що дарувати вчителю?

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем duncan, 20 вер 2012.

  1. Oleg Pritula

    Oleg Pritula Member

    Круто придумали, мені сподобалось :)
    А ми своїй вчительці просто подарували комплект спальної білизни такої і квіти. Якось обідно ще не хробили таке як на відео, ех
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    У вас там серед батьків всі ідійоти????о_О
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я не дивуюся...

    Це не батьки ідіоти, це тепер багато таких "вчителів" і "вихователів", котрі самі заказують собі подарунки. Атвєчаю.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та це повня дурня..Яке відео!
    Щоб дитина отримала золоту медаль і потім з гордістю тримала її в коробочці, ту дитину надо приректи на таке ненормальне, нестерпне життя, що ви навіть уявити не можете. Такі складні умови накрутили, та ще вчителя кожен з своїм характером.
    Вчителя є від бога, є просто сумлінні робітники, а є такі, яких на гарматний постріл до дітей не можна допускати...
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мабуть сороміцьке )
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А, з вчительскої оргії - тоді може:)) То я вже хочу спати, мабуть, жартів не оддупляю)

    Взагалі учілки - веселий народ. Я якось відпочивала з малими в Криму, в Рибачому - на базі відпочинку Міносвіти "матері і дитини" - мені запропонували путівку, я і поїхала.
    Так от там я зрозуміла, що таке учілки:mocking:) Як ми гульвасили, як танцювали, як весело пройшов відпочинок, приємно згадати))
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До речі - були між нами і росіянки. Це було десь 15р. назад, і були дві жінки з Пермі, здається, - теж учілки - ми з ними познайомились, трохи старші від нас.

    Але звички зовсім інші і відпочинок вони розуміли по-іншому. Якщо ми вшестьох інколи перед танцями збиралися в бесідці з солодощами, сирком, колбаскою і однією 0,5 пляшкою кримського вина, а потім виходили з дітьми на танцмайданчик, то росіянки ні. Вони купували пляшечку горілки, сельодинку на газеті, квашених огірків, хліба і сиділи в номері, перетираючи "за жизнь" . Які там вже танці.
    Не кожен день, але частенько. Були вони, правда,без дітей.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я жителів Расєї також розмаїтих надивився. Причому на їхній території, і в дуже різних ситуаціях.
    В кожному окремому випадку в них можна знайти і позитивні і негативні /на мій погляд/ риси.
    Але якщо брати в загальному, то нехай їм щастить;
     
  10. DimonSapun

    DimonSapun миється в бані

    Подарите то что учитель попросит. У нас например просила в класс телевизор для презентаций, обучающего видео и прочего. Телевизор так в классе и сотался, он не ушел учителю домой.
     
а де твій аватар? :)