Ремонт в новобудові: шо по чому?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Sympatico, 1 тра 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Sympatico

    Sympatico New Member

    Любі-друзі, всі ми спостерігаємо шалений бум на новобудови. А скажіть, яку вартість варто закладати на ремонт за м.кв.? Якщо брати середній ціновий сегмент. Хто стикався з нульовим циклом, полідіться скільки коштував ремонт (матеріали+робота+меблі). Тема гаряча, дякую за дискусію
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lidiya Osadets

    Lidiya Osadets New Member

    Сильно залежить, чи ставити золоті унітази чи ні :) Припустимо якщо брати якийсь середній варіант, не зовсім пролетарський, але і не дуже пафосний, то варто орієнтуватися на 300-400 $/м.кв на ремонт новобудови на нульовому циклі. Принаймні так мені рахували львівські дизайнери :) А на практиці хз, підозрюю, шо шось можна і оптимізувати :dntknw:
    Але тут не розраховуй на дорогі матеріали - як паркетна дошка чи італійська плитка.
    Якщо Ви з тих людей, шо так люблять "добротно", то треба закладати 450-500 доларів
     
  3. Dgray

    Dgray Member

    Ціна що ви написали включає і меблі і техніку? А то щось багато вийшло...
     
  4. Lidiya Osadets

    Lidiya Osadets New Member

    Так ;) включає все, але недорогі меблі (а ля Ікеа, Епіцентр) і базову побутову техніку (пралка, кухонна плита, холодильник).
     
  5. Доброго вечора. Щось багато виходить по 500 це можна купити ще одну квартиру за такі гроші. Читала на іншому форумі середня цінa по 150кв.м ,але тільки ремонт, без меблів
     
  6. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Взагалі чим більша площа, тим дешевше ремонт виходить в розрахунку на м2 (загальна сума звичайно вища). Все через те що основна вартість це санвузли і кухня. Решту звичайно теж коштує грошей, але це приблизно 20-25% від вартості ремонту).

    Я б розділяв ремонт, кухню (меблі техніка), і решту меблів. На ремонт 150 за м2 якщо економити на матеріалах, багато робіт виконувати самому, то можна вписатися.
    Але без кухні жити не особливо зручно). І тут потрібно закладати 4-7 тис. $, що суттєво збільшить вартість ремонту.
    З кухнею витрати складуть 200-250 $ за м2. Меблі збільшують вартість до 300$ м2.

    Описана середня вартість ремонту, з використанням матеріалів середнього цінового діапазону, без особливої втрати якості цих самих матеріалів.

    Преміум клас вийде звичайно дорожче. Економніше теж можна, але якість матеріалів буде гірша, і це буде помітно в процесі експлуатації.
     
  7. Sympatico

    Sympatico New Member

    Ремонтна фірма (з гарантією 5 років на свій ремонт) орієнтує:
    • 1800 грн - вартість ремонтних робіт за м.кв. площі. То якщо нема перепланування, складних демонтажних робіт, і Забудовник здав Ваш дім з нормальними вікнами і відносно рівними стінами.
    • ще 2000 грн/м.кв в середньому йде на матеріали (плитка, ламінат і тд - усе середнього класу).
    Меблі і техніка - сильно залежить від особистих хотілок ;)
     
  8. serggoroch

    serggoroch New Member

    Ну в мене ремонт коштував приблизно 3 к на метр, хоча я після того купував ще холодильник, телевізор та кондиціонер
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    У всіх вас по 2 ліві руки? Буває......
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У них просто за кожен клік на посилання копійчина капає...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. MargoshaRE

    MargoshaRE миється в бані

    Ну буває навіть коли липовий професіонал ремонт робить, у мене зі знайомими ситуація була, поклеїли їм "работніки" шпалери, зі слідами клею з поганими стиками, а потім все звалили на браковані шпалери і кошти ніхто не захотів повертати. Так що довелося їм знову купувати нові, і знову шукати нову бригаду.
     
  12. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Краще всього по рекомендації майстрів взяти, але всеодно більшість любить сливу залити)
     
  13. trap

    trap Member

    а щось конкретно, крім реклами судячи з назви - магазину фарб, буде? фото, в скільки обійшовся ремонт, що робили, з яких матеріалів був будинок?
     
  14. Askadelia

    Askadelia New Member

    Ого! Оце й цiни!!
     
  15. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Запитував у декількох дизайн-студій у Львові. В середньому ціни +/- схожі. Розробка дизайну і підбір матеріалів 20-25$/м.кв., ремонтні роботи - 150-250$/м.кв., наповнення (меблі, техніка і т.д.) - 150-300$/м.кв. Розрахунок робився для 2-х кімнатної квартири. Практично всі співпрацюють з студіями ремонту (можна запитувати напряму у студій ремонту, у гуглі пропозицій достатньо).
     
  16. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    В мене знайомі в минулому році придбали квартиру в Києві за 80 штук, то ремонт їм вийшов стільки ж, але в них не було нічого свого навіть ліжок все купували холодильник, стіралку, посудомийку
     
  17. IvanMelnik

    IvanMelnik миється в бані

    Важко так одразу сказати ціну на квадратний метр, то ж у кожної людини свій випадок, в когось косметичний ремонт, а комусь потрібно все приводити в порядок. Ну як я займався ремонтом у своїй квартирі, то користався допомогою наших земляків - львівська компанія Капітель, вони практично всім, що може бути треба при ремонті, займаються. Ціни в них всі на сайті вказані, плюс вони безкоштовно роблять особисту консультацію. Не знаю, чи тут можна посилання кидати, то просто напишіть Капітель Львів і гугл сам вам знайде.
     
  18. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Тема називається "Ремонт в новобудові: шо по чому?", а ви про косметичний ремонт пишете) Я б рекомендував шукати "ремонт квартир Львів або студія ремонту Львів". І краще було б, якщо ви описали, які фірми розглядали і чому вибрали саме цю, бо виглядає як реклама:)
     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бо то і є реклама. Тому, конструктиву не чекайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Polina Lviv

    Polina Lviv Member

    Я купувала квартиру 43 метри, в новобудові під здачу в минулому році. Ремонт обійшовся 250 у.е.за кв.м. І це з вбудованою кухнею і технікою. Меблі та сантехніку окремо купувала .А робочих на ОЛХ знайшла . Пощастило, зробили добре, але правда довше, ніж планували. Думаю ще одну квартиру купити, шукаю поки .Але ціни на будматеріали ростуть постiйно .Думаю наступний ремонт дорожче вийде.
     
а де твій аватар? :)