Десять найбагатших львів’ян за версією «Forbes». Найзаможніший – Антонов - Львівські новини

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем NewsBot, 27 тра 2013.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    Рейтинг найбагатших мешканців Львова очолив Віталій Антонов (концерн «Галнафтогаз»), його статки оцінено у $264 ...
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на news.lvivport.com
     
  2. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ніякі це не Львівяни, це татаро-монголи ,які поселилися на нашій землі , я думаю тимчасово, і мають відповідну підтримку у владних структурах , но не у місцевого народу. Геть окупантів!
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Кого из них конкретно?

    Значні статки мають Петро Димінський («Контініум») – $170 млн та Тарас Барщовський (T.B.Fruit) – $141 млн. Решта львів’ян, які ввійшли до десятки найбагатших, мають статки менше від 100 мільйонів доларів: Іван Залізний («Оліяр», «Майола») – $78 млн, Тарас Кіцмей (SoftServe) – $38 млн, Богдан Козак («Львівхолод») – $26 млн, Микола Кміть (IDS Borjomi) – $25 млн, Орест Вовк («Ензім», «Кормтотех») – $15 млн, Іван Охабський (Львівський лікеро-горілчаний завод) – $14 млн, Роман Федишин (ринки «Шувар» і «Столичний») – $12 млн.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А Дубневичі де? От ніщєброди

    sent from my Galaxy SIII
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. zherech

    zherech Well-Known Member

    100% Чемодан-вокзал -Россия оккупантам и тогда титульные сразу заживут богато:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Толку.
    Ви ж пабєділі на всій території постсовдепії.

    [​IMG]

    Навіть у Львові є вилупки,що махають червоною шматою і моляться на мощі педераста.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. kym

    kym Well-Known Member

    Не всі..... деякі дадуть пару мільйонів на автомати коли треба буде.
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Все на вибори витратили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Усіх підряд -це мафіозні структури.Я можу зрозуміти тільки тих людей які стали мілліонерами за рахунок особистих здібностей --це мистецтво(художники, скульптура ,графіка),спортсмени,музиканти, співаки,, видатні науковці , письменники, і інші подібні до них. Ні один з них до цієї категорії не належить. Почитайте уважно історію утворення усіх цих компаній і хто за цим стоїть.У Львові до 1991 року було до 90% великих підприємст(заводів) у тому числі оборонного значення з найкращим обладнанням і усіма спеціалістами. Розуму стати мілліонерами на їх відновленні для роботи у нових умовах незалежності і стати мілліонером ніхто не спромігся, як тільки розвалити і розікрасти. А чомусь усі стали мілліонерами у промислових сферах першої необхідності для виживання людини (це харчова промисловість і все що з нею повязано, паливно -мастивна і все що з нею повязано, і газо-енергетична і ряд інших без яких людина просто не виживе. Для прикладу Охабський, він що має якийсь запатентований вінахід( ноу-хау) , згідно якого можна добувати спирт, з води в ріці Полтві, і зарахуно цього стає мілліонером. Не смішіть мене , бо я і так смішна і читаючи деякі дописи , мені настільки смішно що мушу деколи памперси одягати , бо зо сміху не завжди вспіваю до туалету добігти.Дякую за увагу
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму


    Золоті слова, пані.

    З деяких ваших дописів складається враження, що ви з нього і не виходите:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Я цілком з Вами згідна , а хто у тому винен?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Зниження функції структури тазового дна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. zherech

    zherech Well-Known Member

    Да,ладно. Львов каким боком к постсовдепии?
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На жаль,ми ще не федерація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Найбагатші ґаличани за версією Форбс 2013

    [​IMG]

    http://www.pravda.com.ua/news/2013/06/3/6991315/


    я сі звичайно звиняюся, певно мене яка мена взяла .... шось ніяк не второпа чому в списку немає прізвищ на До, Ко, Хо, Са .....
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Антонов - стриянин, жив колись у сусідньому під'їзді і завжди був втіленням капіталізму...
     
  17. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Крім того що він Стриянин, він корінний Галичанин, у якомусь поколінні, з тих часів коли імена Віталій , та ще Борисович були розповсюджені у нас на Галичені, ,а призвище взагалі найбільш розповсюджене у нас на заході було в довоенні часи. А ще багато цікавого про його батьків і деяких родичів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    З міжріччя Тігру і Єфрату? тобто Галілеї...
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    На Заході були розповсюджені прізвища на -ов і ще й до війни? о_О Українські такого плану були Антонів, Романів, Іванів, Степанів, ДмИтрів, КлИмів, Михайлів, Богданів. Або просто похідні від чоловічих імен: Богдан, Роман, Стецько, Федор, Макар. Але щоб на -ов - не чула.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Овва, пані, очевидно, тісно знайома з сім'єю Антонових. Чи так, попліткувати захотілось?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)