Ціни на маршрутки зросли ?

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Deus igrok, 11 лис 2007.

  1. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    принаймі з тих, що по Зеленій їдуть догори багацько народу попхалося на тролейбус
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Шановний Volk,а давайте в знак протесту,організовано влаштуєм самоспалення на площі Ринок!Думаю,допоможе...
    [​IMG]
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Усе, зранку вже беруть по 1,50 грн
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Тих історій мабуть на бидловозі не бракує. Намагалась дівчині сумку врятувати - так наді мною навис другий мужик і спитав так лагідно коли я виходжу. Працівницю нашу вдарили по обличчю коли вона говорила, щоб не лізли їй в сумку, а сусідку викинули з маршрутного коли злодій втікав - лежала у лікарні з переломом. І все.
     
  5. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Це нічого не дасть . Треба формувати нову УПА . Сила зброї -це єдине чого бояться деякі покидьки від влади.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Хороша ідея, тільки треба організовано, спершу на пиво, обговорити організаційні нюанси! Бо бензин теперка дорогий, так що сам-час! Але щоб глядачі до місця події добиралися виключно пішки! Ну, а шоб задоволення було повним пропоную попередньо попроколювати шини всім маршруткам у Львові і області.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Пива можна менше випити(на 1 гривню),скинутися на бензину і вйо...
    Але,на жаль і то нічого не дасть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Я ледь влізла, як завжди, адже я маленька і якраз на бардачок поміщаюсь :) Платила в маршрутці № 10 - 1 грн.
     
  9. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    я взагалі проти маршруток!
    але на тепершній час- треба вимагати не зниження ціни за проїзд, а те, щоб заповнювали тільки сидячі місця (як і має бути)


    на мою думку, проблема набагато більша...
    місто переповнене транспортними засобами і ніхто не займається плануванням інфраструктури...а це не тільки дороги + розвязки... а організація транспортних потоків.
    Наприклад, дороги в великих містах переважно ремонтують вночі або на вихідні і свята ( коли найменше транспорту на дорогах)

    Поставки в магазини здійснюють вночі також- а це дуже важливо... бо це переважно великі вантажні машини.
    і багато , багато іншого
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Ну це вже не правда.. Я б за 4 грн нізащо в маршрутці не їхала! Ну хіба б дуже запізнювалась, або в ту сторону не ходять трамваї-тролейбуси.. Я б двома трамваями, або тролейбусами добиралась, на щастя, є така можливість..
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    От,так завжди...
     
  12. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Є такі маршрути де мало транспорту .Наприклад напрямок Рясне2-Рясне руська.В ранішні години пік виконання перевізниками таких правил буде означати масове запізнення людей на роботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Тут взагалі,крім будівництва 1-ї,2-х об’їздних доріг нічого не допоможе.Вулиця Шевченка вузька,перегружена,особливо біля 30-ки...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    тому треба відмовлятись від тих маршруток і переходити на швидкісні трамваї і великі автобуси!

    Маршрутками проблему транспорта Львова не вирішиш!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    До речі, я бачила як по Науковій ввечері проїзжав такий довгий довгий автобус з гармошкою, схожий на нові синьо-жовті тролейбуси від ЛАЗа. Цікаво, що то було - чи тестують нові автобуси чи просто переганяли кудись..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Перейдем , аха , і всі ті великі автобуси дружньо встануть коло Стріського ринку або на початку Зеленої і будуть стояти .... до наступного дня.

    Ця тема на форумі вже обмусолилаля до блиску.

    Деякі фрази:
    1. перенести діловий центр в інший район - розвантажити центр тим самим
    2. збудувати навколо міський транспорт - швидкісний трамвай, чи то пак наземне метро. Як живу на Сихові, а треба на пр. Чорновола - на біса мені стояти в пробці біля Стрийського ринку. Сів на таку електричку - вийшов коло Галицького перехрестя.
    3. необхідність підземних і наземних гаражів у місті
    4. ЗАБОРОНИТИ ПРОЇЗД МІЖ МІСЬКИХ АВТОБУСІВ ЧЕРЕЗ ЦЕНТР МІСТА.
    5. збільшити штрафи за порушення правил дор. руху...
    6...
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Все вірно. і доблесна міськрада вже на ту роботу за шалені гроші найняла якусь компанію з Бундеса)) Певно українці вже в усьому такі тлумки, що залишається тільки німців просити щоб порядок в нас наводили
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Найкраще вирішення було б метро... але ж це великі $$$$$$$.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    Теж обговорювалося на форумі, навіть було розміщено Схема базових гілок, зупинок метро у Львові =)
    Панове - користуйтесь таки пошуком.
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Ціни на маршрутки зросли ?

    От це взагалі у нас безглуздо!! Я їжджу автобусом Львів-Лодзь, то навіщо йому зі Стрийської їхати через центр??!! Година лише іде на те, щоб з міста виїхати!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)