Форумна кухня

Китайський чай

Posted by tea man on 1 лют 2015 відповідей - 1.012
  1. tea man

    tea man 茶人

    Дуже суперечливе твердження. Очевидно, що в Китаї помирає від вірусу більше китайців, ніж європейців чи американців.
    Це цікава тема, але лише десь віддалено стосується китайського чаю.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Цікава тема про китайський чай на фоні короновірусу. :))):))):)))
     
  3. Efer

    Efer Well-Known Member

    Так і до японського чаю дістенесь =)
    На айхербі чай на очі потрапив, з Китаю ж вони його до Америки везуть і не забороняють це, а міністерства США серйозно до своїх обов'язків ставляться і навряд би дозволяли, якби загроза була.
     
  4. tea man

    tea man 茶人

    Миху, та навіщо Вам той чай. Пийте каву. Тільки обережно так, придивляйтеся, щоб бува лихоманки Ебола не підхопити.:haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tea man

    tea man 茶人

    Кілька моїх чайних друзів неодноразово просили мене привезти чай, який зараз став дуже популярним. Це Габа-чай, чай зроблений за спеціальною технологією. Чай дуже смачний і корисний для здоров'я.
    Отже, Габа улун незабаром буде у мене. Крім нього приїде білий Бай Хао Інь Чжень та гуандунський улун Мі Лань Сян (Медова орхідея). Всі чаї дуже пристойного рівня. Не пропустіть!
     
  6. tea man

    tea man 茶人

    Сьогодні отримав посилку з чаями і посудом. Промінчик тепла і радості прорвав темні хмари мого смутку. Чай надає сил і надії на краще. Всім добра!
    IMG_20200409_181450025.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Efer

    Efer Well-Known Member

    Навзаєм! Без різномаїття чаю дійсно значно важче переживати теперішні події.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Корисний Чай
    з міста Ухань.:)))
     
  9. tea man

    tea man 茶人

    Та заспокойтеся, Миху. Ваш чорний гумор зовсім не на часі. Бережіть себе і свою родину, бо за китайців нема чого турбуватися. В них якраз все добре. А нам ще треба це пережити. Хай Бог милує. Всім здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дивітьсі італійський чай не пийте. І гамериканський МакДональдс не замовлійте.
     
  11. tea man

    tea man 茶人

    Асортимент сумний. Хоча картину з Да Хун Пао я б повісив на стіну в чайній кімнаті.
     
  12. Efer

    Efer Well-Known Member

    Дивний колір в шу 2008 року в цьому магазині. Швидше за все, за аліекспрес привезене. Я би не радив його купувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. tea man

    tea man 茶人

    Закопували в землю.:)
     
  14. Efer

    Efer Well-Known Member

    Звучить не дуже смачно:sad:
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якось нажарив пампушок за рецептом з ютуба.
    [​IMG]
    З китайським чаєм та поричковим желе пішли добре )
    [​IMG]
    Чай виявився з Хайнаню, 9-и річної витримки, та ще й зі смаком "Гіркої чречихи".
    [​IMG]
    Тепер п'ю китайський чай свого виробництва). Піджарив гречку на пательні і заливаю окропом, з пакетиком чаю. Смак - як китайський чай, а розпарену гречку потім з'їдаю, як той, вегет.
     
  16. Efer

    Efer Well-Known Member

    Схоже на якись китайський чайний суп.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, і на цьому добре заробляють. Закупили в Україні тонну, а назад привезли розфасовану по одному граму. )
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    Виробник з Сямень, а це в провінції Фуцзянь.
    Тепер щодо чаю. Це гречаний чай Ку Цяо Май. Один з так званих "нечайних" чаїв. Гречка не звичайна, така як у нас, а її родичка, татарська або гірка гречка. Більше можна прочитати тут. Особливо цікаво ознайомитися з відгуками покупців.
     
  19. Efer

    Efer Well-Known Member

    А японці зі смаженим рисом чай мають. Мабуть, щось є в тому "хлібному" смаку.
     
  20. tea man

    tea man 茶人

    В Китаї теж є цікавий чай Ча Хуа Ши(Кам'яна Квітка), при виготовленні якого додають борошно клейкого рису. В мене він теж є, колись помилково придбав, сплутавши з Чайними Головами.
    Ось відео про цей чай.
     
а де твій аватар? :)