Мова спілкування на ЛФ. "Референдум" ;)

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем ІгорМ, 28 чер 2019.

?

Чи погоджуєтеся ви з запропонованими пунктами?

  1. Так

  2. Ні

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, робимо шось, бо тема сумує )))
    Форум не аптека, але ж все починається від нас, що хіба ні?

    Уповноважений із захисту державної мови
    18 год ·
    [​IMG][​IMG][​IMG]Як діяти, якщо ваше право на отримання інформації чи послуг державною мовою порушене:
    [​IMG]Спробувати владнати ситуацію на місці та попросити працівника обслуговувати вас державною мовою.
    [​IMG]У разі відмови працівника, звернутись до керівництва закладу або на "гарячу лінію" установи: торговельної мережі, АЗС, аптеки тощо.
    [​IMG]У разі відмови або не забезпечення надання інформації (послуг) державною мовою необхідно зафіксувати факт відмови (за допомогою аудіо-, відео, письмового підтвердження очевидців тощо) та дані суб'єкта господарювання (назву, місцезнаходження, контакти суб'єкта).
    [​IMG]Подати скаргу до Уповноваженого на поштову адресу 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12, електронну скриньку skarha@mova-ombudsman.gov.ua або заповнити відповідну форму на сайті Уповноваженого https://mova-ombudsman.gov.ua/
    [​IMG]У скарзі обов’язково має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання особи, викладено суть скарги, який саме суб'єкт/працівник суб'єкта, коли, за якою адресою, яким чином порушив право скаржника. Рекомендуємо також додати докази на підтвердження.
    Письмова скарга повинна бути підписана заявником із зазначенням дати. В електронній скарзі також необхідно вказати електронну поштову адресу, на яку заявникові може бути надіслана відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається.
    Скарги подаються Уповноваженому протягом шести місяців з дня виявлення заявником порушення.
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 13 січ 2021
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Поймали Ваську на почти тотальном вранье и всё, пропал наш Василий.
     
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    Василий, виходи, тебя зовет напарник.

    З 16.01 тема мови набуває нового статусу. Реорганізація інформаційних працівників. Васю припрошують до розмови. Раніше це робив "поліглот". Нагадаю одну заслуговуючу уваги фразу Василия "вбивати за язьік".
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Рада ухвалила закон про українську мову: що він передбачає? | Громадське телебачення
    Наразі тексту закону з внесеними до нього правками немає. Бужанський і КО якщо і зможуть щось підправити в тексті, то навряд чи це минеться непомітно і без наслідків.

    Ну що, пані і панове громадяни і громадянки, підтримаємо нашу рідну владу і допоможемо впроваджувати в життя їхній закон? ;)

    ЗІ

    Пане @MARTINI, як Ви вважаєте: а чи не варто відрихтувати в Павивилах пункти
    ?
     
    Останнє редагування: 17 лип 2021
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Тамбовский волк тебе напарник. Я с этим пьяницей за один стол не сяду. Не употребляю.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Мне нравится и текущий закон о языках и его проникновение во все сферы жизни людей. Также нравятся текущие правила форума. Ничего не надо менять.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шановна Адміністрація.
    За сьогодні на даний час з восьми нових повідомлень чотири опубліковані російською мовою.
    50% !
    Це нормально?
     
  9. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    селекция по языку это правильно . Вон миха мишет по украински . Сразу видно - патриот
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Справа не в патріотизмі.
    Справа в гігієні.
    Просто в даний час читати на форумі дописи на язікє - це як доторкнутися до чогось гидливого і брудного.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2022
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ігнор, наше всьо.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Голову в пісок? ;)
     
  13. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Если человеку не отвечать то ему надоест писать . А язык это просто средство комуникации . Можно и на русском писать умное доброе вечное и на украинском нести прокремлевскую лабуду .
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Rabinovich, власне цю гризоту я найменше хочу обговорювати з Вами.
    Я звертався до Адміністрації, до @MARTINI. Хоча й не зайве послухати і українських юзерів.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я, як і завжди, проти заборони.
    Ось приклад. Порошенко закрив ФБ і ОК.
    Їх зараз відкрили. Ледве згадав пароль. Зайшов в ОК. А там мої знайомі, однокласники і навіть родичі, що живуть за кордоном, почали таку атаку на русню, що душа радіє. Відео, і фото, і записи розмов, і інформація зарубіжних ЗМІ.
    Не забороною треба діяти, а правильним застосуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не проти іноземців на форумі.
    Я лиш за те, щоб тут спілкувалися державною мовою. Або вже тоді на худий кінець дозволити всі мови, котрі є в гугл-перекладачі )

    зі

    до речі, @VasMT, а Ви спробуйте написати на ОК кілька дописів на мові ;)
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    @Gyppsy Писав. Все проходило.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це чудово.
    Чим більше буде всього цього туди передано, тим більше кацапів самі ж кацапи і пересаджають (за фейки). Це ж чудово!
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, @MARTINI вніс зміни до Правил форуму :good:

    Тепер українцям треба або спілкуватися солов' їною, або ставати кінченим манкуртом ;)

    Файно.
     
а де твій аватар? :)