Сніданки. Що їсте?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем mirawoo, 15 бер 2011.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    А з макою що? До кави додавати мона?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    балувана....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Знати б ще що це:scratch_one-s_head:
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Картопля з шкварками, і салат, на крайній випадок якась закрутка, але майже завжди є свіжий салат.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. manur

    manur Well-Known Member

    То, щось таке, подібне і на редьку і на петрушку... Коренеплід. В мене є порошок з такого коренеплоду, попередньо висушеного. Пише тирнет, що жінкам збалансовує гормональний фон, чоловікам теж допомагає.
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Хворим?о_О:mocking:
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Незбалансованим :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Ну... можна й так сказати)))) Хіба, не так хворим, як слабим))) Ну, тим, в яких вже не дуже твердий;)
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ну то вже навряд чи й допоможе той корнеплід.
    Кажуть петрушку треба їсти,нє?
    Корочє, що там із сніданками? :)))
    Можна про вечері.:mocking:
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Підслухано на базарі, дві дами років по 55...
    -Я своего селерой уже вторую неделю кормлю....и поднялся :i-m_so_happy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Не пригадую, чи вже давав той перепис. На Камчатці його видибав і там собі готував. Цьогоріч і в Польщі собі часто готував (бо я вже до Неньки повернувся)))))

    По 0,5 склянки гречки, рису і перловки замочити на 1-2 години (можна й наніч)
    1 морквину натерти на грубій тертці

    Закип"ятити небагато води, посолити і вкинути туди замочені крупи і моркву. Готувати хв. 5-6.

    Потім влити літр молока, всипати по трішки родзинок, кураги, чорносливу, додати цукор, довести до кипіння, і готувати на малееееенькому вогні до готовності.


    Буквально пару тижнів тому не було в наявності гречки, то дружина моя замінила її пшоном. Вийшло, може, навіть краще))))

    Ту кількість крупи і молока, яку я написав - то для 1 людини вийде 5-6 сніданків)))


    Щодо кураги, родзинок, чорносливу - може бути і щось одне, а може бути й ще щось, наприклад, якось я ще й журавлину сушену добавляв.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сало :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Овес.
     
  14. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    ну сьогодні з вигадками сніданку не треба паритись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    в це по замовчуваню....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ага.Сьогодні сніданок такий,що можно вже до завтра не їсти:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    вибачайте але це марзм і до здорової фізкультури, хіба до знущання над своїм організмом для виснаження його
    тваринна їжа корисна , якщо до тренування мясо , молочку я ще розумію - довго перетравлюється, то після тренування для росту мязевої маси навпаки треба добре смачно пожерти вуглеводів що легко засвоюються + всього чого хочеться , при значних навантаженнях типу велоспорт активне навантаження можна навіть під час в паузах жерти шоколадні батончики - щоб не згорали білки а йшли на відновлення мязів. Похудіння тут правда ні до чого. Тут про воду

    щодо теми - останнім часом присів на сирі яйця зранку потім крутий чай з велетенською кількістью цукру і чимось не великим в прикуску, апетити зявляєтся вже після 10 30.
     
    Останнє редагування: 1 тра 2016
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    якщо з молоком то можна , а на воді вона не смачна
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Якщо коротко то проблема із здоровим харчуванням шалена :sad: всі ті фрукти й овочі що продають а) не смачні б) не факт що здорові
    я за останніх пару років не їв жодного смачного фрукту чи овочу :sad: всі якісь водянисті не стиглі, або хто зна... що з ними навіть на морі (Україна)
    купував якісь фрукти і вони всі без смаку ... і то не моє суб'єктивне враження знайомий теж так відчуває , тобто я не скурив всі своїх рецептори ,а так є.

    Йдемо далі фермерські магазинні курячі яйця - їсти не можу смердять.
     
    Останнє редагування: 1 тра 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Laune

    Laune Active Member

    Мій улюблений сніданок - це омлет з овочами і тост з авокадо.
     
а де твій аватар? :)