Серіали

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Liliyah Romanova, 29 січ 2007.

  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    З останнього переглянутого рекомендую Narcos
    View: http://www.imdb.com/title/tt2707408/

    Напевне, єдиний серіал минулого року, який сподобався
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Раз сподобався, то напиши вже пару слів про нього :)
     
  3. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    мене чомусь дратує Шерлок, актор переграє, як на мене
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Серіал про колумбійські наркокартелі. Власне, я після перегляду аж пішла гуглити по сабжу, бо не вірилось, що такі неприкриті розборки могли мати місце в реальності. Виявилось, що могли. ) Події відтворені дуже достовірно, знято атмосферно і динамічно. А більше нічого не розкажу, бо будуть спойлери. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. мене вистарчило лише на одну серію, а моїм домашім сподобалось.
     
  6. Piporid

    Piporid Member

    Остров класний серiал
     
  7. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Всім привіт. Чули новину - 10 жовтня на каналі "2+2" починають показувати новий поліцейський серіал "Останній коп". У головній ролі Гоша Куценко. Я дивилася трейлер українського серіалу, читала про знятий у Росії аналогічному серіалі. Так і не зрозуміла, це один і той же серіал або різні? Також є делікатний момент - це ж ніби серіал про російські правоохоронні орнани. М'яко кажучи, дивно, що в нас таке зараз можуть показувати. Я розумію, звичайно ж, є мистецтво, а є політика... Але тут, на мій погляд, відповідальні особи в наглядових структурах мали б бути більш відповідальними (вибачте за тавтологію). Хто що думає про це?
     
  8. LORKA

    LORKA New Member

    Привіт. Підкажіть цікавий серіал, жанр-фантастика
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    "Москалі - файні люди"
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    ніколи не чув доречі про такий)Але назва цікава
    А сам зараз дивлюсь легендарний "Во все тяжкие"
     
  11. zajchukira

    zajchukira New Member

    Дуже полюбляю дивитися серіал "Матусі" на каналі "1+1". Почала дивитися після того, як послухала відгуки подруг. У серіалі знялися хороші актори. Це хороша весела комедія про те, як різко змінюється життя жінки, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузники. Моя вечірня програма - це тепер завжди серіал "Матусі". Люблю "Плюси" за те, що завжди прикрашають завершення дня цим чудовим серіалом!
     
  12. Deura

    Deura миється в бані

    Мені сподобався серіал Мамочки, такий позитивний.:)
     
  13. Laune

    Laune Active Member

    Це російський серіал, до речі. Не розумію, м'яко кажучи, доцільності дивитися таке в контексті війни з Росією. Мене, наприклад, події на сході особисто торкнулися. Я після цього не можу дивитися російське кіно. Для мене це не матусі, а громадянки держави-агресора. Вибачте, якщо надто емоційно, ображати нікого наміру не маю, це моя особиста думка.
    Інформація з Вікіпедії:
    "Мамочки" – российский комедийный телесериал, созданный компанией Sister’s Production совместно с Yellow, Black and White, Happy People Production и IQ Production. Съёмки сериала начались осенью 2015 года. Премьера сериала состоялась 7 декабря 2015 года на канале СТС".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. zajchukira

    zajchukira New Member

    Хай ваша думка залишиться при вас. Ну то й що, що російский. Там не вбивають, там про матусь. Як би що порушував, то напевно б заборонили.
    Э гарні серіали виробництва РФ. Наприклад, з Бєзруковим. Я от не розумію, чому цього актора не показують на ТВ? Маячня.
     
    • Тупо Тупо x 3
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Може ще й кацапскої агресії немає?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. xdima

    xdima New Member

    Привіт всім, спеціально зареєструвався щоб порекомендувати детективний серіал Аліеніст (2018), це щось типу серіалу Шерлок, який є дуже популярний і бачили його практично всі. Бюджет однієї серії складає 5$ млн, що є досить не мало для серіалу. Плюс, присутні відомі актори. Дата виходу пілотної серії - 22 січня 2018 року.
    Дуже чекаю даного серіалу, та сподіваюся що вам також сподобається (особливо тим, хто любить цікаві детективи).
     
    Останнє редагування модератором: 14 січ 2018
  17. xdima

    xdima New Member

    Ще щодо "Аліеніста", ось трейлер:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kangaroo

    Kangaroo New Member

    Интересно, что же далее ожидает героев сериала Острые козырьки Острые козырьки Очень хочется поскорее узнать, предыдущий сезон завершился на колоссальной интриге. Вообще очень радует, что авторы не стоят на месте и продолжают выдумывать самые непредсказуемые повороты сюжета.
    [​IMG]
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    подивився серіал "Прослушка" - 5 сезонів, 60 серій,
    місце подій - бідні райони міста Балтимор, США (приблизно обласний центр)
    2002-2008 роки,
    в центрі подій - боротьба правоохоронних органів з вуличною торгівлею наркотиками та наркомафією, розслідування вбивств на цій ниві і т.д.
    а також різноманітні проблеми міста (бідність, освіта, вибори і т.д)
    хитросплетіння відносин між людьми - поліція, прокуратура, міська адміністрація і т.д.
    актори маловідомі, але хороші, якісній сценарій, тонкий гумор
    18+
     
а де твій аватар? :)