Розбився iPhone 6

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Shparik, 27 кві 2017.

?

Що краще? Міняти весь екран чи лише розбите скло?

  1. весь екран

    1 голосів
    50,0%
  2. лише розбите скло

    1 голосів
    50,0%
  1. MalvinkaZ

    MalvinkaZ миється в бані

    В принципі так, лише старт продаж різний
     
  2. prius

    prius Well-Known Member

    Різниця була в місяц часу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Купив собі 8+ донці подарували iphone x
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Епічненький такий допис самсунговського юзера... Саме в роботі онлайнового банкінгу, де думаючі люди якраз великий плюс айфону бачуть, для андроїдовської публіки, тінейджерів та обмежених домогосподарок, то зайвий клопіт виявляється... Якщо мій айфон без клопотів в онлайн-банк пускати стане - здам його в той же день дитині на забавки, або видалю банківський апп.
    Сміття в тих андроїдах через через дисплей лізе, ну але тій публіці то не важливо, головне ігри і файна камера на аватарку є.
     
  5. Zambeziya

    Zambeziya Member

    Мені на iPhone 6 потрібно якісно скло замінити. Збираюсь на тижні відвідати Київ. Може хто порадить якісній фірмовий сервіс? Буду дуже вдячна.
     
  6. WELERI

    WELERI Member

    Я в минулому місяці також скло на IPhone 6 замінювала. Зверталася в фірмовий сервіс. Він у Києві щоправда знаходиться. Саме тому свій гаджет Новою поштою відправляла. В день його отримання мені і інженер сервісу зателефонував. Він дуже детально про результати діагностики розповів. У меня лише пошкодження скла виявили. І ніяких інших відхилень у роботі не діагностували. Ремонт в 1599 грн. обійшовся. Дали гарантію. Зараз пристрій працює нормально. Ремонтом задоволена) Спеціалісти дійсно в тонкощах ремонту добре разбираються uipservice.com/remont-iphone/iphone-glass-replacement
     
  7. viktorvv

    viktorvv миється в бані

  8. Valentaina

    Valentaina миється в бані

    Была похожая ситуация, но не с айфоном. Это, конечно, обидненько. Нужен какой-то противоударный чехол для таких дорогих телефонов.
    Так вот быстро всё заменили, без проблем вот здесь Срочный Ремонт Apple в Киеве: iPhone, iPad, Macbook, iMac, iPod | Remontly . Лучше сразу специалистам отдать, а то саморемонтирование может быть вредным для вашего смартфона)
     
  9. Mmmironn

    Mmmironn New Member

    Насправді восьмий айфон непоганий вийшов. Просто одразу його не змогли оцінити
     
  10. Koshak

    Koshak миється в бані

    А потом этот андроид теряешь или его воруют, спокойно заходят в интернет-банкинг и переводят все твои деньги куда нужно. Правильно сделано на айфонах, что данные входа не запоминаются в интернет-банкинге. Не зря Эпл известен защищенностью данных. Я уверен, что если мой iphone xs max space gray 256 gb: Apple iPhone XS Max 256 Gb Space Gray (Темно-серый) купить в интернет магазине Tehnoezh.ua (ТехноЁж). Apple iPhone XS Max 256 Gb Space Gray с бесплатной доставкой по Украине, Киеву, Харькову, Одессе, Львову, Днепру попадет в чужие руки, он ничего из него не сможет выудить. Ни контакты, ни фото, ни пароли.
     
  11. lnna

    lnna Member

    Ремон iphone не дешевий. Мені потрібний додатковий телефон на 2 сім картки.
    Яку бюджетну модель можете запропонувати ?
    Доречі, дивився сьогодні ролик про телефон Jelly. Варіант досить не поганий для мене тільки задорогий((
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Добрий день, @lnna
    Вибачаюся за флуд, але мені справді цікаво...

    Я так розумію, що у вас вже є один телефон, тепер вам ще потрібний додатковий телефон на 2 сім картки.
    У вас буде три номери.

    Для чого людині три різних номери?

    Мені приходить на думку один варіант, але хочеться почути справжню причину
     
  13. Jordana

    Jordana миється в бані

    Менеджерам з продажів зручніше мати картки всіх операторів, щоб дешевше було телефонувати.
    У моєї подруги також 3 номери, вона працює у відділі врегулювання страхових випадків. Їй важливо, щоб клієнтам було зручно.
     
  14. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    Я вот тоже не так давно разбил свой 5 Айфон. Выбираю новый смартфон. Что может посоветовать? Какие телефоны сейчас в тренде?
     
  15. BosSsS

    BosSsS миється в бані

    Ну это печально, сочувствую, сам через такое проходил.

    Тепер вопрос - вы все таки Айфон хотите покупать опять или другой телефон? И на какую сумму рассчитываете, так как это тоже главное?

    Сейчас и без Афйонов рынок переполнен разными девайсами. Вот у меня смарфтон
    Xiaomi Redmi Note 7 4/64Gb (Nebula Red)
    [​IMG]

    Он не дорогой, зато по функционалу даже не каждый флагман сравнится. По качеству тоже нареканий нет никаких. Если подходит, покупайте смело.
     
  16. Mikhaa

    Mikhaa миється в бані

    Да, вы правильно горите, меня интересует Айфон. Какой сейчас самый хороший будет, даже пусть он будет и не самый новый.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Розбився iPhone 6

    [​IMG][​IMG]
     
  18. VikaAlimova

    VikaAlimova миється в бані

    На сейчас можно вот здесь купить смартфон apple со скидкой. Не только старые модели, но даже и новые. Конечно, модели последних годов будут стоить порядка 800 - 1000 долларов, но вот iphone 7, iphone 8 можно значительно дешевле купить. Кто любит эти телефоны, тот знает им цену. В Киевстаре даже гарантию дадут.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

  20. Dashkagg

    Dashkagg миється в бані

    С чего такие выводы? из-за языка? Ну так я не одна на русском пишу, почему только ко мне такой вопрос?
     
а де твій аватар? :)