Гараж

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 26 сер 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Гараж

    куб сантиметри, навіть в техпаспорті пишуть в куб сантиметрах :)

    по моєму механічна - це саме то, загальноприйнято і всім зрозуміло. Автоматична ж також ручна :)

    це якщо ви введете ціну авта


    також загальноприйнята міра - кінські сили

    є такий глюк, щоб редагувати доводиться заново вибрати модель і марку
     
  2. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Гараж

    Нє, Мартіні, спеціально лазила на сайт сітроену :
    http://www.citroen.ua/catalog_tth/?id=11
    Тип кузова - вантажно пасажирський фургон
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Гараж

    ок ,то най буде фургон :)
     
  4. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Гараж

    нехай буде гречка, щоб не суперечка
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Максим

    Максим Well-Known Member

    Відповідь: Гараж

    Як де. Простіше вказати одиниці, це, до речі, загальноприйнято.


    Тобто ціна авта - необов'язкове поле, а валюта обов'язкове? Нелогічно.


    Взагалі-то, загальноприйнята одиниця потужності - Ват (кіловат). Тому, знов-таки, загальноприйнято вказувати, в яких одиницях пропонується заповнювати поле.
     
  6. Тестер

    Тестер піддослідний щур

    Відповідь: Гараж

    максимцю, шо за кільовати? Всі знают, шо силу мОтора в конях міряют... ну на крайняк в кобилах
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Як додавати фотки в Гараж?

    ---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

    І як там ровер додати? Не знаходжу ніяк..
     
  8. barrra

    barrra Member

    Якось незвично... Власне, моя бабця вважала, що Львів - моє місто за спадком. Справді-бо, коли буваю, то всі вважають типовим лемківським русявчиком, не то шоби білявка сіроока, а таке, Гр.Гладій в усій красі)))) І тип психологічний... Звісно, рагулів чимало. Якось на ЖД причепилися бандюки, усі розбіглися, а мені просто не було куди дітися, а тут касетка Чубая/Кузьменка "Наші ПАРТИЗАНИ" і продавчиня десь запропала... Ну, вони і гррр: "Оце ми такі партизани." Щось я їм і сказала... Типу, дідам за вас таких ото і соромно. Гигикнули і втекли... Правильно. Де це видано, аби я боялася рагулів?! І хай я - пратіфффффффний бандерлог. І хай мене видать здалеку з моїми дурнуватими питаннями. Але щось воно судоме, і хочеться спитати. НАШО? Чи це не показник опупізму і рагульства? Дивлюся... Стільки літ люди збирали гроші на машини і свої дурійства, а коли припекло... От, якби всі продали свої дурнуваті "возики", та купили би карабінів, чи кебет... Не було би бездарів, януковичів. Які в мене дурні думки. :sorry:
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пані, яке відношення цей потік свідомості має до теми Гараж?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)