Кнайпа Криївка / Слава Україні!

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 3 жов 2007.

  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А гуглити не пробували?;) Перший же лінк приводить на сайт, там чітко написано, що працює з 11.00 до 02.00.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Слава Йсу!!!

    Давно не бувім туткай))

    13 числа у вівторок водивім в "Криївку" майора міліції на пенції з Кийова (сам росіянин з Росії, але в Кийові вчився та й прижився, в українській мові шарить) і діючого полковника поліції з Москви (женьсчина, вважала, що українську мову трохи розуміє, виявилося - ніфіка не розуміє)))))))).

    Палковнік вабчє не знала, що таке УПА.
    В Криївку хотіли ВОНИ.
    При підході до Криївки попередив палковніка, що там пароль вимагають, зробив їй інструктаж, до якого вона віднеслася трохи іронічно.
    То тре було видіти хісторичний момент, коли вуйко з МП-40 почав з нами через віконечко балакати. Я, звичайно, все чітко відповідав, а ті двоє - як заніміли. Вуйко відкрив двері, запустив нас і продовжив спробу екзаменації. Ті - знов ні пари з вуст. Я знов віддувався за всіх. Тим часом вуйко з машінгвером наливав медовухи і пояснював тій масквічкє, жи то є такий чарівний трунок, що для нормальних людей - то тіко на поміч йде, а для москалів - чиста трутка. Масквічка мовчки взяла кєлішок, мовчки упила.
    Врешті-решт вуйко з машінгвером назвав її Зоєю Космодем"янською та й дозволив нам лізти додолу.

    Вже після бродіння по залах і знимкування з кулеметами, сівши за стіл вона сказала "А чьо ви нічьо не гаварілі?" На шо кажу "Чи мав казати, жи ви - німа?"

    Коротше, поржали ми з того вього. Вона призналася, що з тої всьої бесіди вуйка з машінгвером зрозуміла лише "Зоя Космодем"янська".

    Щось я їй вповідав про УПА і т.д. Чи зрозуміла правильно? Не знаю..........
    Але призналася, жи "Сбилась мєчьта ідіота" - це вона про відвідини Криївки. Колись те саме мені казала також діючий полковник міліції з Кийова. )))
    Ві Львові вони (київський і масквічка) були ще в середу і четвер, але без мене. Вчорай ввечері мені телєфонували і вповідали, що вражень від Львова мають вагон і малєнькую тєлєжку.

    Ага! Коли замовлялисьмо їдла, то в того киянина вирвалося щось тіпо "п"єрвоє". На що офіціянт ТАК перепитав, жи я сі мусив втрутити. Бо якби щось таке ся повторило, то вже би когось на розстріл повели....
    То я їм пояснив, як кельнер вже пішов)))))

    А коли масквічка захтіла до виходку, то я перепитав, до якого саме вона хоче, бо ту є три і кожен по накшому ся називає. Вона сказала, що я її знову обманюю і розігрую. Тоди я її таки заів під ті заклади і показав, жи кожен ся називає по гиншому. Вибрала "Виходок" )))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ви краще скажіть, чи ваші полковники їдлом не втруїлисі, як то часто там буває...
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Вроді, нє..... А чим саме там ВЖЕ труїлися (ну, то жиби я на тото навіть не дивився).
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Вчора побувала в нещодавно відкритому ItPub на Джохара Дудаєва 16. Сподобалось оригінальне меню і назви страв. Оскільки не була голодна, то з їжі нічого не куштувала, але друзі казали, що смачно:) Ціни прийнятні, атмосфера відповідна - при вході зустрічають вас роботи, на стінах портрети Гейтса, а ще там можна побавитися в Мортал Комбат на великій плазмі:)))
     
  6. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    у вас там швейцар на входе совсем без чувства юмора)
    когда в ответ на вопрос " гасло?"
    я ответил " у вас продается славянский шкаф?" - перед моим носом хлопнули дверью
    очень гостеприимно!)))
     
  7. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    а що ви хотіли - гасло не правильне ;-)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. НаСекундуЗагляну

    НаСекундуЗагляну Елки, какой самостоятельный и обаятельный

    скучно так жить)
    мог бы и придумать что-нибудь поинтереснее, чем хлопать дверью
    где хваленый львовский юмор?
    а так.. примитивные серые будни.
     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Вибачаюся шановне товариство, тут на днях відкрилася нова москальська краївка ,аналог- конкурент нашої . Із того що вдалося взнати ,це вхід по партійним квиткам , і відповідним гаслом. Наливають на вході ніби сталінських 100гр, безкоштовно.Ціни ніби ще усі старі часів СССР . Все оформлено як ресторан музей. Там знаходяться копии усіх керівників ві Леніна до Горбачова. Люба амуніція, все оформлення внутрішне як у кремлі, діти мусять мати або комсомольський значок , або червоний галтук. Як взнаю гасло постараюся зробити більше знимок.
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А пруфлінки будуть?;)
     
  11. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    не хоче фото грузитися

    ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:09 ----------

    http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/04/05/thumb_40458515f122d44493.jpg

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    хоть форумний , хоть любий щось не хоче --вчора нормально працював а сьогодні здох

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    завантажується на половину а далі обривається-попробую пізніше
     
    Останнє редагування модератором: 5 кві 2013
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :facepalm: То робиться в три кліки


    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    Все прекрасно вантажиться
     
  13. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Назад у СССР [​IMG] радикал

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:08 ----------

    Накінець москалі мають свою краївку. [​IMG] радикал
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Швейцар львівської «Криївки» потрапив у Книгу рекордів України

    Швейцар львівського ресторану «Криївка» Микола Панченко потрапив у Книгу рекордів України. Упродовж 14 років він сказав гасло «Слава Україні! Героям слава!» 1,2 млн разів. У понеділок, 30 серпня, рекорд офіційно зареєстрували експерти «Книги рекордів України». Про це йдеться у повідомленні «Криївки», надісланому у редакцію ZAXID.NET.

    Микола Панченко працює у популярному львівському ресторані «Криївка» з моменту його відкриття у 2007 року – він зустрічає гостей на вході і вітає їх гаслом «Слава Україні! Героям Слава!». Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі ресторану, за весь період роботи Микола Панченко сказав це гасло понад 1,2 млн разів. Цю цифру вирахували згідно зі статистикою відвідуваності закладу.

    У понеділок, 30 серпня, експерти «Книги рекордів України» зафіксували рекорд Миколи Панченка, який потрапив до категорії «Державність».

    Ресторан «Криївка» відкрили у вересні 2007 року на площі Ринок у Львові, він створений у вигляді польової криївки УПА. Тут показані портрети упівців, велика кількість зразків тогочасної зброї, стилізоване меню та тир. Ресторан входить у мережу закладів «Холдингу емоцій Фест!».

    із коментарів
    Роман Кузик
    8 год. в день, 200 - в місяць, 2200 - в рік, 30,8 тис. - за 14 років, тобто 40 раз в годину і при умові, що відвідували групи, а не тільки поодинокі, це приблизно 80 клієнтів в годину, тобто близько 8 тис. каси, а за 14 років - близько чверті мілліарда виторгу!
     
а де твій аватар? :)