Створення єдиної Української церкви.

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем GitS, 15 жов 2016.

  1. GitS

    GitS Laughing Man

    УГКЦ та УПЦ КП повинні об'єднатися та створити Єдину Українську Церкву, яку треба розвивати у дусі волі людини та патріотизму. Чи є такі рухи в суспільстві?

    московський пархат має бути заборонений як ворожа агентура, приходи мають перейти до Єдиної Української церкви.

    Протестантські країни найбільш успішні в соціальному плані, тож треба брати з них приклад. Церква має бути лише Українською, без впливу москви, Ватикану чи когось іншого.

    На перший план у церковних проповідях має вийти благополуччя людського суспільства в моральному й матеріальному плані, а не жертовність, якою користуються наші вороги.

    Одна держава - одна мова - одна церква, і все це на службі Українця за для його щастя, а не приниження чи влади над ним.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    о_О

    зі
    прошу пана, ви сюди торгувати прийшли, чи небилиці плести? ;)
     
    Останнє редагування: 15 жов 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. tea man

    tea man 茶人

    Рай на Землі?
     
  4. GitS

    GitS Laughing Man

    Рай у його міфічному значенні гадаю на землі не можливий, але треба робити все шоб наблизитись до нього саме на Землі.
     
  5. plastic

    plastic Well-Known Member

    Церква і політика мають бути окремо. І головне для християн-віра.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. GitS

    GitS Laughing Man

    Церква, доки суспільство віруюче, це завжди - влада, а її паства - інструмент. На Українській землі має право на існування лише Українська церква.
     
  7. muravey

    muravey Well-Known Member

    Аж зигануть захотелось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. GitS

    GitS Laughing Man

    На, позігуй, вялікоруSSкій)))

     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я римо-католичка, і що мені з цим робити на українській землі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. GitS

    GitS Laughing Man

    Українські римо-католики теж мають приєднатися до Єдиної Української церкви. Вона може мати не гірші відносини з Ватиканом які зараз мають Українські римо-католики, або ще й кращі (для Українського народу).
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм. А для хороших відносин з Ватиканом греко-католикам треба з кимось об'єднуватись?
     
  12. plastic

    plastic Well-Known Member

    Церква має бути християнською .Церква це храм Святого Духа. Кожна людина в церкві має бути наповнена Святим Духом. А для таких людей неважливо люди яких національностей входять в Церкву. Бо Царство Небесне буде містити людей різних національностей-і євреїв і німців і росіян і американців і англічан, причому тих що жили багато віків раніше, і на початку нашої ери і в середньовіччі, і тих що не вміють читати і тих що не знають що таке телевізор.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. GitS

    GitS Laughing Man

    Об'єднуватись треба не заради хороших відносин з кимось, а заради єдності народу, щоб менше було ідеологічних розбіжностей де може вклинитись ворожа пропаганда. Нехай буде єдина Українська християнська (з упором на щастя людини а не творіння РАБІВ божих) церква яка об'єднає народ у здобутті щасливого та заможного життя. У поляків та московитів одна домінуюча церква у народі і це допогає їм підтримувати єдність. У нас же штучно, століттями, йде розділ народу за віросповіданнями. Релігійне питання на другому місці після мовного для виживання народу. Хто об'єднанню Українських церков свідомо противиться - той ворог Українського народу.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Hase

    Hase зайчик

    міфічний рай....бачу ви істинний християнин :)
     
  15. GitS

    GitS Laughing Man

    Я не християнин, тим більш, я агностик з нахилом до атеїзму. Але я поважаю почуття інших людей та розумію що інститут церкви як такої необхідний. У моєму розумінні церква має бути місцем психологічної допомоги у складний час та об'єднуючим фактором для народу.
     
  16. plastic

    plastic Well-Known Member

    З точки зору невіруючої людини церква може бути інструментом в політиці. А для віруючої людини використовувати церкву, віру для якихось інших цілей крім спасіння, поклоніння Богу неприпустимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. nagornyjj

    nagornyjj Well-Known Member

  18. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    ніхто не хоче об'єднуватися
     
  19. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    агностицизм нелогічний

    Закон суперечності, закон виключеного третього, закон достатньої підстави
    Істинно або «А» або «Не А», третє зайве, достатня підстава є тільки у атеїзму (фізика, біологія, історія релігії, логіка)
    Немає достатніх підстав стверджувати що Бог це першопричина світу і що у світу є причина. Значить існування бога це брехня. Закон логіки про достатню підставу не дотримується.

    1. Теїзм - Бог є
    2. Атеїзм - Бога немає
    3. Агностицизм - Я не знаю
     
а де твій аватар? :)