ще й пішла в банк і віддала працівникові, тим самим не переслідуючи мету отримати щось в якості вдячності за вчинок, – хоча і має на це право на всі 100% . Таких надзвичайно щирих, некорисливих та загалом світлих людей я не так вже й часто зустрічаю – це один з найкрутіших вчинків, який по відношенню до мене хтось коли-небудь вчиняв, величезне ТОБІ дякую прекрасна Незнайомко і прошу, якщо ти читаєш цей пост, то відгукнись, хороші вчинки не повинні проходити повз, величезне ТОБІ спасибі)

    Повідомлення для лохотронщиків: “На розводи не ведусь, так що навіть і не пробуйте”)
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Насправді такі люди не така вже рідкість серед українців. Це керують нами завжди ненажерливі пройдисвіти, а прості люди мають гідність значно вищу.
    Ми з чоловіком одного разу забули на відкритій віранді львівського кафе його барсетку, а в ній: його паспорт, ключи від квартири, біля 3тис. грошима, білети на поїзд, білети на вечірній футбол у Львові, картки, в тому числі кредитна та зарплатна. Стали посеред Львова і куди бігти - хтозна. Все поскладав в одно місто і загубив.Добре хоч телефон був з ним.
    Ось що було далі: дзвонить з Харкова директор департамента моєму чоловіку і каже: "А ти знаєш, твою барсетку знайшли у Львові". Як, хто? Каже, подзвонила одній людині (його візітка була в барсетці!) якась дівчина, що побачила ту барсетку на стільці кафе, і сказала: "Дзвонить ваша візітка. Ви знаєте такого-то? " - "Знаю" . "То подзвоніть йому, він загубив барсетку, я чекаю його в таком-то кафе."
    Та людина номера мого чоловіка на цей момент не знала, став дзвонити узнавати де мой чоловік робить - через знайомих, поки не узнав...
    Тоді мій чоловік подзвонив тій дівчині, ми повернулися, грошей вона наодріз не хотіла брати, але ми потім добре поповнили їй телефон, були вдячні і зворушені. Так, це гордість, що живемо в одній країні з порядними і небайдужими людьми.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На Луганщині було діло...
    Їхав я величезною машиною по справах Армії...
    Зі мною водій і лікар наш. На зустріч людина на мопеді. Помічаємо, що щось випадає з того скутера. Поки спинились, поки я підійшов до випав щогл предмета... портмоне. Права одного, права іншого, техпаспорт на машину, пенсійне посвідчення власника машини, різні картки, безіменні, техпаспорт на іншу машину старого зразка, страховий поліс, фото молодої жінки з дитиною і багато іншого. З грошей близько п’яти тисяч грн і дві сотки євро за обкладинкою одного з документів.
    Поки розвернулись, поки рушили - велике перехрестя. По головній рванули, благо ми більші і важчі... Марно. Погнали по завданню. Вечором водій, поставивши на свій телефон всякі тори, вепеени і іншу хрень через пару годин вийшов на цього хрустіка.
    Так він, так згубив, так, такі-то документи. Назначили стрілу в зручному для нас місці, радів, спасибіл, дав мені всі гривні. Я подякував, дістав з тої жмені двохсоту, решту віддав. Розійшлись. За пару годин зводимо йому і питаємо, чи він єврогроші знайшов, щоби бува не подумав, що ми присвоїли. А він, балбєс, вже півроку вважав їх загубленими.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Притула Сергій Дмитрович (нар. 1981) — український телеведучий, актор, автор і співпродюсер Народного скетч-шоу «Файна Юкрайна», екс-ведучий ранкового шоу «Підйом» та талант-шоу «Україна сльозам не вірить» на Новому каналі.

    Притула Сергій Дмитрович
    [​IMG]


    Цитати

    Ставши Президентом, я б увів диктатуру, яка базується на військовій силі. Дав би два тижні всім «провладним мужам» на те, щоб вони зібрали манатки й звалили з країни.[1]

    Я теж вважаю, що Путін – х…ло, але, як каже моя мама є норма і місце.[2]Реакція на виступ народного депутата України Олега Барни.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хто не скаче, той за путіна. Шо нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. SerhiiIII

    SerhiiIII New Member

    Добрий ден! Я Сергій, звертаюся до вас по допомогу. Ми з дружиною переселенці. В грудні минулого 2015 року виїхали з Зони АТО( с. Дякове, Антрацитівський р-н, Луганська обл.) до Харкова. Місяць мешкали у знайомих, потім знайшли житло (1/2 приватного будинку-найдешевше що можна знайти в харкові -1200+світло та газ). З часом підписав контракт у ЗСУ де продовжую служити на данний час.

    За час мого безробіття залізли у мікро займи, зараз дійшло до того, що і зарплата нормальна, але ніяк не можемо вилізти з боргової ями. 2 місяці тому народився синочок - Святослав. У звязку з % що набігають бистріше ніж зарплата не можемо звести кінці з кінцями. Я вірю в те що світ не без добрих людей, з світу по ниточці тай щось вийде, допоможіть хто що зможе, дайте мені і моїй родині шанс на нормальне життя

    номер карти 5375 4141 0340 3308
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Згідно Закону України з усіх кредитів для учасників АТО банки зняли відсотки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Mariia Gutak
    1 березня о 17:15
    ... Зайшла сьогодні в Соціальну аптеку мамі ліки купити на тиск..
    Переді мною старша жіночка, а перед нею стеренький дідусь..
    Говорить дідусь з фармацевтом:
    -"По чому ці ліки?
    -" Упаковка 68,70грн."
    -"А по чому пластинка? "
    -" 8,90грн"
    Заглядає в кошельок..
    Пауза..
    А я вже ззаді, серце кров'ю обливається...
    Кажу:
    -" Дайте йому упаковку, я заплачу".
    Чоловік собі йде геть без ліків, не зрозумів. Фармацевт і я зупиняємо, даю ліки..
    Це корвалмент капсули. Побачила на чеку.
    Дідусь щиро посміхнувся, розгублений і не зрозумів, що сталося.
    От я звертаюсь до тих, хто цього пороха захищає.. Кому безвіз і томос очі закрив..
    Підіть між люди, підіть в аптеки, в магазини в що перетворилися наші пенсіонери.
    На серцеві ліки 8,90грн.людина не має.
    Невже не видно, що вам безвізом і томосом очі закрили аби вкрасти у нас все, все роздерибанити?!
    В якій то такій країні проаодяться "реформи" за рахунок вбивства найслабших?!
    До чого ми дожилися???
    Ці люди пахали все своє життя, а зараз пенсіонер відходить від каси бо не має навіть на пластинку ліків від серця!!!

    Підхопте таку звичку, не проходьте мимо. .. Допоможіть стареньким як бачите, що копійки рахують..
    Подивіться глибше, подивіться перш ніж угробити нас всіх на прийдешніх виборах.
    P. S.
    По чеку то сума без знижки понад 70грн.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)