Де ві Львові водяться білоруські продукти ?

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 5 січ 2011.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Хмар пішла на умовний квадрат: Гомель - Клімово - Крічев - Могільов

    А Рогачєв біля Бобруйска , поза умовним квадратом.
     
  2. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    На те й квадрат умовний...

    Хоча в ідеалі мабуть цікаво було б, якщо є можливість, просто поміряти рівень радіації того молока. Я ж не говорю, що він однозначно має бути вищим. Просто у мене товари з Гомельської області викликають настороженність, так само як з Маневицького району Волині чи Сарненського або Володимирецького Рівненщини. Вже не говорю про Народицький Житомирської області. А ще підозру викликає поквапливість бацьки використовувати землі, накриті Чорнобильською хмарою, у сільському господарстві
     
  3. soho

    soho Member

    скажіть все таки, купляти білоруську сгущенку, чи не купляти її, бо вона має радіацію.
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    не купляйте, мені не вистачить
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. majolika

    majolika Well-Known Member

    начиталась я форуму і купила у Вопаку білоруську сгущьонку (взагалі, дуже цю штуку полюбляю)
    Чесно - фіг з тою радіацією - зараза до зарази не пристане :)
    Вже давно (з далекого дитинства) я не їла такого смачного згущеного молока. Наше найкраще напроти цього - реальне такоє...
    Але що тепер маю робити - кожного разу викладати 15грн? :wacko:, бо вже іншого не хочу.
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    на базарах 12-13 грн , по ідеї на краківському мало б по 12 бути , якщо на Санта-Барбарі по 13 ... в теорії ще є люди які в Ковель часто їздять , теоретично , якщо з такими налагодити зв'язок і замовити гуртову партію може й ше дешевше вийде.
     
  7. majolika

    majolika Well-Known Member

    не бачила, тре на шуварі глянути.
    о, це для мене надто складно :) але за пораду дякую :)
     
  8. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Є на Шуварі один чувак, білоруську косметику продає. Може з ним поговорити і на рахунок згущівки ;)
     
  9. soho

    soho Member

    я серйозно говорю, я читав, що робили досліди згущеного молока, рогачев, і в ньому виявили дуже велику радіацію, і в районі міста рогачев, багато захворювань на онкологію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    На ринку біля Нового ЦУМу є магазинчик "Білоруські товари". Згущик там є, але рогачівський чи ще який - не знаю. Через вітрину бачив...
     
  11. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Тоді навіщо питати? :dntknw: Кожен вирішує за себе
     
  12. majolika

    majolika Well-Known Member

    чи знаєте ви, що таке крива радіаційного забруднення, і як вона змінюється в часі?
    і що таке обіг речовин в природі?
    (трохи поофтоплю, не сваріть :) )
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Програма “Книга скарг і пропозицій”
    29.03.11

    Згущене не молоко
    • Смачно як у дитинстві? Дізнайтеся про те, як роблять згущене молоко сьогодні.
    • Пластуни спробують визначити: який з запропонованих видів згущеного молока — справжній. Чи вдасться їм це?
    • Чи є у згущеному молоці справжнє молоко? Перевіряємо!
    • Експеримент «Книги скарг і пропозицій». Відрізнити натуральне згущене молоко від несправжнього з рослинними оліями можна у домашніх умовах!

    http://www.youtube.com/watch?v=vop0UpL_5Bc
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. millisenta

    millisenta New Member

    є магазинчик з італійськими товарами на базарчику по дорозі між перехрестям наукова-стрийська та автовокзалом - і там є білоруські товари: крупи, масло, і згущьонка і т.д.
    там взагалі 2 таких магазини - один біля другого поруч - але ціни в них різняться на 1-2 грн. так що не спішіть одразу купляти - бо те саме можна купити в сусідньому дешевше і навпаки )):pardon:
     
  15. syavych

    syavych копач

    3 :), ще в Карамболі навпроти також є італ.продукти, правда вибір менший
     
  16. tanro

    tanro Active Member

    на добробуті теж є, згущонка бомбезна там)
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

     
  18. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а таки бомбезна, "як за союзу", хоч я її і не люблю. Зате на торт вариться прекрасно. Ну і мої до оладок уплітають за обі щоки.
    Беремо на Сихові, магазинчик навпроти першої школи.
     
  19. iKnopka

    iKnopka Well-Known Member

    На Мазепи біля Балатону на базарчику
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    На привокзальному теж є, купувала білоруську згущонку. Смакота, нагадує мені про дитинство!
     
а де твій аватар? :)