Права, Ява, Нава та тисячолітній православний світогляд слов'ян

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 14 сер 2017.

  1. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Тема "Велесової книги", світоглядних основ викладених в ній, знань світоустрою, якими володіли Старотці-Рахмани, фактів існування докириличного алфавіту, велесовиці, завжди хвилювали дослідників слов'янського минулого.

    Турбувала їх і прихована правда про Праву, Яву, Наву - основу давнього православ'я.

    Що змінив у розумінні цього питання аналіз аналіз унікальних фотографій сімейних реліквій слов'яно-роських часів з Вісло-Дніпровського регіону?


    Матеріал під назвою "Права, Ява, Нава як основа давнього православ’я" розміщено на сайті - Слов'янська історія



    [​IMG]


    Дискусія стосовно понять Права, Ява, Нава широко розгорнулись у 90-ті роки XX століття після оприлюднення текстів «Велесової книги» - давньослов’янського твору на дерев’яних дощечках, копії якого були знайдені білогвардійським офіцером Алі (Олександром) Ізенбеком під час військових подій 1919 року у панські садибі села Великий Бурлук на Харьківщині.

    Залишимо осторонь спірну тему походження «Велесової книги», оцінювання викладених у ній давніх текстів та особливостей копіювання таких на дерев’яних дощечках виготовлених для просвітлення в 9-10 ст. н. е. еліти давньослов’янської Роської держави.

    [​IMG]

    Бо припускаємо, що сам оригінал «Велесової книги», найвірогідніше, гравірувався на металевих пластинах і був надійно схований Рахманами у давніх підземеллях рахманських центрів. На це ж натякають оприлюднені недавно велесовичні сакральні тексти на металевих пластинах - сімейні реліквії рахманських часів ( Рахманські сакральні тексти велесовицею ).

    Вповні ймовірно, що копій «Велесової книги» на дерев’яних дощечках у часи Роської держави було виготовлено відносно багато (не менше десяти). І що одна з таких копій потрапила до Анни Ярославни, київської княжни, з якою вона і потрапила до Франції тієї пори.

    [​IMG]

    Дослідники історії «Велесової книги» переконують нас, що саме цю копію, як і інші книги Анни, намагались віднайти російські дипломати у французьких монастирях під кінець наполеонівських війн. Бо супроводжуючи царські війська у складі німецько-австрійської коаліційної армії Шварценберга, вони потрапили до окупованого Парижу у 1814 році і діяли досить активно.

    Є припущення, що частина дощечок «Велесової книги», що належали Анні (або їх копій) було вивезено до Петербургу, де після їх вивчення почалось формування нових копій для імперської знаті, захопленої «Історією…» Карамзіна та зацікавленою пошуками «русских» витоків.

    Це «копіювання» здійснювалось по імперськи цілеспрямовано - з правками, внесенням у текст численних та «важливих» доповнень...


    ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ ЧИТАТИ на сайті - Слов'янська історія


    Початок дискусії що до православної велесовиці та давньослов'янського православного світогляду читайте у темі -

    "Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?"
    Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?
     
    Останнє редагування: 14 сер 2017
  2. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Для глибшого осягнення теми слов'янського світогляду, як надрелігійного розуміння світобудови, варто ознайомитись з темою на цьому форумі, та статтею, що подана там: http://forum.lvivport.com/threads/slovjanskij-svitogljad-ta-jaxi-vijna-proti-prosvitlennja.113543/

    [​IMG]

    "Війни проти слов'янського світогляду"
    http://sviatoiar.uamodna.com/articles/viyny-proty-slovyansjkogo-svitoglyadu/
     
  3. Kozak z Dibrovi

    Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

    Окрім того усім зацікавленим давнім світоглядом слов'ян-росів раджу познайомитись з темою
    "Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці?"
    ( Чому українська абетка походить від давньої православної велесовиці? )
    та статтями про які вона говорить:

    "Рахманські сакральні тексти велесовицею" -
    Рахманські сакральні тексти велесовицею

    [​IMG]

    "РОСЬ – давній велесовичний напис в’яззю" -
    РОСЬ – давній велесовичний напис в’яззю


    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)