Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Не знайшла у нас такої теми. Зараз ми взялися помаленьку за ремонт квартири, постало питання зміни вхідних і міжкімнатних дверей. Порадьте, де можна придбати двері за розумним співвідношенням ціна - якість? І як правильно обрати хороші двері?
    Буду дуже вдячна за поради:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Petroleum

    Petroleum Member

    Нещодавно брав Двері Білорусії, шпоновані.
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І як враження? Читала про них не надто добрі відгуки - мовляв, погано встановлюють і майстри в них нідочого...
     
  4. Petroleum

    Petroleum Member

    Мої майстри кажуть, що самі встановлять, але досі не поставили. Як закінчать, дам знати про свої враження. Я брав не дуже дорогі, бо дверей багато, але як кошти позволять, можна брати з масиву. Зрештою, дівчата в магазинах розкажуть більше. Згадав, притворну планку довго не могли привезти :)
     
    Останнє редагування: 18 гру 2012
  5. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Дуже хороші міжкімнатні двері можна замовити на ринку Шувар (верхній) в закритому торговому комплексі, здається 2-й поверх якраз навпроти сходів тих що з подвір"я.
    Я собі замовляв ще 5 років тому, двері дерев"яні, виглядають як новенькі, не розсохлися, жодної щілинки, навіть волосок не пролізе. Там тільки приймають замовлення і встановлюють, а виготовляють на заводі в Тернополі. Подвійна сушка дерева, близько 20 відтінків екологічних лаків, декілька десятків моделей дверей, на вибір різні замки, скло. Я дуже задоволений вибором. Тоді термін виготовлення був 1 місяць і мені встановили двері точно в призначений день. На той час коштували разом із встановленням "під ключ" разом з лиштвою від $250 до 300 в залежності від розмірів, моделі, скла і фурнітури Зараз ціни не знаю, не було потреби цікавитися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, дякую, я там недалечко працюю, треба буде глянути:)
    Мене, власне, зараз більше вхідні цікавлять (потреба в них нагальніша).
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 3
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Душевно так:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відзвітуюся. Не минуло й півроку:))), як ми нарешті визначилися і замовили вхідні двері. Замовили на фабриці дверей Гранд, за три тижні мають бути.
    Питання міжкімнатних дверей наразі залишається відкритим:)
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і скільки виходить в грошовому еквіваленті?певно стартує від 3500 грн.,нє?
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Десь так. Із доставкою, встановленням, підняттям на 3 поверх виходить близько 4 тис.
     
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ми брали вхідні на Замарстинівській. Часто біля базарів роздають прості паперові рекламки. Брали такі шо важчі і твердіші і з двома замками. То на початку 2012 року нам то все разом з встановленням обійшлося в 2600 грн.
    Як на мене то дросить дешево за такі двері.
    Дали гарантію (вже не памятаю на скільки). За рік часу шось там в замку з клямкою протерлося і нам поміняли, але довелося чекати майже тиждень.
    Загалом я задоволений.
     
  13. Petroleum

    Petroleum Member

    Пробував 2 майстрів по встановленню дверей, врешті покликав тих, що з салону - вийшло швидше, краще і навіть дешевше, ніж своїми майстрами встановлювати. Крім того, мої дещо попсували, довелось докупляти.. а якби були майстри з салону, то самі б поміняли, отаке)
     
  14. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Практичні поради.як вибрати міжкімнатні двері хтось таки дасть ? ..
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Деревяні,щоб були.
    І замки в них гідні.
     
  16. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Потребую поради від сихівчан і просто чоловіків загалом. Сьогодні нарешті вкраяла кавальчик часу і зайнялася пошуком вхідних дверей в квартиру. Порадьте, що краще - робити вхідні дерев"яні (і де такі роблять) чи броньовані? Чому так стоїть питання - в нас з сусідами спільний коридорчик, перегороджений, з вхідними дверима. От чи варто запихати туди ті масивні броньовані двері?:scratch_one-s_head:
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ну якщо ви можете заплатити за міжкімнатні 4000 грн, то справжні вхідні двері розміру 2 м на 0,9 м будуть коштувати близько $ 850 з включеною доставкою з Києва, робляться на замовлення 2 місяці в середньому, відповідають всім стандартам зокрема
    ДСТУ ENV 1627:2004 и 4547:2006 в Україні є тільки один сертифікований виробник вхідних дверей :sad: . Я рівно рік вже вивчаю це питання. Всі виробники коли чують слова сертифікат, клас захисту, ліцензія , випробування в кращому випадку заминають тему . Пошуковик видає без проблем результат, не хочу писати прямо бо буде реклама. Але загалом я вірю цим хлопцям :). і при наявності $ 850- 1000 купував би тільки в них. Бо інші виробник тільки декларують на замовлення , а насправді не хочуть внести навіть мінімальні корективи в конструкцію дверей. Пошукайте в гуглі "статистика взлома квартирных дверей" " классы взломостойкости" и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    кожна жаба своє болото хвалить...
    Н.Ю. в суботу зайду на одну фірму, спитаю, в них пів-року тому броньовані двері, МДФ, коштували 2200+встановлення, зара мож троха дорожче, але точно не 850 американських гривень
    коротше взнаю тоді передзвоню
    януковичу продайте такі двері, вони можуть вберегти його від кіллера...а можуть і не вберегти.
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, Карабіне, буду шалено вдячна. Бо я сьогодні була в тій конторі, де робили двері для батьківської квартири, то вони мені заспівали 4300 зі встановленням. А то мені зажирно:sad:
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я передзвоню
    але їх тре спочатку здибати, вони раніше були в "степу" тепер то "рукавичка" біля 13 школи а потім переїхали десь на Кавалерідзе
    буду шукав...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)