Ваші власні фото (2)

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Milena, 21 кві 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    IMG_0068.jpg
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та ні, на перше спадає думка, що всі гроші були витрачені на курорт і от.. не до жиру, бути б живим ( як казала одна монашка: костриця чи вовна, аби кишка повна), або ж дивно виглядає, що після шикарних столів збирати все, що попаде під руку...(
    Заздрість тут не доречна, бо тільки шкода чоловіка(
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви геть неправильно це розумієте. Манур і раніше викладав фото з грибної "охоти", до курортних фото, просто він заядлий грибник, а ви, мабуть, ні.
    Тоді і ми з чоловіком їмо оте "шо попаде під руку", а також мої діти, які нормально забезпечені, разом з дітьми, ходять по гриби з задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я ж іронізую, вважаючи останні пригоди @manur від панича до лісника) А от у порівнянні з цьогорічними грибами, позаминулі булі набагато цікавіші і шикарніші. Але тоді він не їздив на батьківщину Роналдо)
    Я би виставив тільки найкращі гриби)... Хоча... навколо кавуна я навмисно не прибирав на столі, бо... треба ж було вас заманити до розмови. А кому потрібен кавун, якщо їх у вас повно під деревами розкидано... А от такого безладу у вас на столі немає))

    Свого я часу із задоволенням збирав білі гриба під цілоденним нічним заполярним сонцем, у Сибіру з коханою...
    І більше не тягне, бо ліси далеко і дощів мало було, а на тучинському полігоні дуже бабахають. Востаннє їв сирі гриби у 2018 році , коли йшов з Глинської пустині до Глухова)
     
    Останнє редагування: 13 вер 2020
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От сирі гриби їсти - це саме "шо попало". А ви мануру закидаєте.
    Їх же можна було і на багатті напекти, щоб не їсти сирими..Чи це нічого на смак?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так я ж не на майорку пішки йшов), а максимально приближено наближався до вегаскета(
    Ввечері монахи принесли гриби з лісу... Ну, то я ще таких не бачив і не їв... Але, може і бачив, та тримався подалі від них. Якійсь диявільський язик з дерева... Великий, червоний і увесь слизить, бе-е... ще якісь дивукуваті...короче, що Бог послав). Ото все порізали і наробили налісники з грибами) нічого так, з дороги можна їсти(
    Але вранці, після нічного бдіння зібрав речі і пішов, навіть не поснідавши. Афонська система не дала мені спокою у думках... Прийшлося їсти сирі гриби... А вогонь там небезпечно розводити - дуже сухо, а штрафи навіщо мені?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нема було де купити хліба, сиру, консерву, щоб було з собою? Бог навряд чи потребує самоістязанія, (не знаю як на мові). Навіть про великі пости нічого нема в Біблії.
    Ризикувати собою навіщо,@Коммунарец? Зараз як не маєш вдосталь грошей, то пильнуй здоров'я...Я вже якось казала: душа і так безсмертна, а тіло треба дбати. Матері буде горе і клопіт, як захворієте.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Через 6 км була Соснівка. Купив батон, а вода була. Набрав з освяченого колодязя в монастирі.
    Я взагалі думав до 2017 року, що мої пригоди позаду, але помилився. Все тільки розпочалося)
    Але в походах я вважав, що в мені оселився Бог і йому теж захотілося пізнати радість походу і заодно випробувати мої сили. Якщо ви не переживали такого, то важко вам пояснити, що то за щастя. Може в тому і є щастя людини, жити в єднанні з Творцем? Можу запевнити, що я тоді нічого не боявся. А зараз дивуюся сам, що таке робив і не боявся. Бо мабуть дуже повірив, особливо в те, що Бог передав через Рериха "не бойся, мой мальчик, они тебя не убьют..."
     
    Останнє редагування: 14 вер 2020
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можу сказати, що випробування (фізичні) я мала, бо походи в гори, і байдарочні походи, особливо по Чусовій (Урал) - було всякого екстріму досить. Ну то було коли.
    Зараз я вважаю, що жити і бути здоровим - то вже велика радість. І ризики мені не потрібні, і дітей так навчаю.
    "Береженого і Бог береже" - хіба не так?
    Ніхто не знає провидіння божого, чи долі як я вважаю - може у вас буде ще щаслива родина.
    І в цій родині виросте геніальне дитя.То бережіть себе.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дивовижно... Вам треба до сповіді..
    Душа може і безсмертна, та де вона опиниться після того, як покине тлінне тіло, ви задумувалися? Буде радіти, чи страждати вічно?
    Тому, кому визначено бути покликаним, тому треба полишити все... І ясла, і домівку, і батьків, якщо віруєш і тебе зачепило рукой божою. А Всевишній сам знає, яке навантаження може нести людина і поверне його додому, на відміну від тих, хто блукає по своїй та диявільській волі.
     
    Останнє редагування: 14 вер 2020
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Наш ставок (водосховище), моя дорога свекруха, і її правнук.:)
    Один з сімох. Оце в четвер 90 років їй святкували. Ніколи не скажеш..
    В районній газеті напечатали біографію, фото, аж дві сторінки.
     
    • ... ... x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хелоуін, однако...
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто у що вірить...
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    мені не подобається це "свято". От же ж де бесовські розваги.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так воно і є...
    Я скоріше повірю у диявола, хоча його не існує, але на нього всі гріхи списують, ніж у добрі наміри українських президентів та депутатів, яких українці обирають на свою біду( , а потім тикають одне іншому у пику їхнім вибором))
     
    Останнє редагування: 1 лис 2020
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Авжеж, вам до вподоби інший хелоуін, український))
    [​IMG]

    А у бісів та диявола не вірте. Брехня це все.
    Людське зло набагато страшніше за вигадану нечість(
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це точно, не сумніваюсь.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    кошеня знайде куди залізти. Їм все цікаво)
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На території церкви за муром виявили великі поклади опеньок... Пів села, мабудь, набрало сьогодні тих грибів.
    У мене вийшло два відра перебраних)
    [​IMG]
    А тут поряд і поганки(
    [​IMG]
    Хтось вже приніс грибів мамі, видрані майже з коренем(
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)