Пікардійська терція

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Toyvo, 2 січ 2008.

  1. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Ото таке...Я б ніколи не віддала;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Нехай слухає на здоровя...мені не шкода :)....Я для себе ще попрошу:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Піккардійська терція на МаZепа фесті. Полтава.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    23 листопада о 16:00 в МПК ім. Г. Хоткевича відбудеться Гала-концерт :music::music:з нагоди 130 з дня народження Гната Хоткевича за участю художніх колективі МПК ім. Г. Хоткевича, рок-колективу Green Silence та лауреатів державної премії ім. Т. Шевченка вокальній формації ПІККАРДІЙСЬКА ТЕРЦІЯ:give_heart:

    Вхід вільний
    :yahoo::yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Як же вам щастить на співочих львівян:good:, заздрю білою заздрістю. А до нас Міка Ньютон завітає :cry:, прийдеться вдома слухати терцію, щоб приєднатися до вашого свята.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Отож... хоч би раз до Харкова завітали, мабуть скоріше я до Львова завітаю :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Ласково просимо! :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. LeBron

    LeBron Member

    супер колектив! відмінна музика, чудовий вокал:) завжди заспокійливо на мене діють:) побільше б таких в нашій неньці-Україні!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    ахтойта? :scratch_one-s_head:
     
  10. http://mikanewton.ru/
     
  11. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Пікардійська Терція... Та, вони дуже обдаровані! Подобається як вони звучать разом, дуже органічно!!! Але шкода шо не дуже їх піарять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. А кто их будет пиарить? Народу же такое не надо. Им бы Блестящие, Смердящие... :nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. LeBron

    LeBron Member

    Якщо почнуть піарити - зіпсують колектив. Ніщо якісне, гарне не можна перетворити на доступне для мас без шкоди. Та ж Міка Ньютон - була простенькою дівчиною, співала на українській, ніхто її не знав. А потім найшла крутотго продюсера, і її тепер кожний школяр знає. Тільки от музика стала російськомовною (при тому, що дівчина, якщо пам'ять не зраджує, з Чернівецької області) і значно менш змістовною.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Той, хто полюбляє Блестящих не є народ, то... бридке слово таке... А от саме народу й піарити не треба, вони самі знайдуть гарну музику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ця група і не дуже потребує того піару...вони і так часті гості різних корпоративів...багато концертних програм за кордоном...а співають вони дійсно для публіки, яка їх розуміє і сприймає....а головне цінує!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Возможно. Но как о них узнать, если их по телевизору почти не крутят? Разве что от друзей или чисто случайно в инете.
     
    Останнє редагування: 6 лют 2009
  17. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Я дізналась про Терції, слухаючи радіо на початку 90-х, ніякого інтернету у мене не було, а друзі взагалі таке не слухали. Почала цікавитись, знайшла однодумців... Хто шукає, той знайде ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Да я тоже случайно. Пару раз их по телевизору показывали.
     
  19. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Сьогодні в Славка Нудика уродини :)
    Многая і благая літа!
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)