Де провести весілля на 35-40 чоловік

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем A_Stella, 22 лис 2011.

  1. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Друзі, порадьте де можна провести весілля у Львові на 35-40максимум чоловік.
    Багато тем подібних в інтернеті, але переважно там про великі весілля.
    Важливо: смачна кухня, і красивий зал (тераса, тощо). Плануємо на літо.
    Сценарій: вінчання - фото - ресторан.
    Так як кількість гостей невеличка поки що не знаю як то все має бути. Єдине що, без тамади.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  3. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    уже читала. там про великі весілля на велику кількість людей.
    Мене цікавить чи хтось проводив весілля на 30-40 чоловік і де

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    перенесла питання на жіночі посиденьки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Раціонально - як зрозуміло з кількості відгуків у подібній темі, там є більше можливостей дізнатись корисну інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    А мне у Пани Зоси нравится.
    Там как раз человек на 40. Кухня хорошая, дёшево,да и центрее не придумаешь.
     
  6. V.P.

    V.P. vegan power

     
  7. pfadfinder

    pfadfinder Member

    а ми у Рафаелі святкували, (це у Зубрі). всім вимогам відповідає, лише за містом.
     
  8. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    ага, більш жіноча тема )

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:51 ----------

    Справді? Я навпаки хвилююсь, що мало людей = нудно. Ну принаймі я була тільки на великих весіллях. Але сенсу запрошувати ну далеких родичів, чи знайомих, з якими не спілкуєшся не бачу.

    ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:57 ----------

    Мені ще цікаво ваше ставлення. Питання наступне: Чи потрібно поселяти гостей? Тобто оплачувати їм готелі-мотелі?
    За кордоном простіше, в запрошенні можеш порекомендувати готель, а вже люди самі собі що хочуть то бронюють.
    Але, так як переважна більшість гостей буде з інших міст, країн, то виходить їх треба селити?

    ---------- Додано в 00:00 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    Я теж працюю в сфері послуг ), згідна, зорганізувати все на велику кількість народу, ще й при нерозумному менеджменті - кошмар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Коли ми гуляли весілля в Делісі - нас селили.

    Не всіх разом, не всі були по готелях, але переважна більшість - так.

    Ще одназнайома пара вирішила питання з приїжджими гостями так, що забронювали за містом готель для групи - вийшло набагато дешевше, ніж розселяти по різних.
     
  10. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    в мене була ідея знайти невеликий готель і всіх гостей туди заселити. З одного боку легше відвозити -привозити, а з іншого їм разом цікавіше. Але тут постає питання, якщо таки селити то на скільки днів? і Як чемно і правильно сказати що От стільки оплачено, а далі - уже самі )
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    На час весілля, звісно.

    А термін бронювання вказується в запрошенні.
     
  12. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Наприклад, якщо вінчання вранці (11година), фото вдень (13), ресторан о (17) 21 вересня. То номер варто знімати на 21 вересня? а на 22 вже ні? а якщо хтось раніше захоче приїхати і місто подивитись. Чи це вже на їх розсуд.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Звичайно, Ви ж їх на своє весілля кличете, не на екскурсію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. V.P.

    V.P. vegan power

     
  15. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Я би, при відповідних фінансових можливостях, продовжив би до 12.00 22-го числа. Все атки після весілля люди хочуть відпочити.

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:11 ----------

    Ой.
    певно, шо дурню написаво_О
     
  16. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    То й бо ж воно, що фінанси обмежують ) Якби не вони...)
     
  17. Lolka

    Lolka New Member

    На вул.Пулюя є виконавчий ресторан - зокрема там є зал на невелику кількість людей, він надзвичайно гарний і кухня там смачна. А якщо говорити про готель - якщо гості львівські - взагалі нема сенсу бронювати їм номерів - після весілля - таксі і до дому. А якщо все ж таки хочете бронювати, то бронювати з 21 (година поселення приблизно з 14:00) і наступного ранку до 12:00 виїзд (сама працюю в сфері готельного бізнесу). Гості і виспляться і поснідають. Але слід не забути і про себе - і собі замовити номерок))

    ---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    А роздумувати про те хто хоче подивитись місто - не слід в запрошенні вказати дати, а решта хай собі планують самостійно, можна запропонувати "вічливо" свої поради або допомогу (на випадок якби їх цікавило подальше перебування у львові)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. morze

    morze Well-Known Member

    О!!! Аеропорт!!!
     
  19. sofilvivska

    sofilvivska New Member

    Якщо хочете якісно і гарно провести весілля слід особливо стежити за тим, що пропонують. Бо от у нас було весілля на 27 людей, ситуація склалася як на Краківському базарі в ковбасному ряду: я вам одну ковбасу покажу, а іншу-продам. Менш ніж за два дні до святкування виявилось, що у ресторані "Фортуна", що у Дублянах - у приміщенні ремонт, нашвидкоруч задрапірований портьєрами, брудна у ремонтній пилюці підлога, сірі скатертини, вбиральня у антисанітарному (як і зал) стані. Хоча завдаток було внесено за пів року, на той монент зал був в адекватному стані, виглядав по-іншому і про майбутній ремонт власниця ресторані( чи то пак їдальні) навіть не обмовилась. На всі претензії до адміністрації були два аргументи : а що ви хотіли за такі гроші (невеликий зал, одночасно два весілля в закладі, 190 грн на людину без сирів, мясного, солодкого, алкоголю, води, фруктів і деяких закусок, музики, прикрас у залі та брами для молодят) і !!!! забирайте свій завдаток і ідіть у інший ресторан! До речі, коли ми домовлялись за меню за місяць до весілля зал нам не відкрили, бо ключа не було...загубився...
     
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Такі невеликі двіжі треба проводити у "Фесті".
    Весілля в стилі алкотреш - світовий тренд ;)
     
а де твій аватар? :)