Вікна.Металопластикові чи дерев"яні?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем tato, 29 січ 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
?

які вікна ви обрали?

  1. дерев"яні

    29,7%
  2. металопластик

    70,3%
  1. tashyk

    tashyk Well-Known Member

    Коли сильний вітер - в нас просвистує крізь шпару...
     
  2. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Обычно когда сделают что-то через ж.... потом это пытаются обосновать!
    если ошибиться в расчётах и сделать створку больше, чем надо или с фурнитурой что-то намудрить то возможно окно и будет заедать, но если учесть, что пластиковое окно при расширении станет больше на пол-миллиметра, то даже в этом случае расширение не должно оказывать столь решающего влияния!
    деревянные окна расширяются не меньше!
     
  3. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Пластик не имеет выделений, а для того, что бы в квартире солнце не напекало ставят либо стеклопакет с невидимыми плёнками (ультрафиолетовая и др. защита), либо стеклопакет с зеркальным покрытием (изнутри смотрится нормально) либо энергосберегающее стекло, причём никто не запрещает поставить одновременно например К-стекло + плёнка! И ничего напекать не будет, а пластик тут как раз не при чём!
    Другой вопрос, на Украине на всём экономят! Страна бедная и купить хорошее может не каждый, соответственно ставят окна из всякого г....
    Например тот же профиль КБЕ имеет несколько серий - "платина" практически вообще не применяется, а везде ставят самую дешёвую серию толщиной 60мм, да и та сделана у нас - отсюда и качество такое! Если в той же Германии для балконных дверей идёт створка толще, чем для оконных, то у нас везде все делают из одного и того же профиля - самого тонкого! Достаточно открыть каталог по профилю КБЕ - я там увидел, боюсь ошибиться, но наверное разновидностей серий профиля 50-60 единиц, а у нас везде идёт только 60мм на окна и самый тонкий дверной! Больше на Украине применять другие серии не считают целесообразным!
    Так же и Рехау - есть неплохая серия "Бриллиант", где можно поставить широкий стеклопакет, но везде идёт только самая убогая разновидность "Бейсик дизайн", но в последние годы и её ещё раз умудрились удешевить!
    А сравните например эту Германию с профилем производства Словакии - Internova-6000, и отношение к немцам у Вас навсегда измениться! Этот словацкий профиль на несколько порядков выше той Германии! Наберите по поиску серии в инете и сравните толщины и параметры!
    Отсюда вывод - нет денег у украинцев на хорошее, не за чем плакаться!
    ( к моему большому сожалению)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Alter

    Alter Well-Known Member

    Може комусь знадобиться - поділюся досвідом. Знайшов я запчастини :)
    Біля "Нової лінії", що біля Південного ринку, якщо йти в сторону Південного, зразу ж перший після Лінії магазинчик на куті, по лівій стороні. Там всякі дрібнички для вікон-дверей. Ціни лояльні.

    ---------- Додано в 09:33 ---------- Попередній допис був написаний в 09:27 ----------

    А тепер підкажіть - де краще замовити у Львові сітку на вікно (протимоскітну) ?
    Пошуком в інеті знайшов лиш одне місце - Алпласт. А хочеться мати альтернативу перш ніж визначуся...Хто де замовляв, зізнавайтеся! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Duda

    Duda New Member

    Хтось що-небудь знає про марку Rheinplast фірми профілінк?
     
  6. Mark Petryk

    Mark Petryk New Member

    Вікна з пвх мені здаються більш довговічними. Але дерево - це дерево! Кажуть про сумнівну екологічність вікон з дерева, бо їх обробляють різними розчинами від шкідників, старіння і т.д. Але якщо подивитись в сторону Європи, то там дерев"яні вікна більш популярні, а ми знаєм суворі европейські вимоги до екологічності. Питання в тому чи наші виробники підпадають по показниками під цей сертифікат. Наскільки мені відомо лиш 2 виробника в Україні отримали цей сертифікат на дерев"янні вікна. Досить давненько бачив статтю на korrespondent.net про сертифікацію чи то "Окошко" чи "Антошко" з Дніпропетровська і от на цю компанію натрапив. Але з іншого боку, було б меньше бюрократичних перепонів в отриманні цих сертифікатів в Україні, то немало інших виробників отримали б підтвердження якості виробів. Не знаю як кому, а мені при купівлі важливо було бачити таке підтвердження.
    Що ж, вікна поставленні, перевірим чи це не просто папірчик, як це в наших виробників часто буває.
     
  7. Ivan Verbitsky

    Ivan Verbitsky New Member

    Тут я з вами згідний на рахунок пластмаси - вона не дуже добра для нашого організму, а на рахунок ціни, то не набагато дорожче, я наприклад брав тут дерев'яні вікна, і не можу сказати що ціна набагато дорожча, на відміну від пластикових, була
     
  8. galkar

    galkar миється в бані

    це дивлячись з якого дерева брати, ще й потрібно не забути що дерево обробляють спеціальними розчинами, тому воно буде завжди випаровувати щось. А пластик надійніший за дерево, ще й якщо якісний підвіконник брати, де пластику найбільше, то вплив на здоров'я мінімальний. Тому треба прискіпливо вибирати виробника. Я собі на тут спочатку підібрав підвіконник під мої стіни, слава Богу сайт дозволяє це робити)) Думаю замовляти...
     
  9. Dex

    Dex New Member

    Може запізно раджу, але замовляйте там, навіщо шукати невідомо що на гривню дешевше? Ми позвонили і замовили в них, бо безкоштовно був замір і встановлення. Потім виявилось що і сусіди замовляли ролетки на вікна і казали що якісні польські і не дорого зовсім, дали знижку якусь, все приїхали поміряли, поставили самі і досить оперативно. Ціни нормальні. і не "тулять" саме дороге доречі:uanew:
     
  10. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Современные деревянные окна из евробруса надежные и по многим параметрам превосходят металлопластиковые. В настоящее время производится серия Forestline которые по цене не значительно отличаются от качественного металлопластика, а по надежности и экологии значительно превосходят их.
    Отвечу на любые вопросы 095 182 39 12 Николай.
    P.S. Не реклама, просто хочу помочь.
     

    Вкладення:

  11. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Стеклопакет вклеен в брус? Попробуйте обратиться в представительство " Модерн" во Львове у них должна быть сервисная служба, может они помогут. Если нет пишите, может что-то придумаем.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Поясніть, чим екологічніше, я не розумію.
     
  13. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Они "дышат", т.е. у дерева есть паропроницаемость, а пластика её нет, хотя это незначительно улучшит микроклимат в помещении.
    В любом оконном профиле есть свинец, в качественном его меньше и его выделения сведены к минимуму.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дерево дійсно дихає, але дерево для вікон - зовсім не дихає, тому, що воно просякнуте різними хімічними субстанціями. Це перше. Друге, площа віконного профілю та рами настільки маленька по відношенню до "дихаючих" стін, що ефект дихання віконної рами зводиться до нуля.

    Тут ви праві, чув я про свинець. Правда, не знаю, чи є пластикові вікна зовсім без свинцю. Але, оскільки деревяні вікна дорожчі, ніж пластикові, то можна порівнювати з дорогими пластиковими вікнами. Ну і деревяні вікна теж небезгрішні, хоч там нема свинцю, зате всяких токсичних смол, клеїв - будь здоров, а на сонячній стороні, де температура літом піднімається до 60..80 градусів, вся ця хімічна суміш виділяє в повітря зовсім не хвою, як ви розумієте.


    Мій сусід поставив деревяні вікна. Якщо навіть не говорити про те, що я описав вище, у нього появився ще один геморой. Внаслідок сонця, вологи і перепадів температури, верхній лаковий шар обліз. Рама стала чорніти, очевидно це грибок. Він не знає що робити. Чи то фарбувати тепер їх, чи лакувати...

    Ось такі мінуси деревяних вікон.
     
  15. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    1. Современные КАЧЕСТВЕННЫЕ деревянные деревянные окна пропитывают и красят немецкими составами на водной основе, они не пахнут.
    2. Если в интерьере используется цветное металлопластиковое окно, то это несёт еще большие проблемы. Оно очень греется с наружной стороны, а у пластика большие термические расширения чем у дерева, поэтому в пластиковое окно необходимо ставить армир прямоугольного сечения с металлом не менее 2 мм., а многие производители этого не делают- экономят. Во вторых окна профиля которых ламинируют в Украине вообще не стоит покупать т.к. не известно какая плёнка и клей используются, единственный в Харькове человек который использовал немецкое качественное сырьё бросил это дело и продал оборудование.
    3. По поводу облезших окон, не покупайте не КАЧЕСТВЕННУЮ продукцию и будет, Вам, счастье. Серьёзные производители дают реальную гарантию и устраняют дефекты.
    P.S. У Вас хорошие окна, наверное настоящие немецкие.
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    про пластикові вікна. Забудьте, не везуть німаки до нас профілю. Все йде з хуйлостану, Китаю і в нас є 2 чи 3 підприємства які виготовляють профіль, це Рівне, Дніпропетровськ і ніби ше одне місто. Все.
     
  17. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Не совсем согласен, VEKA возит профиля- ламинированный тонированный в массе Softline и шестакамерный 90 профиль Alfaline. За других не знаю.
     
  18. Alik

    Alik New Member

    Ну тоді розкажіть, будь ласка, чим відрізняється Forestline від не Forestline?
    Дякую.:)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікаво...
     
  20. kharkivez

    kharkivez Well-Known Member

    Отличий не много:
    1. При производстве используется брус из древесины с "большими" годовыми кольцами чем для более дрогой серии.
    2. Меньшее количество цветов изделия.
    3. Не видно структуры дерева.
    4. Не изготавливаются сложные изделия (арки и т.д.)
    5. Изготавливаются только из сосны.
    Во всём остальном отличий нет - фурнитура, пропитки , краска ...
    Просто эконом серия.
     
а де твій аватар? :)