Охоронці Димінського побили мешканця Брюхович за обгін?

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 31 сер 2011.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Трохи не в тему але......я пару днів тому страшно здивувався шо батьки дітям не пояснили шо вони мають на роверах їхати з правої сторони дороги....хоча в декого в сім'ї по дві машини))......одна мама коли я її про то сказав відповіла що помаліше їздити треба..тож діти нехай їздять як хочуть))....от так)
     
  2. Forest

    Forest Moderator

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gustav

    Gustav Well-Known Member

    Плюнув?:bad: Краще б в пику дав.
    А взагалі, в інших країнах дорожна поліція знайшла методи на скутерістів. І в нас можна знайти.
     
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Один мій знайомий в таких випадках витягав здоровенного кухонного ножа (возить для самозахисту) і просто різав шини.
     
  5. Forest

    Forest Moderator

    Це заставляє їх зупинятися і думати над своєю поведінкою, витираючи шлем, чкщо такий є. Якщо немає - то задумуватися над доречністю мати. І інші країни нам в цьому не потрібні.

    P.S. Бити в пику п'яного смердючого і забензиненого гуманоїда антисанітарно і негігієнічно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мене не обходить Димінський та його "заслуги", але наші рядові українці теж не святі. Згідно відео, потерпівший каже, що змушений був зробити маневр вправо, щоб уникнути зіткнення. Якщо він водій, а не дибіл з купленими правами, хай дивиться на знаки та дотримується відповідної дистанції, а не "приармянюється".
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну... Я це опишу зі своєї дзвіниці... так як уявив. Їде собі помите блискуче авто, призупинилося на "лежачому поліцаї", раптом по обочині зправа облітає який телепень... пилюка, щебінь летить з-під коліс, мля-а-а, догнали, надавали по вухах, можливо пару місяців буде пам'ятати і думати перед тим як встругнути якусь х*ню на дорозі.
    Уявіть собі реакцію. Бачите, що доганяєте авто попереду, кермо в сторону і по гальмах. Він би зупинився, а не облетів би їх. А так заробив по чолі за то що бикував, от і залишилось жалісливо скривитися і придумати історію, що, мовляв, уникав зіткнення. Нє?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    От власне. Перше, чого вчить нормальний інструктор: "Шось не так - щеплення й гальмо", ще й повторить триста разів. Головне - самому гальмом не бути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    ухх... Які тут всі розумні, зброю продавати ітд...
    Різко кортеж затормозив, треба було дистанцію тримати, і проблеми б не було!
    А гамнюк на жигулюці хотів вимахнутись, вот йому і пояснили, що він не правий. ІМХО!
    Я б тоже йому пару раз по голові стукнув.
    А якщо люди праворуч би стояли? Тоді що?
    Обгін з правого боку заборонено! Нагадайте собі правила, пане Форест!
    Я не спеціаліст, але це правило здається діє лише коли ось така дорога.
    [​IMG]
    Тоді так!
    А там була така дорога
    [​IMG]
    Тоді
    Якщо я десь помилився, виправте

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    Що тут до водіїв двохколісних пристали?

    Нічого вона не знайшла, там просто водії поважають скутеристів як учасників ДР!
    А в нас, 70% биків на машинах, яким насрать на всім хто на двохколісних!
    А при ДТП, завжди винними робльть самі знаєте кого.
    Так, коли їздили на скутерах в 12 років, то була проблема, але зараз народ ходить на права здавати, і на реєстрацію ставлять моти. Так що не треба "ля-ля" які скутеристи погані. Треба просто бути обачним, і в дзеркала дивитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. sani

    sani Well-Known Member

    Виправляю!
    Форест правий, почитайте ОЗНАЧЕННЯ обгону!
    І тепер для тих хто в такну(і особливо ДАЇстів) - якщо виїзду на зустрічну смугу НЕ БУЛО то це НЕ ОБГІН!
    Я їх не люблю, бо в першу чергу не слід бикувати "хрустікам" бо від цього їхнє життя залежить. А я вже не один раз зауважував і тут десь писав, що вони їздять:
    1. без увімкнених фар,
    2. з перевищенням
    3. віляють по розмітці, між смугами
    а тепер запитання, як такого "хруща" побачити?

    А на дорозі треба бути взаємо ввічливими :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вполне - может быть.;)
    А учитывая ментальность про "ридни села" так там вообще закон, как правило, не писан.

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

    ;););););)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Угу, ну звичайно!
    Коли заводите мот, фара автоматично включається!
    В нас водії о 7 вечора фари не включають, хіба одиниці, а Ви до мотоциклістів вчепились!

    Жаба давить, що Ви в пробці, а він собі спокійно їде?
    Я бачу Ви також в танку сидите, але явно не в мому...
    Обгін з права заборонений бо: "14.1. Здійснювати обгін нерейкових транспортних засобів дозволяється лише ліворуч".

    Ах, да!
    Подивіться відео з місця ДТП, стоїть знак 30 км/год, і пагорб!
    Якщо хто не знає, ось вони
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. sani

    sani Well-Known Member

    та нема питань, якщо я стою в пробці хай їде собі, але потихенько між машинами і якщо рогами не царапатиме!.. я завжди таким дорогу даю!
    але ж є окремі унікуми, які між смугами руху носяться. А для їзди є смуги!

    ще раз читаємо означення обгону! :) і ще раз, і ще раз... поки не зрозуміємо що таке той обгін! :)
    бо за означенням такого поняття, як "обгін справа" бути неможе! (це так само як "холодний кипяток" чи "суха вода").. Справа може бути "об"їзд", "випередження" але ніяк не обгін! Бо де справа ви знайдете зустрічну смугу???

    хіба ваш танк десь по Англії їздить... там зустрічна смуга справа ;)
     
  14. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Сані, хто Вам права видав?
    Як Вам ще пояснити, що випередження, об'їзд (в окремих випадках, коли є спеціальний знак, який дозволяє зробити об'їзд зправа) зправого боку заборонені!
    Дозволяється "14.1. Здійснювати обгін нерейкових транспортних засобів дозволяється лише ліворуч".
    Все решта об'їзд, випередження ітд. забороняється робити зправого боку!
    Ну їй Богу, будете на грунтову дорогу виїжати, чи як?
     
  15. Forest

    Forest Moderator

    Випередження дозволяється як ліворуч так і праворуч. Не залежно від того хто видавав права. Вчіть правила, це Ваша безпека.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Дай посилання з правил ПДР, тоді заспокоюсь... І вивчу, те що прогавив
     
  17. sani

    sani Well-Known Member

    Як ви мені будете пояснювати, якщо навіть означення обгону незнаєте :haha: :haha: :haha:
    Перш ніж комусь, щось пояснювати раджу вивчити, або хоча б почитати ПДР ;) і починати з ПЕРШОЇ сторінки - "1. Загальні положення"

    ще раз кажу прочитайте чим відрізняється обгін від випередження, і не пишіть дурниць!

    І доречі випереджати з правої сторони ніхто і ніде не забороняє, так само як і злівої... це так для загального розвитку ;)

    ---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

    1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    особливо звернути увагу на означення обгін і випередження
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Де там пише, що з правого боку можна робити випередження?

    ---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    На якій дорозі у дві смуги? Не смішіть!
     
  19. Forest

    Forest Moderator

    Там пише тільки те, що забороняється. На те, що дозволяється, там не пише, бо забракло би паперу.

    Але ок,проведемо лікнеп. Почнемо з визначень:

    "випередження - рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі; " (варто зауважити, що випередження не стосується лише лівої, правої, першої четвертої ітд смуги, якщо хтось так вважає, це лише його безпідставні домисли)

    "обгін - випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху; "

    Тобто якщо немає виїзду на зустрічну, про що мова у цій темі, значить це випередження. Випередження не заборонене у ПДР жодним пунктом та дорожнім знаком. Це означає, що воно дозволене.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)