Ексрес: Андрiй Слюсарчук - зовсiм не та людина, за яку себе видає

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 6 жов 2011.

  1. YUST

    YUST Well-Known Member

    Вчорашній Експрес виявися лише з анонсом "Слюсарчук: наркоти та секс"... Обіцяють "далі буде" на 15 грудня. А раніше гарантували на 8 грудня. Хтось забрехався...
     
  2. YUST

    YUST Well-Known Member

    Думаю після завтрашньої публікації в Експресі на ті фотці треба Табачнику місце знайти буде.
    [​IMG]
     
  3. YUST

    YUST Well-Known Member

    Слюсарчук: - Саша, що вiдбувається? Ти що, не заплатив?

    Шмаков: - Не переживай, я все закрив. Нам допоможуть.

    http://expres.ua/main/2011/12/15/56214
    То лі єщьо будєт...
     
  4. thefir

    thefir New Member

    Недавно спілкувався з людьми, які добре знали Слюсарчука і працювали з ним щодня, розказували тільки позитивні речі. Вони звичайні люди і їм нема сенсу брехати і чимось покривати його. Вони вважають, що справа сфабрикована і я зовсім не здивуюсь, що це так.
     
  5. YUST

    YUST Well-Known Member

    Є продовженя...
    http://expres.ua/main/2011/12/22/56694
    Основні моменти нової статті є такими...

    Мiнiстр Табачник безпросвiтно застряг у полонi несусвiтньої брехнi. Це абсолютно очевидно й документально доведено.

    Йому термiново слiд готувати наступну, фiнальну прес-конференцiю. Схематично ми допоможемо мiнiстровi накидати її тези. Ось що мiнiстр повинен сказати:

    1) Я звiльняю керiвникiв департаменту Мiнiстерства освiти, що допомагали менi здiйснювати цю аферу i вводити в оману громадськiсть, — Бондаренка, Нагiрного, Сулiму.


    2) Я визнаю, що хотiв використати Президента країни у своїх цiлях, зробивши подання стосовно нагородження двох аферистiв держпремiєю.

    3) Я винен, легалiзувавши афериста без будь-яких пiдстав на це, зробивши його “професором нейрохiрургiї”. Я винен у смертi та сльозах сотень громадян країни. Я винен у калiченнi долi дiтей.

    4) Я подаю у вiдставку i прошу слiдчих довести мою вину в судi, обiцяю їм усiляко в цьому сприяти.

    ПЕС. На мою думку полковнику пора дуло в писок і натиснути курок... Самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    В червні вже має вийти на волю з зони.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Слава Наді!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. prius

    prius Well-Known Member

    А кому слава що табачник і Со не сидять
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)