КПК

Показати повну версію : Мультики

Сторінки : [1] 2

Скорпіоля
14.02.2008, 15:36
Хочеться поговорити про мульти. Тому що навіть доросла людина залишається у душі дитиною. Відповідно він дивиться мультфільми. Вони різні: повнометражні, посерійні, аніме, старі добрі радянські мульти про кота Леопольда, що говорив : "Хлопці, давайте жити дружно !"
Про мене, так я люблю дивитися повнометражні з хорошою графікою. Останнім часо підсіла на аніме "Наруто"

Samojlovu4
14.02.2008, 15:43
Встидно признатися, але я страшенно люблю мультики, сам не знаю чого...
Переважно ті нові повнометражні, від Піксар і т.д і т.п.... Немо, Рататуй, Шрек, Мадагаскар і всі решта... Маю їх непогану колекцію, жінка сміється, бо ми їх наразі малому не показуємо, а я сам по кілька раз дивитися можу...

lotr_an
14.02.2008, 15:45
Давайте! тільки хай модератори перенесуть в гілку про фільми бо мені здається то споріднені теми.

Мій варіант сучасних мультиків які кожен (хто любить мультики) мусить подивитися:

1. Шрек перший
2. Корпорація Монстрів.
3. Льодовиковий період (перший).
4. Мадагаскар.

це з серії мастсіін.
ще гарні: Сезон полювання (респект перекладачам українською); Велика мандрівка; Льдовиковий другий; Шрек Третій.

Samojlovu4
14.02.2008, 15:51
Нє, ну про "Немо" то сила...
А потім всі решта йдуть, всіх їх люблю... Єдиний наразі, який не сподобався, то там де про хлопчика, биту, м"ячик і бейсбол, забув навіть як звати...

lotr_an
14.02.2008, 15:53
о там де про хлопчика, биту, м"ячик і бейсбол, забув навіть як звати...

Переможець. хе-хе збирався невдовзі подивитись. вже навіть українською скачав.

nirvanka
14.02.2008, 16:17
А я вже давно намагаюсь знайти мультфільм з дитинства.. Може ви мені допоможете згадати хоч назву?.. Я пам'ятаю тільки, що там були мишки і котики, і вони товклись між собою.. Пам'ятаю окремі кадри: фортеця.. мишоловка.. катапульта.. перефарбовані кульки.. Закохані мишки, одну викрали.. Жили мишки і котики один над другим.. Ніби стара миша біля каміна.. Старий кіт історії розповідав.. От щось таке.. Одна серія. Не російського виробництва..
Сподіваюсь хтось бачив той мультик за зрілого віку і пам'ятає. Дуже дуже хочу знайти!! Наперед дякую :)

Niemand
14.02.2008, 16:26
я обожнюю "південний парк"..Мені він подобається.Також люблю всі анімешні мультики.Також пруть.Взагалі в мене в родині всі мультики люблять.А головний мультце звичайно "Петя Пяточкін"(в українському перекладі звісно).Крутий мультик.Гарний та такий він дитячий.=)))))))))

zet
14.02.2008, 16:28
А мне тоже Наруто нравится... :) Вернее, нравился до некоторых пор. А сейчас стало скучно, так как стали затягивать события и отвлекаться от главных героев, чтобы затянуть проект и побольше срубить денежек, уже в ущерб самому сюжету...

bora
14.02.2008, 16:30
Сподобався ще "Труп невесты" TIMBURTON'SCORPSEBRIDE.
І люблю аніме від Хаяо Міядзаки.

zet
14.02.2008, 16:33
Сподобався ще "Труп невесты" TIMBURTON'SCORPSEBRIDE.
І люблю аніме від Хаяо Міядзаки.
Там много серий?

bora
14.02.2008, 16:36
А я вже давно намагаюсь знайти мультфільм з дитинства
А не Пастка для кішок? 1986 рік. Дивилась тоді сама у мультпалаці, чи як він там називався))
http://classic-video.kiev.ua/ru/list.php?film=132

Додано через 1 хвилину
Там много серий?

Ні, просто повнометражні мульти.
Ну от про Ходячий замок приміром..
Мультипликационный фильм в жанре фэнтези по мотивам произведения знаменитой детской писательницы Дианы Уинн Джонс. От режиссера "Унесенных призраками" и "Принцессы Мононоке", лауреата премии "Оскар-2003" за лучший мультипликационный фильм.
Японца Хаяо Миядзаки сегодня заслуженно признают одним из лучшим мульт-режиссеров мира. Его сказочные работы всегда таят в себе больше мудрости и смысла, чем обычные детские мультики.

zet
14.02.2008, 16:39
Тут есть архивы старых мультиков
http://multiki.arjlover.net/

lotr_an
14.02.2008, 16:48
А не Пастка для кішок?

ні не Пастка для кішок, хоча це також прикольний мульт.

Той про який говорить Нірванка - там де мишки грали мушкетерів, а коти Кардинала і його оточення. Мульт ніто чеський ніто словацький.

nirvanka
14.02.2008, 16:51
А не Пастка для кішок? 1986 рік. Дивилась тоді сама у мультпалаці, чи як він там називався))
Ні, не цей, хоча ці котики теж з мого дитинства :)

Той про який говорить Нірванка - там де мишки грали мушкетерів, а коти Кардинала і його оточення. Мульт ніто чеський ніто словацький.
Так так так!!! Саме той!!!! :)

nirvanka
14.02.2008, 17:22
lotr_an, я Вам така вдячна за підказки!! Вже по словах мишки-коти-мультики-мушкетери знайша купу формуів, де люди шукають цей мультик!! І більшість не може згадати як він називався.. Є версія "Новые приключения мушкетёров".. Але по нету ніхто знайти не може :( Ще в людей в пам'яті назва "Мишкетери".. І кажуть, що болгарський.. Це вже щось :)

Додано через 5 хвилин
Знайшла!!!!! :radist:

http://farm1.static.flickr.com/150/418640849_6404559695.jpg
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=172842

dimalozz
14.02.2008, 19:21
Мені подобається як наші артисти озвучують сучасні мульти!
Перше що згадую: "Тачки", "Сезон полювання", "Рататуй", "Шрек-3", "Сімпсони: кіно". Наші перекладачі багато приколів докладають від себе, так деякі з цих фільмів бачив в російському перекладі - зовсім не те... половина приколів щезла, а деякі голоси не підходять персонажам.
"Рататуй", якого я двічі в кінотеатрі дивився і на ліцензійному ДВД кілька разів ще. Там є кілька мов, я проглянув епізодами ще російську, польську і англійську. Мушу сказати, я здивувався, що в оригіналі (англ.) голоси мені сподобались менше, ніж в укр. та польській версії. Найгіршою здалася російська - там герої голосами негативних персонажів розмовляли :) якось менше інтонації і переклад по словах роблений... імхо
Так що по можливості раджу найновіші мультфільми дивитись з українським дубляжем - вони і душевніші, і смішніші.
Вигук ослика у "Шреку-3": - Київський торти-и-и-ик!!! :)
Сирник у "Тачках": - Таких доріг немає навіть у Києві!!! Знав я одну таку Галю...
В поляків теж смішно, в одному місці почулося навіть "О, курде, цо то таке!?" :)

SatYr
14.02.2008, 19:42
Мені теж той мульт подобається(про мишей та котів мушкетерів). Я колись ці мульти в дитячому кінотеатрі дивився, що на бічній вулиці біля універу. Також ще цікавий мульт не пам'ятаю назву там де про царя-кактуса, і він був злим, а в кінці на нього щось вилили і він став добрим.
З більш пізніших то трансформери. А потім мульти, що по картун нетворк крутили, улублений "Скубі Ду", Декстер, назву не пам'ятаю але про двох котів пілотів та байкерів, спайдермен, супер 4, кептен пленет, повер пап ґєрлз. З нових "Немо", "Льодяниковий період". Всі й не згадаю, а як згадаю то напишу :)

lotr_an
14.02.2008, 19:50
а Вольтрон захисник всесвіту? обидва варіянти - той де 5 залізних тигрів і той де ціла купа машинок!

Волт Дісней також прикольні робив мульти.
Луні Тюнс.

SatYr
14.02.2008, 19:55
Волт Дісней також прикольні робив мульти.
Як я не згадав, мені сестра навіть тепер нагадує як я все дядю скруджа згадував :). А Чіп і Дейл то взагалі.

маюнка
14.02.2008, 20:00
"Тачки", "Рататуй", "Карлсон, который живет на крыше", "Винни-Пух и все-все-все", "Унесенные призраками", "Жил-был пес", "Злюки-бобри", "Капітошко". аніме - "Вовчий дощ", "Хеллсінг", "Блад:Останній вампір", "Ельфійська пісня", "Черепашки-ніндзя"... багато, одним словом, хороших мультів є.

mamatu
14.02.2008, 20:02
Мультипликационный фильм в жанре фэнтези по мотивам произведения знаменитой детской писательницы Дианы Уинн Джонс. От режиссера "Унесенных призраками" и "Принцессы Мононоке", лауреата премии "Оскар-2003" за лучший мультипликационный фильм.
Японца Хаяо Миядзаки сегодня заслуженно признают одним из лучшим мульт-режиссеров мира. Его сказочные работы всегда таят в себе больше мудрости и смысла, чем обычные детские мультики.
обожнюю його роботи!!!
мульт. "Унесенные призраками" передивилась разів 30. геніальний по всіх параметрах.

ZOOM
15.02.2008, 10:25
"Злюки-бобри" О, та то взагалі шедевр:D А часом не знаєте де можна скачати?

SatYr
15.02.2008, 10:41
О, та то взагалі шедевр:D А часом не знаєте де можна скачати?

Наприклад тут http://infostore.org/info/781730

Samojlovu4
15.02.2008, 11:46
А ще я дуже люблю "Шпонжбоб Швамкопф", в нас вроді як "губка Боб" відомий... але лише з німецьким перекладом...

http://www.dergoldenenazivampir.de/cast/files/page4_8.jpg

Малому, правда, перестав показувати... то не для діточок мультик...

Скорпіоля
16.02.2008, 10:47
Ті мультики ,що по канах снеціальних показують- хороші. І "Злюки бобри" , і "Том і Джері" і.... Як на мене вони дуже легкі. Не потрібно мати навіть приводу для перегляду. А от з розряду про губку в океані.. мені неподобається це все. І недоречні жарти, і просто погана графіка, дурна ідея. Точніше ідеї немає взагалі.

lotr_an
16.02.2008, 11:08
і просто погана графіка, дурна ідея. Точніше ідеї немає взагалі.

мене в тих мультиках лякають очі :eek:. такі з прожилками, величезні, старшнючі :scare:

nirvanka
16.02.2008, 11:54
На днях по ТБ ішов мультик про Теркеля.. Цікаво було подивитись, адже озвучений укр. мовою.. Краще б не дивилась.. Настільки жорстокий мультик! Кров, шмякі якісь.. Фу.. От надивляться діти всякого такого, а потім стають жорстокими.. Сумно :(
Нє, мої діти виростуть на Капітошці і Петрику П'яточкіну. Все, починаю готувати колекцію наших старих хороших мультиків, а то коли у мене народяться діти, на ТБ нічого путнього не залишиться..

Samojlovu4
16.02.2008, 12:13
Стосовно повнометражних... от переглядав той новий про ту бджолу, і мені якось спало на думку, що всі ті однотипні сюжети починають проїдатися...
Герой, переважно юний, дивакуватий, виношує якусь свою ідею фікс, ніхто його не розуміє, крім звичайно якоїсь красунечки... потім здійснення мрії, УСПІХ, далі на хвилях слави виявляється що не все так просто, каяття, потім збирається з новими силами і все, перемога і всезагальні танці прикінці...

Львiва
16.02.2008, 13:23
Нє, мої діти виростуть на Капітошці і Петрику П'яточкіну. Все, починаю готувати колекцію наших старих хороших мультиків, а то коли у мене народяться діти, на ТБ нічого путнього не залишиться..
Полностью с Вами согласна. У меня сын очень и очень активный мальчик сам по себе. А когда насмотрится иностранных мультпликационных экшенов (а современные западные мультики почти все сейчас такие) то вообще какой-то бешеный становится.
А после наших старых добрых мультиков - нормальный послушный ребенок, да и развивают они детскую личность очень хорошо, что очень важно!!!
Поэтому иностранные мульты вообще перестала ему ставить, от них больше вреда чем пользы.

маюнка
16.02.2008, 13:51
А ще я дуже люблю "Шпонжбоб Швамкопф", в нас вроді як "губка Боб" відомий...

я бачила "Боб-губко, прямокутні штани".

мене в тих мультиках лякають очі . такі з прожилками, величезні, старшнючі

найгірший в цьому плані "Рен та Стімпі" - як на мене, жахливий мульт :(
от переглядав той новий про ту бджолу, і мені якось спало на думку, що всі ті однотипні сюжети починають проїдатися...

дубляж український сподобався, а так.... перша частина - до суду - цікава, динамічна, друга вже затягнута.
я чекаю, коли вийде на екрани "Панда Кунг Фу" та "Воллі", а в травні стартує "Шрек-4".

Скорпіоля
16.02.2008, 16:24
А чому ж мені спало на думку цю тему обговорити? Та тому ж , що усі ( майже ) мультики ставляться по сценарію дешевого дитячого серіалу. Ось дивилася мульт "Роби ноги" і мені згадався "Мадагаскар", а потім "Лісова братва" , потім "Тачки".. Всі вони побудовані на основі людських цінностей, наприклад про дружбу, допомогу, взаємопорозуміння тощо. А діти потребують чогось простішого. Лише коли вони підростуть до віку "дітлахи" їм потрібно пояснювати всі попередні терміни. Чи не так?:agree:

маюнка
16.02.2008, 18:05
А чому ж мені спало на думку цю тему обговорити? Та тому ж , що усі ( майже ) мультики ставляться по сценарію дешевого дитячого серіалу. Ось дивилася мульт "Роби ноги" і мені згадався "Мадагаскар", а потім "Лісова братва" , потім "Тачки".. Всі вони побудовані на основі людських цінностей, наприклад про дружбу, допомогу, взаємопорозуміння тощо. А діти потребують чогось простішого. Лише коли вони підростуть до віку "дітлахи" їм потрібно пояснювати всі попередні терміни. Чи не так?

ну просто спочатку діти сприймуть ці мультфільми за картинками , а згодом переосмислять, як і ми, дорослі.
я навіть не уявляю, щоб я не дивилась мультфільмів.
і дякую мультиплікаторам саме за те, що мультфільми є такими, які я ХОЧУ дивитись, які мені подобаються, змушують мене сміятись або задуматись над чимось - особливо над вадами дорослих дядечок і тітоньок:)
а від інших мультфільмів я можу отримувати просто задоволення естетичне. як було зі мною після пергляду 30 серій "Вовчого дощу" - подобалась і музика, і малюнок на екрані, і задумка...
добре, що є мультфільми, які дають можливість дорослим захоплюватись дитячим.

lotr_an
16.02.2008, 19:23
На днях по ТБ ішов мультик про Теркеля..

мультик де є пісенька "Не пішов би ти на...", а на екрані кубіта молотить хлопаку по чім попало ("раз по писку раз по ..., фай дулі фай дулі фай")

nirvanka
17.02.2008, 00:06
мультик де є пісенька "Не пішов би ти на...", а на екрані кубіта молотить хлопаку по чім попало ("раз по писку раз по ..., фай дулі фай дулі фай")
Я бачила тільки уривок, де дівчинка викинулась у вікно, бо її образив Теркель, в якого вона була закохана.. А він це зробив, щоб виглядати крутим перед друзями.. А потім вся школа сміялась з її смерті.. Фу. Бридко! А ще був кадр, де в його сестри була виделка у оці.. Брр.. На більше мене не вистачило..
Це фільм жахів для дорослих, а не мультик для дітей! Сподіваюсь там є попередження про те, що малим дітям не рекомендовано то дивитись..

Vexler
17.02.2008, 21:56
Самий класний мульт: "Гей, Арнольд". Мультик мого дитинства.
А ще є такий: "Сучасне життя Рокко". То взагалі наржатись можна. От вміли робити мультики в 90-их. Компютерів так не юзали, як тепер. Доречі, ці 2 мульта робила одна і та сама контора - Nickelodeon.

Ще класний "мульт" в Сімпсонах: типа пародія на Том і Джері )))) тільки там жорстокіші пріколи ))))

duncan
17.02.2008, 23:58
бременські музиканти....

знав напам’ять всі пісні.......

Малявка
18.02.2008, 09:51
Мені теж згадався старий такий мультик, не знаю,чийого виробництва. "Зачарований ліс" чи шось в тому роді. Навіть толком сюжету не пам"ятаю, але чомусь так запамяталося,що такий був.

lotr_an
18.02.2008, 12:00
"Зачарований ліс"

мені також таке шось на память приходить. може тотой, що король кактус був? тут хтось згадував про нього.
мені от стоїть перед очима тикий старий мультик (еле памятаю він мені дуже страшним видавався) - там були кіт півень, якийсь ліс (зачарований?) там був замок якийсь в ньому король (то може про кактуса?) і там багато металевих алебард, сікачів, щось таке. потім півня ледве не вбивають (чи вбивають?). а ще там гриби були (таке підземне грибове царство пригадується). Ой не знаю може хтось згадає, що то за мультик. чи може то кілька мультиків до купи зігнав?

Малявка
18.02.2008, 12:03
мені також таке шось на память приходить. може тотой, що король кактус був? тут хтось згадував про нього.
мені от стоїть перед очима тикий старий мультик (еле памятаю він мені дуже страшним видавався) - там були кіт півень, якийсь ліс (зачарований?) там був замок якийсь в ньому король (то може про кактуса?) і там багато металевих алебард, сікачів, щось таке. потім півня ледве не вбивають (чи вбивають?). а ще там гриби були (таке підземне грибове царство пригадується). Ой не знаю може хтось згадає, що то за мультик. чи може то кілька мультиків до купи зігнав?

Так, король-кактус!! Але все інше слабо пригадується. То Югославський мульт. Там ше цілий мульт ніч була.

Додано через 1 хвилину
Про пса Рекса класні мультяшки були.

SatYr
19.02.2008, 23:01
А чому ж мені спало на думку цю тему обговорити? Та тому ж , що усі ( майже ) мультики ставляться по сценарію дешевого дитячого серіалу. Ось дивилася мульт "Роби ноги" і мені згадався "Мадагаскар", а потім "Лісова братва" , потім "Тачки".. Всі вони побудовані на основі людських цінностей, наприклад про дружбу, допомогу, взаємопорозуміння тощо. А діти потребують чогось простішого. Лише коли вони підростуть до віку "дітлахи" їм потрібно пояснювати всі попередні терміни. Чи не так?
В тому і суть, що такі речі якраз і потрібні, вони закладають певні спогади, знання підсвідомо. Тобто згодом можуть вплинути на формування моральних принципів та поведінки. А те що в дитинстві то навпаки краще. Тому, що розуміння згодом прийде, а дитина не просто тепер то розуміє, але вже і чинить так. Тому тут також як і "палиця має двя кінці" чи "медаль має два боки" треба не дуже то й показувати дітям аморальні, жорстокі мультфільми.

JoSamB
27.02.2008, 21:39
О-о-о, а я теж мультики люблю!!! :radist: :clapping: :radist:

От тільки дуже часто з сучасними мультами треба бути обережним. Вибирати треба, що дивитись, бо бридко стане.

Як і з усім сучасним, у принципі. Або ж з більшістю... :( :beee: :scare:

natkanetka
27.02.2008, 21:47
я <3 мультики))) особливо Сімпсонів)))

Малявка
29.02.2008, 19:24
Згадала, що колись у дитинстві ми дуже любили дивитися фільми-казки. Вважаю, що нема змісту відкривати нову гілку, але дуже хочеться згадати "Академію пана Ляпки", "Міо, мій Міо", "Три горішки для Попелюшки"... Де ті всі фільми зараз?

lotr_an
29.02.2008, 19:38
Де ті всі фільми зараз?

я так думаю на торрентс.ру ... :)

Strekoza
19.03.2008, 16:03
Я теж дуже люблю мультики. І старі, і сучасні. З сучасних бачила напевно всі, які тут згадували. Ще мені подобається "Лілу і Стіч", кілька разів дивилась :)
Хто щось новеньке бачив?

Samojlovu4
19.03.2008, 16:57
Хто щось новеньке бачив?

Оцей от собі скачав, до колекції... тільки звичайно в файній якості...
Прікольний, дивитись до кінця... :)

uCP2qbHDGIs

Lady
19.03.2008, 19:43
Я, мій чоловік і діти наші дуже любим мультфільми японського режисера Хаяо Миядзаки. :)
"Унесенние призраками", " Ходячий замок", "Тоторо", "Небесний замок Лапута", " Принцеса Мононоки" це ті які маєм в своїй домашній колекції.

Мерелін
28.03.2008, 14:12
Сімпсони, Футурама, Саут парк, Кіт пес, Льодовиковий період, Рататуй, Змиваймося, Теркель і Халепа, Злюкі бобри, Скубі ду...... кароче купа!!!!!!

bora
28.03.2008, 14:18
мультфільми японського режисера Хаяо Миядзаки
А де Ви їх купували? Я у Львові не можу знайти в продажу:(

Зая
28.03.2008, 14:50
Я, мій чоловік і діти наші дуже любим мультфільми японського режисера Хаяо Миядзаки. :)
"Унесенние призраками", " Ходячий замок", "Тоторо", "Небесний замок Лапута", " Принцеса Мононоки" це ті які маєм в своїй домашній колекції.

А ще"Порко Россо", "Могила светлячков" , "Воздушная служба доставки Кики", "Повернення кота", "Наусіка принцеса доліни ветрів ","Сказанія Земноморья" . Моя мала страшенно любить аніме -всі Міядзаківські мульти на памьять знає, від Тоторо взагалі...:radist: Шукаємо ще "Велика панда-мала панда". А недавно передивлялися усією родиною мультик "Аватар"-просто клас!Багато серій, но цікавий-раджу усім.
http://i024.radikal.ru/0803/ff/74a3f9628f93.gif

Lady
28.03.2008, 15:23
А де Ви їх купували? Я у Львові не можу знайти в продажу

Унесенние призраками", " Ходячий замок", ці точно у Львові купували, не пам"ятаю точно де, але здається в магазині дисків на Дорошенка, а решта в знайомих переписували.

Шукаємо ще "Велика панда-мала панда".

Як знайдете обов"язково на форумі напишіть де, ми теж хочемо.

А недавно передивлялися усією родиною мультик "Аватар"-просто клас!Багато серій, но цікавий-раджу усім

"Аватар"-це також Міядзаківський мультик?

Бурулька
28.03.2008, 15:46
Я дуууже люблю дивитися мультики. Мені іноді чоловік влаштовує мультотерапію :) - садить перед телевізором і вмикає мультики, коли в мене просто без причини поганий настрій :)
Дуже люблю переглядати "Тачки", "Рататуй", "Мадагаскар". З древніх мультиків - "Дамбо", "Бембі". Ще люблю серіали "Чіп і Дейл", "Качині історії".
А з дитинства, то звичайно "Петрик Пяточкін", "Бременські музиканти", "Капітошка" і ше купа всяких.

Щодо впливу сучасних мультиків на дітей, то, звичайно, будемо з чоловіком переглядати мультик спочатку самі, а потім вирішувати, чи дозволяти його дивитися дитині. Хоча, як і більшість людей, дивилася старі казки, де була страшнюча Баба Яга і ще купа інших героїв, і нічого - вижила.

lotr_an
28.03.2008, 16:15
Хотілося б послухати думку Маргарінчика :)

Зая
28.03.2008, 17:09
"Аватар"-це також Міядзаківський мультик?

"аватар"-це американьський серіальчик,но намальований під аніме,здається зроблений для "Nickelodeon",якщо знайду"Мала панда-велика панда" обов,язково скажу де:)

nirvanka
28.03.2008, 18:11
А я щось не сприймаю аніме.. Вони мені всі однакові і не цікаві.. Знайомі порекомендували подивитись "Віднесені привидами", чи якось так, мені не сподобався.. Якийсь.. важкий на перегляд чи що..
Але мені подобається, як в таких мультиках на обличчях героїв показують емоції, виразність очей, сльози, посмішки і червоніння щічок :)

Зая
29.03.2008, 06:27
А я щось не сприймаю аніме.. Вони мені всі однакові і не цікаві.. Знайомі порекомендували подивитись "Віднесені привидами", чи якось так, мені не сподобався.. Якийсь.. важкий на перегляд чи що..
Але мені подобається, як в таких мультиках на обличчях героїв показують емоції, виразність очей, сльози, посмішки і червоніння щічок :)

Ну напевно ,для того,щоб сприймати аніме, треба трохи познайомитись з японською культурою та вміти розуміти її.Це мульти переважно розраховани для дорослих. :) (без образ)

Soloмія
29.03.2008, 18:35
Мені найбільше подобаються АНІМЕ! Але обов"язково щоби зі змістом!
Обожнюю графіку цих мультях - вони такі щирі і гарненькі! . .

nirvanka
30.03.2008, 14:11
Це мульти переважно розраховани для дорослих. (без образ)
Думаю справа не в віці, а в смаку. От мої одногрупники в захваті від аніме! Та і взагалі багато однолітків теж.. Та і не думаю, що через років 10 вони почнуть подобатись лише від того, що я постарію :D

Margarin4ik
30.03.2008, 21:09
Хотілося б послухати думку Маргарінчика
Моя думка - Віднесені привидами, Сімпсони, Футурама, Шрек та Петрик Пяточкін!

Барбос
30.03.2008, 22:31
Згадала, що колись у дитинстві ми дуже любили дивитися фільми-казки. Вважаю, що нема змісту відкривати нову гілку, але дуже хочеться згадати "Академію пана Ляпки", "Міо, мій Міо", "Три горішки для Попелюшки"... Де ті всі фільми зараз?

В п'ятницю по моєму по Новому каналу йшла Безкінечна історія і вроді десь я чув що буде йти Міо мій Міо.:radist:

Додано через 3 хвилини
Взагалі нові мульти рулять але є одне, що мене просто злить. Майже у всіх Нових мультах хтось помирає, когось вбивають і всяке таке... фуууу.. Хто таке хоче дивитися??? Кому таке подобається???:mad:

bora
31.03.2008, 14:33
Обійшовши всі магазини в центрі таки знайшла ОДИН мультик Хаяо Міядзаки - "Навсікая - принцеса долини вітрів". Виявляється він був реанімований у 2007 році й тепер з"явився у продажу.

Зая
06.04.2008, 19:03
Обійшовши всі магазини в центрі таки знайшла ОДИН мультик Хаяо Міядзаки - "Навсікая - принцеса долини вітрів". Виявляється він був реанімований у 2007 році й тепер з"явився у продажу.

Бачила трохи аніме на Сихові у "Fox Mart", навіть одим мультик Міядзакі був-"Сказания Земноморья",та ще 15-20 якісь іншіхhttp://s10.rimg.info/f4c9fc85ceaa82511c01f1c07e51fc0d.gif (http://smiles.rc-mir.com/smile.96375.html)

Ljolik
10.04.2008, 19:37
А хто знає де можна придбати або скачати мультики польською мовою?

nirvanka
10.04.2008, 19:54
А хто знає де можна придбати або скачати мультики польською мовою?
Питала чоловіка, каже, що в неті мало фільмів і мультиків польською мовою. Бо в них швидко прикриваються такі сайти.

Зая
11.04.2008, 09:18
Я маю дві балванкі зі Смерфами-польскою мовоюhttp://s10.rimg.info/84091d95335551dabcba9b8e3356ceb1.gif (http://smiles.rc-mir.com/smile.97775.html)

юстас
12.04.2008, 09:06
На таком форуме и не вспомнили "Як козаки мушкетерам помагали", и другие серии про известную троицу :)

Ljolik
12.04.2008, 09:10
Я маю дві балванкі зі Смерфами-польскою мовою
Смерфи це мультики мого дитинства, а можна їх переписати ? :)

Зая
13.04.2008, 12:01
Смерфи це мультики мого дитинства, а можна їх переписати ? :)

А як же ! Як би не мона було, я би не писала про них взагалі,тількі треба десь зустрітися потім :)

Liliyah Romanova
15.04.2008, 16:31
Питала чоловіка, каже, що в неті мало фільмів і мультиків польською мовою. Бо в них швидко прикриваються такі сайти.
Ваш чоловік молодець, правильно думає. От тільки поляки, хоч і в унії, а такі ж слов"яни, як і ми, тому "халяву" дуже люблять. І сайти швидко не прикриваються. Ми вже давно фільми з кількох польських сайтів тягнемо, і досі жодного з тих не прикрили.
http://peb.pl/

Zirnycja
15.04.2008, 18:47
http://peb.pl/
пробувала зайти-пише: "заборонений" :(

lotr_an
15.04.2008, 19:21
хм, а я взагалі ніколи не чув нормально перекладеного фільму (мультфільму) на польску мову - навіть в Польщі. в кінотеатрах - субтитри. по польському телебаченню - одноголосий переклад (як правило дядько такий басовитий читає).

Liliyah Romanova
15.04.2008, 19:25
(мультфільму)
Ну, от про мультфільм неправда. Саме мультфільми для дітей дублюють цілковито й дуже професійно.
А фільми якраз дуже люблю польською дивитися, бо нормальним приємний (без прищепки на носі) голос дублює.

lotr_an
15.04.2008, 19:41
Саме мультфільми для дітей дублюють цілковито й дуже професійно.

про мультики я суджу тільки з того, що бачив по телевізору - TVN, Polonia, TVP 1, TVP 2. і мені не сподобалося - можливо то чинник чужоземної мови.
а фільми сам видів же не дублюють в кінотеатрах (то що не у всіх?) - то я був у Глівіцах, Катовіцах.

Liliyah Romanova
15.04.2008, 19:57
про мультики я суджу тільки з того, що бачив по телевізору - TVN, Polonia, TVP 1, TVP 2. і мені не сподобалося - можливо то чинник чужоземної мови.
Мені подобаються. Може, ми різні мультфільми дивилися.
Всі сучасні продубльовані просто надзвичайно!
Ну, але для мене польська - друга мова.
а фільми сам видів же не дублюють в кінотеатрах (то що не у всіх?) - то я був у Глівіцах, Катовіцах.
Так і є. Як на мене, це дуже позитивно.

syavych
15.04.2008, 20:16
Тут (ftp://ftp.lviv.farlep.net/knig/Rozne/FILM/) є парочка фільмів польською (якщо відкриється, бо може бути тільки для абонентів Фарлепу). Там же можна віднайти книги (звичайні і а(у/в)діо) польською. Мультиків не знайшов...

lotr_an
15.04.2008, 20:23
Ну, але для мене польська - друга мова.

е, для мене польська набагато ближча за російську :) але я чітко розмежовую своє-чуже.

Так і є. Як на мене, це дуже позитивно.

позитивно - так дійсно. але тоді коли я хочу англійською повправлятися. а коли ради задоволення прийшов і весь фільм субтитри перечитав замість фільм дивитися - то інше.

Liliyah Romanova
15.04.2008, 20:29
а коли ради задоволення прийшов і весь фільм субтитри перечитав замість фільм дивитися - то інше.
Ну, я вже звикла. І зосереджуюся більше саме на фільмі, ніж на субтитрах. Постійно так дивлюся. Повного дублювання не люблю. Хоча французькою - досить забавно.

Liliyah Romanova
22.04.2008, 06:52
Шукаю ось цей мультфільм. Може, якраз у когось є.
http://img151.imageshack.us/img151/6756/f833a9b93c3dzy3.jpg

Мультик називається "Друзі мої, де ви?", знятий у 1987 році на "Київнаукфільмі" режисером Тадеушом Павленком.

bora
22.04.2008, 12:14
Бачила трохи аніме на Сихові у "Fox Mart", навіть одим мультик Міядзакі був-"Сказания Земноморья

Це не той Міядзаки - Горо, здається, не ХАЯО:)

Бурулька
23.04.2008, 14:22
Підкажіть, хто знає, де можна знайти пісенки до мультиків. А ще краще, якщо є пісня разом з відео до мультика "Чудеса на виражах" (це ,здається, діснеївський серіал, який йшов дуже давно)

Радість
23.04.2008, 15:06
http://www.roditeli.com.ua/view/mp3
Тут трошки є і казок і пісень. Але тільки з радянських мультиків.

Додано через 1 хвилину
Або тут. http://kazochka.ucoz.ua/load/19

Зая
04.05.2008, 08:28
Це не той Міядзаки - Горо, здається, не ХАЯО:)

А що саме ти шукаєш?Може я і маю у своїй відіотеці:) ? А на скільки я знаю є тільки один Міядзакі,якій Тоторо і Віднесені духами зробив-це якраз Хаяо...:) Ми маємо майже всі його роботи:)

SatYr
06.05.2008, 15:22
Подивився частину Лис Микити. Гарний мульт, яскравий і звірятка смішні, деколи сучасні соунд треки. Правда голос, яким розповідають історію, не дуже сподобався.

nirvanka
10.05.2008, 22:03
Мультик називається "Друзі мої, де ви?", знятий у 1987 році на "Київнаукфільмі" режисером Тадеушом Павленком.
Зустріла на Ютубі російську версію:

T9El09STYyU

Forpost
10.05.2008, 22:24
невеличка збірка мультиків ftp://192.168.56.2/Mults/

Liliyah Romanova
11.05.2008, 07:47
Зустріла на Ютубі російську версію:
Російську я теж знайшла. І стару англомовну, але я саме українську хочу...

Kaff
11.05.2008, 16:43
Подивився частину Лис Микити. Гарний мульт, яскравий і звірятка смішні, деколи сучасні соунд треки. Правда голос, яким розповідають історію, не дуже сподобався.
Мене мультик трохи закумарив.
На мою думку режисура бажала би бути кращою. І надто розтягнений - слід було активізувати картинку, якщо "текст заданий".

Додано через 1 хвилину
Мультик називається "Друзі мої, де ви?", знятий у 1987 році на "Київнаукфільмі" режисером Тадеушом Павленком
Пам'ятаю такий мультик. Класний і добрий.

Кася
12.05.2008, 18:24
враховуючи що ми мультики так не клапаєм,як за кордоном, і то добре!
Міг би бути трохи коротшим...але зроблений непогано.Мені принаймні сподобався))

Kaff
13.05.2008, 19:12
враховуючи що ми мультики так не клапаєм,як за кордоном, і то добре!
можливо Ви здивуєтеся, але на скільки я в курсі, доволі багато "закордонних мультиків" РОБЛЯТЬ В УКРАЇНІ!!!
В Україні дешева робоча сила, і вітчизняним аніматорам зливають масу чорнової роботи, яку, у кінцевому варіанті, склеюють докупки у далеких Америках і т.п.

nastinka
26.05.2008, 20:05
А чому немає розділу аніме???
Га???
Наруто, Бліч, Щоденник смарті, Елфен Лайт, Аватар....((

SatYr
26.05.2008, 21:05
А чому немає розділу аніме???
Га???
Наруто, Бліч, Щоденник смарті, Елфен Лайт, Аватар....((
А аніме це не мультфільм ?
Між іншим у гілці вже були згадки про аніме, а саме, на 3 сторінці. Пишіть свої враження, аніме, яке ви бачили, тд...

nastinka
26.05.2008, 21:31
Дякую) прийму до уваги)

Зануда
26.05.2008, 22:09
Буду, вдячна якщо хтось підкаже де можна стягнути мультики на англійській мові. Хочу діткам своїм трошки мовний діапазон розширити.

bora
27.05.2008, 08:23
А що саме ти шукаєш?Може я і маю у своїй відіотеці ?
Дякую! процес пошуку також влаштовує, та й чоловікові є, що мені дарувати поки))Якби більше нічого в магазинах не знайшлось - звернусь;)

nastinka
27.05.2008, 08:59
Буду, вдячна якщо хтось підкаже де можна стягнути мультики на англійській мові. Хочу діткам своїм трошки мовний діапазон розширити.
Які саме мультики??Назву...хоча би...я пошукаю лінки зкину.

Додано через 25 хвилин
Є мультик, "Аватар", англійський, але зроблений під аніме, про хлопчика який мав врятувати світ, 60 серій захоплючої історії....таке підійде???

Liliyah Romanova
04.07.2008, 02:21
Подивилися "Кунґ-фу Панда" та "Волл-і" (WALL-E)
Дуже різні мультфільми, тому порівнювати немає сенсу. Кожен має свої думки і свій глибокий зміст. От тільки у Панді таки багато биятики, тому мене дуже дивували 2-3-річні дітки у кінотеатрі. Я і за свого переживала, як він то все сприйме, але нічого. Сцени баталій пройшли повз його увагу.
Щодо WALL-E, то і Дарко, і я в хахопленні від цього мультфільма. Діялогів майже немає, але мультфільм надзвичайно цікаво дивитися. Малий ні разу не позіхнув навіть. Мультфільм дуже добрий і має багато хороших думок (як то нині люблять казати "меседжів"). Зачаровує, причаровує і залишає неймовірно позитивне враження і стан...

Pand@
04.07.2008, 11:44
А нам з Вікуською дуже подобаеться мульт. "Король-Лев"(він до речі на життевих темах).А також фільм "Елвін та Бурундуки"

levandivka
04.07.2008, 12:17
у Панді таки багато биятики,
Я теж малому раз прокрутив, а потім різонько перевів на російсько-англійських "Дієґо" і "Даша": суперовий інтерактив, та й зручно працювати і слухати, як він обидві мови проговорює. :)
За його російську соромно не буде, а з англійською - побачим.

Tutuka
04.07.2008, 14:00
Я теж малому раз прокрутив, а потім різонько перевів на російсько-англійських "Дієґо" і "Даша"
Улюблені мультфільми моєї Насті, кожного дня дивиться на "Нікелодеоні". Чесно кажучи, крім "Даші" та пари-трійки інших серіалів там більше нічого нормального нема. Найбільше дратують тупі мультфільми, де якщо не пукають, то, перепрошую на слові, ригають. Культура аж пре... :shutup:
А з англійською мала найкраще сприймає уроки Хрюші та Степашки (пам"ятаєте совківську вечірню казку?). Вивчила же з десяток слів і цифри від одного до десяти, причому у правильному порядку, не те що рідною мовою "один-два-три-п"ять-вісім-вісімнадцять". :D)

levandivka
04.07.2008, 14:04
на "Нікелодеоні".
А шо то?
Бо я з Рапіди деру.

Tutuka
04.07.2008, 14:05
А це у нас такий дитячий канал на кабельному телебаченні.
Раніше я також всі мультфільми дерла з рапіди, але потім перейшла на торенти - ні тобі введення дурнуватих кодів, ні очікування, ні обмежень. :)

Ljolik
04.07.2008, 14:06
Бо я з Рапіди деру.
http://rapidshare.com/users/MMKE1D =- звідси? чи я щось не те знайшла:shy:

levandivka
04.07.2008, 14:12
звідси?
Ні. Я різні видираю звідси (http://baby-best.ru/load/23).
Але лінк - дякую. http://www.kolobok.us/smiles/user/koshecka_12.gif

ні очікування,
Я модем перегружаю, і жодного очікування. Одразу з rapidshare.com + rapidshare.de дерецця.

Tutuka
04.07.2008, 14:13
Ще можна на різних варезних сайтах або форумах. Наприклад, такий (http://wov.com.ua/video/cartoons/).
Я деру все звідси (http://tfile.ru/), але там трошки інший принцип скачування.

levandivka
04.07.2008, 14:16
на різних
http://www.kolobok.us/smiles/user/koshecka_12.gif

Tutuka
04.07.2008, 14:28
Я модем перегружаю, і жодного очікування. Одразу з rapidshare.com + rapidshare.de дерецця.
Та у мене ip постійний. На перших порах дерла з рапідшари по-чорному, трохи допомагала програма US-Downloader (здається, так називається), навіть мала свій преміум - чесно заробляла бали, розміщуючи свої файлики на рапідшарі, але з часом набридло, і перейшла на торент-трекери. Мені так зручніше - накидала в програму торентів, і більше нічого не обходить. :) Головне тільки за рейтингом слідкувати, щоб не забанили.

bora
04.07.2008, 15:07
Та у мене ip постійний. На перших порах дерла з рапідшари по-чорному, трохи допомагала програма US-Downloader (здається, так називається), навіть мала свій преміум - чесно заробляла бали, розміщуючи свої файлики на рапідшарі, але з часом набридло, і перейшла на торент-трекери. Мені так зручніше - накидала в програму торентів, і більше нічого не обходить. :) Головне тільки за рейтингом слідкувати, щоб не забанили.
+1
Просто сподобався набір незнайомих слів в розділі Мультики:)
(блондинко я:))

Liliyah Romanova
04.07.2008, 16:36
Я теж малому раз прокрутив
Це в якій якості?
Ми в кінотеатрі дивилися...

Додано через 20 хвилин
На перших порах дерла з рапідшари по-чорному, трохи допомагала програма US-Downloader (здається, так називається), навіть мала свій преміум - чесно заробляла бали, розміщуючи свої файлики на рапідшарі, але з часом набридло, і перейшла на торент-трекери. Мені так зручніше - накидала в програму торентів, і більше нічого не обходить.
У нас те саме. Я ще й DVD сама ріпала, то якийсь час навіть була модером на одному піратському форумі. Потім теж набридло. Тепер більше тим чоловік займається. В основному тягнемо з торентів, але й преміум на рапіді досі маємо. Так зручніше. Як треба щось швидко мати, то рапіда якраз допомагає.

Tutuka
04.07.2008, 18:09
+1
Просто сподобався набір незнайомих слів в розділі Мультики
Ну так то про "рибні місця", де ті мультики водяться :)
А взагалі, не звертайте уваги, то мені даються взнаки шість років, відкантованих у політесі... ;)

І щоб не зовсім вже не офтопити - недавно моя мала почала дивитись різні мультики про принцес (Попелюшка, Русалонька і т.д.)
Чесне слово, тепер хоч з хати тікай - як почне розпитувати про всі тонкощі любовних стосунків... Або, ще краще - починає свої теорії висувати; ми тут взагалі від сміху плачемо :D
Тепер після роботи мушу вислухати переказ чергової серії її мильних опер (ну чисто як колись моя бабуся про Ізауру :) ). Хоча, краще вже так, ніж ті дурнуваті "пукаючі" мультфільми з "нікелодеону". :agree:

Coffe13
29.10.2008, 22:25
Сьогодні, одна надзвичайно близька мені людина якимсь чином нагадала мені шматочок дитинства,хоча чому саме цей спогад... самій дивно...
http://www.youtube.com/watch?v=5cLyokmUCU0

Boris_Kiev
29.10.2008, 22:41
Ну так то про "рибні місця", де ті мультики водяться

ресурс трохи специфічний - там навалено усього, але рекомендую (здяється, тільки для України):

Мультфільми Дубльовані Українською

http://infostore.org/info/3524643
http://infostore.org/info/3524643?refer=1933095&rs=0&s=2&p=1
http://infostore.org/info/3524643?refer=1933095&rs=0&s=2&p=2
http://infostore.org/info/3524643?refer=1933095&rs=0&s=2&p=3

Українські Мультфільми
http://infostore.org/info/2105306
http://infostore.org/info/2105306?refer=1038046&rs=0&s=3&p=1
http://infostore.org/info/2105306?refer=1038046&rs=0&s=3&p=2

Мих
29.10.2008, 22:44
А фільм про себе показати слабО?

http://www.youtube.com/watch?v=vfSSWdSFt0o&feature=related

Coffe13
06.11.2008, 23:30
:lol:Нині обреготалась:lol::lol:
http://www.youtube.com/watch?v=rDb5eRR3Aw0

Галюсік
14.11.2008, 13:41
бременські музиканти....

Ой,які чудові ті пісні, який голос у того, хто їх співає!!!

Мій тато ще колись ті пісні на бобінний магнітофон записував, а я в дитинстві слухала. Особливо подобається серенада трубадура: "Светит сонце над лесом, только не для меня, без любимой принцессы не прожить мне и дня..."

Галюсік
14.11.2008, 15:12
А ще у дитинстві дуже любила дивитись "Смерфи" по польському телебаченню.

Coffe13
15.11.2008, 19:46
:lol::lol::lol: Унего ноги...а ему домой... :lol:
http://ru.youtube.com/watch?v=xLqphK_ZfEk

Boris_Kiev
15.11.2008, 20:08
бременські музиканти....

Ой,які чудові ті пісні, який голос у того, хто їх співає!!!

Співають там в основному Муслім Магомаєв та Олег Анофрієв.

Є цей мультик на Алькарі (аві, 700 М)
і 4 саундтреки (сумарно 17,5 М)

Куди тільки вам заштовхати ?

duncan
16.11.2008, 01:26
Олег Анофрієв.
Є цей мультик на Алькарі (аві, 700 М)
і 4 саундтреки (сумарно 17,5 М)

дякую, пан борис...
я включав по нашому радіо, маю в наявності...

Liliyah Romanova
19.11.2008, 16:28
Піксарівський Burn-E HQ (From Wall-E)

http://www.youtube.com/watch?v=hJNU0bKr1

Coffe13
27.11.2008, 10:45
От гілка про настрій у піснях є,а в мене настрій сьогодні в мультик
http://www.youtube.com/watch?v=BnouTiO9urs

Радість
27.11.2008, 12:11
http://www.youtube.com/watch?v=g0G9vDKcdLg

Coffe13
27.11.2008, 12:24
Суперовий ролік... хвілософський...

Галюсік
27.11.2008, 12:29
Якщо можете, хто має, то запостіть будь-ласка мультик "Ежик в тумане", давно не бачила і дуже подобається.
А ще є схожий мультик, як їжак і ведмедик ходили мити і чистити зірки, бо було дуже темно і зірки були брудні. Дуже гарний мультик. Там ніби той самий їжачок і ведмідь.

Coffe13
27.11.2008, 12:31
http://www.youtube.com/watch?v=1uWjxB2wymo

Coffe13
27.11.2008, 12:46
http://www.youtube.com/watch?v=Mh1YsXQcjBg

Галюсік
27.11.2008, 12:52
Дуже-дуже дякую! Буду згадувати дитинство. :girl_tender: :give_rose: :give_rose: :give_rose:

Liliyah Romanova
28.11.2008, 22:42
Дуже файний новий російський мультфільм "Приключения Аленушки и Еремы" (2008).
Сюжет благенький, але зроблено гарно. Навіть ми своєму малому дивитися дозволили. :)))

http://ruskino.ru/film/9784/md_poster.jpg

Офіційна сторінка: http://www.alena-erema.ru/
http://www.film.ru/afisha/movie.asp?code=ALENEREM

Трейлер.

http://www.youtube.com/watch?v=qwzeiMRDdmU

Coffe13
30.11.2008, 10:16
http://www.youtube.com/watch?v=ij-GloxRvNY

Mavpysuk
30.11.2008, 10:18
Мультик про Петю Пяточкіна-мій улюблений....Особливо момент де він лежить під ковдрою, не може заснути і його:"Бурум-бурум-бурурум":greeting:

Coffe13
30.11.2008, 10:32
Мультик про Петю Пяточкіна-мій улюблений....Особливо момент де він лежить під ковдрою, не може заснути і його:"Бурум-бурум-бурурум":greeting:

А мені той собацюра найбільше довподоби :mocking:

Mavpysuk
30.11.2008, 10:38
А мені той собацюра найбільше довподоби

Собацюра "вне конкурса"...:)

Liliyah Romanova
07.12.2008, 06:36
Самойлович передав для ЛФ. :)

http://de.youtube.com/watch?v=C8aFxk0aUuU

Бійцівська Рибка
07.12.2008, 08:14
Дуже файний новий російський мультфільм "Приключения Аленушки и Еремы" (2008).
Сюжет благенький, але зроблено гарно. Навіть ми своєму малому дивитися дозволили. :)))

А что, вы ему не разрешаете мультики смотреть?о_О

Coffe13
07.12.2008, 09:17
А что, вы ему не разрешаете мультики смотреть?о_О
Так є ж різні мультики, Рибко... Ми теж фільтруєм те що дивиться дитина.

Самойлович передав для ЛФ.
Суперовий мульт... Я сиділа хвилин десять занімівши... Дякую Самойловичу! Дякую Лілю!

Liliyah Romanova
07.12.2008, 15:25
А что, вы ему не разрешаете мультики смотреть?
Ми мультфільми йому фільтруємо. Тому в нас телевізора нема. А російською дивитися не даємо. Цей перший. :)

Бійцівська Рибка
07.12.2008, 15:41
А російською дивитися не даємо. Цей перший. :)

Почему???:unknown:

Coffe13
07.12.2008, 15:54
Почему???:unknown:
Не знаю як у Лілі, а моя колись після перегляду російських мультиків аж дуже сипалася русизмами. Хоча я оцінюю мультики не по мові, а по змісту.

Liliyah Romanova
07.12.2008, 16:04
Не знаю як у Лілі, а моя колись після перегляду російських мультиків аж дуже сипалася русизмами. Хоча я оцінюю мультики не по мові, а по змісту.

У нас перший критерій мова, другий якість. Тобто ми вибираємо серед англо-, франко- та україномовних, що йому варто дивитися.
Російською не давали дивитися довший час, бо дуже мішав з українською. Не міг розрізнити, де яка. Зараз уже ніби не мішає. Хоча після перегляду "ереми та аленушки" почав використовувати слово "сказка" як матюк. Тільки щось йому не так, він нам зразу "от сказка". І так злосно... Ми іноді не втримуємося і заходимося голосним реготом, смішний цей "матюк".
Зараз поволі дозволили дивитися мультфільми польською. Раніше теж із тим вважали. Бо окремі речі раптом мали лише польську назву.
От англійську, французьку не мішає, тому дивиться з 2 рочків мультфільми цими мовами.

Квіточка
12.12.2008, 17:06
Ви тільки не смійтеся з мого питання... Як можна переглядати вказані тут мультики нормально, а то все йде по кусочкам, тобто постійно зупиняється і як можна собі його скачати щоб потім нормально дивитися??? Дитина так розстроювалася від такого перегляду... Дякую..

Бійцівська Рибка
12.12.2008, 17:23
Во-первых, это зависит от скорости интернета. Квіточка, запустите, а потом приостановите, чтобы розовая полосочка пошла дальше. Тогда будет идти нормально.

Квіточка
12.12.2008, 17:29
а качати звідти якось можна???

Бійцівська Рибка
12.12.2008, 18:42
По-моему, нет.

thinkers
13.12.2008, 07:44
а качати звідти якось можна???
можна качати:)
зараз в неті є купа сайтів, які генерують лінк на скачування з ютуба та схожих сервісів:
ось цей наприклад (http://sfrom.net/)
розібратися що і як там неважко

Ykr@inochk@
13.12.2008, 07:58
Пагані дяді не дали докачати мульти українською:cry: (infostore:hang1:).
Будь ласочка, хто знає, підкажіть звідки ще можна схомячити шедеври українського перекладу!:naci:

Liliyah Romanova
16.12.2008, 00:26
Будь ласочка, хто знає, підкажіть звідки ще можна схомячити шедеври українського перекладу!
http://www.share.net.ua/forum/
Реєстрація обов'язкова, а також 5 змістовних дописів, інакше лінків для стягування не побачите.

odree
16.12.2008, 00:40
звідки ще можна схомячити шедеври українського перекладу!
http://tab.net.ua/sites/site_name.maximus/
http://www.uaget.com/
http://proc.com.ua/
http://torrents.net.ua/forum/viewforum.php?f=145
http://bete.tv/

Liliyah Romanova
16.12.2008, 00:50
Іще один файний лінк:
http://www.hurtom.com/
Тут і форум, і торент...
:good: :good: :good:

Ykr@inochk@
16.12.2008, 07:09
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2008/12/16/33604947460672e95.gif (http://forum.lvivport.com/vbimghost.php?do=displayimg&imgid=403)

Львiва
16.12.2008, 14:27
Бедные дети... Уж сколько раз говорили, что в основном проблемы с речью бывают именно у тех детей, которых до 5 лет родители "приучали" к неродным языкам. В итоге эти дети не могут четко сформилировать свои мысли даже на родном языке. Желательно, чтобы до 5 лет ребенок смотрел мультфильмы только на родном для него языке, чтобы потом он не говорил русизмами, англизмами и всякой другой ерундой из чуждых для него языков.

Ykr@inochk@
16.12.2008, 19:59
Бедные дети...
Не згодна, ой не згодна! Та й діти різного віку мультфільми дивляться, моїй доньці вже за 10 з гаком перевалило, і свої думки так формулює дорослий позаздрить:greeting:. А мульти українською всією родиною дивимось:good:

Галюсік
18.12.2008, 13:32
Бедные дети... Уж сколько раз говорили, что в основном проблемы с речью бывают именно у тех детей, которых до 5 лет родители "приучали" к неродным языкам. В итоге эти дети не могут четко сформилировать свои мысли даже на родном языке.

Щось я можу сформулювати думки і на російській, і на українській, хоча все дитинство змушена була дивитись мультики і фільми тільки російською. У принципі, можна ще читати книги, ті ж казки, щоб збагатити свою мову чи "язык".
Та й діти іноді дивляться мультики і на іноземних мовах, хоча не розуміють саму мову, зате розуміють по-своєму, про що мультик. Так бачу, як племінник дивиться якийсь іноземний канал по сателітці, і йому цікаво. На мою думку, діти не можуть бути бідними від того, що дивляться мультики.

Liliyah Romanova
18.12.2008, 16:49
На мою думку, діти не можуть бути бідними від того, що дивляться мультики.
Залежить від мультиків, але загалом цілковито згідна.

nirvanka
29.12.2008, 03:53
Цікаві короткі мультики:

Про мурашок:
http://www.youtube.com/watch?v=ZPhRA2qywgU
http://www.youtube.com/watch?v=nk5dzAUFhZI
Лав сторі:
http://www.youtube.com/watch?v=WohEiqPmmo0
Аля "Гидке каченя"
http://www.youtube.com/watch?v=V3p8GVNIyQk

Liliyah Romanova
29.12.2008, 05:27
Нірванко, так це ж французький "Minuscule"
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=159054&postcount=19
;)
Рекомендую всі серії. :good: Там 3 двд усього. :)

Ykr@inochk@
29.12.2008, 10:37
Цитата: Допис від Ykr@inochk@
Бедные дети... Уж сколько раз говорили, что в основном проблемы с речью бывают именно у тех детей, которых до 5 лет родители "приучали" к неродным языкам. В итоге эти дети не могут четко сформилировать свои мысли даже на родном языке.

Галюсік то не моєо_О.
Ось моє;):
Не згодна, ой не згодна! Та й діти різного віку мультфільми дивляться, моїй доньці вже за 10 з гаком перевалило, і свої думки так формулює дорослий позаздрить. А мульти українською всією родиною дивимось

gryvul
29.12.2008, 14:45
Нірванко, як будете тут бігати, зі своїм новим ноутбуком, то нагадайте, скину вам принаймні дві серії того мультика.

Галюсік
29.12.2008, 14:53
Галюсік то не моє

я не знаю.. то може форум заглючив, бо робила як завжди - цитата виділеного.

Liliyah Romanova
29.12.2008, 18:23
Нірванко, як будете тут бігати, зі своїм новим ноутбуком, то нагадайте, скину вам принаймні дві серії того мультика.
2 серії чи два диски? Там 4 частини мультиків.
Ось офіційний сайт. http://www.minuscule.tv/
Тут всі 4 двд http://www.minuscule-dvd.com/dvd ; http://www.minuscule-dvd.com/
Тут є лінки на рапіду на першу і третю частини, другу мушу перезалити хіба, якщо це когось цікавить, звичайно - http://rapidshare.com/files/65923807/minuscule.txt
Можу переслати лінки в пп, маю теж 4тий двд на рапіді, як виявилося. :)))
До речі, там усього 79 коротких серій.
Можна також купити двд на ібеї, якщо хтось бажає :)
http://cgi.ebay.ca/Minuscule-France-4DVD-RARE_W0QQitemZ320326217845QQcmdZViewItemQQptZUS_DV D_HD_DVD_Blu_ray?_trksid=p3286.m20.l1116

Coffe13
29.12.2008, 19:26
Люблю ворону з того мультика:
http://www.youtube.com/watch?v=INkVa8WImjY
http://www.youtube.com/watch?v=h0WmqQTH3NE

nirvanka
29.12.2008, 20:42
До речі, там усього 79 коротких серій.
Ого! Та я потім доперла і на ютубі дала пошук по "Minuscule". На пів ночі зависла :girl_in_dreams: Десь біля 30 серій переглянула. Шкода, що вони не номеруються, тепер не знаю які ще залишилось подивитись..
Нагадало ті мультики з львівських маршруток про ведмедика.

Радість
31.12.2008, 12:26
Minuscule- один з найулюбленіших моїх мультиків!

yasondinalt
03.01.2009, 10:27
Мультфільм "Південний Парк" Українською мовою

DVDRip, SATrip можна скачати тут:
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1294456
http://www.hurtom.com/torrents/forum/viewtopic.php?t=2077
http://torrents.net.ua/forum/viewtopic.php?t=193553

У форматі flv:
http://usouthpark.org.ua/viewtopic.php?f=2&t=2
http://vkontakte.ru/club5400237

КОЛЯ З ВАМИ
03.01.2009, 10:58
Я надзвичайно сильно люблю мультики особливо: мішкі гамі, том і джері, шрек, про скруджа макдака, та багато інших але Натка з рогатки їх не любить...

Bogun
04.01.2009, 12:38
Як песик і котик підлогу мили :).

оригіналка
04.01.2009, 16:22
Я надзвичайно сильно люблю мультики особливо: мішкі гамі, том і джері, шрек, про скруджа макдака, та багато інших але Натка з рогатки їх не любить...

Коля, ти вже з тими мультиками мені надоїв!(не ображайся!):tongue: Я не думаю, що є ще хтось з форумлян, що з ранку до ночі "мішки гаммі" дивлаться...:))) Та ше й в Вашому віці, Микола Миколайович... то врєдно!!!:tongue::tongue::tongue:

КОЛЯ З РОГАТКИ
05.01.2009, 07:18
Коля, ти вже з тими мультиками мені надоїв!(не ображайся!):tongue: Я не думаю, що є ще хтось з форумлян, що з ранку до ночі "мішки гаммі" дивлаться...:))) Та ше й в Вашому віці, Микола Миколайович... то врєдно!!!:tongue::tongue::tongue:

:cry:Дорога незнайомко!!! Є дуже-дуже-дуже багато людей хто поважає,любить,цінує,обожн є мультики:)

Alla
05.01.2009, 16:35
в мене теж є улуюлені мультики - Сучасне Рокове життя, Огі і Кукарачу, Кав енд Чікен ,я їх можу дивитись безкінечно)):greeting::greeting::greetin g:

оригіналка
11.01.2009, 11:23
:)))Минулого літа дивилась "Завойовник Зім" і "Бетмен" по новому... І ше по тарілці дешо, поки моя шиншилка не погризла кабель....

Галюсік
12.01.2009, 12:59
Як песик і котик підлогу мили

На днях цей мультик по телебаченню дивилась. Дуже його люблю. А ще йшов дуже гарний мультик, назви не знаю, як від бабусі тісто втекло, бродило по лісі, наїлося ягід, а потім лягло спочити на пеньочку, і сонечко його припекло, і вийшов коровай з ягодами, бабуся, коли знайшла його, то пороздавала усім звіряткам, а вони їй за це понаносили лісових дарів - ягід, горішків, букет квітів, і бабуся мала чим частувати своїх подруг - інших бабусь, які у гості прийшли. Я цей мультик бачила ще в дитинстві і вже забула, аж ото на свята показували, то й пригадала..

gryvul
12.01.2009, 15:49
а в мене він є. і один і другий. (Сонячний коровай називається)...

Квіточка
19.01.2009, 20:57
Як песик і котик підлогу мили .
Є???? а де ви його взяли??? так його хочу... а які ше є?

Geograf
19.01.2009, 22:39
Петрик П'яточкін і Капітошка. Суцільний позитив:)):radist:

gryvul
20.01.2009, 07:42
так форумівки для чого? для ноутбуків із мультиками для обміну? чи я не знаю?

zet
20.01.2009, 18:09
А мне нравится японское аниме...
Цветочки после ягодок
http://video.mail.ru/mail/kalmu-yulya/1945/1999.html

Geograf
20.01.2009, 19:05
Загляньте на http://teramult.org.ua/ там багато старих і нових мультиків, а головне купа українських і дого ж дуже файних :i_am_so_happy::radist:

Toyvo
30.01.2009, 22:19
Minuscule - жесть, божьи коровки жгут :good:

zart
02.02.2009, 14:26
Кому нравится мульт " А баба Яга против" про олимпиаду 80.

fuxx
03.02.2009, 12:22
Є???? а де ви його взяли??? так його хочу
Я маю той мультик.
А ще Капітошка, Пяточкін, Круглячок - то ті шо українські.

На днях вперше дивився, свого часу дуже розрекламованого, Карлосона з українським озвученням. Чесно кажучи я розчарований, хоча мала його дивиться покищо залюбки. На мій погляд краще було б якби озвучили радянського Карлосона. Наприклад ті ж Тачки на порядок краще озвучені ніж Карлосон.

Liliyah Romanova
04.02.2009, 16:56
На днях вперше дивився, свого часу дуже розрекламованого, Карлосона з українським озвученням. Чесно кажучи я розчарований, хоча мала його дивиться покищо залюбки.
Якби не дозволили Скрипці "отсєбятіну" було би краще. Як на мене, саме він і зіпсував мультика.
Та й переклад такий... Там є момент, коли Карлсон каже: "хтось на сходах навернувся" чи якось так. Суть в останньому слові "навернувся". Я взагалі не розуміла того речення, поки якийсь час тому пупер мені не сказав, що дивно, що в укрмові на прихід до Бога вживають слово "навернутися". Я не зрозуміла, чому саме і його пояснення, що російською це означає "спіткнутися", дало мені нарешті розуміння, про що говорив Скрипка-Карлсон у мультику.

zart
06.02.2009, 07:35
Помогите, кто помнит название мульта, в нём есть песня
День добрый,День добрый,
День добрый,День добрый,
Леса и поля,
День добрый,День добрый,
Я рад что вернулся в родные края,
День добрый,и каждый из нас будет рад,
Будет рад, будет рад, вернутся весной в этот сад, в этот сад,
В этот сад, в этот сад.
:)

Un.Known
06.02.2009, 08:47
Помогите, кто помнит название мульта, в нём есть песня
День добрый,День добрый,

"Про кота Васю и охотничью катавасию"

http://mults.spb.ru/mults/?id=1567

artobstrel
06.02.2009, 09:30
Саус Парк ... мультик который больше чем мультик, апофеоз злободневного юмора на фоне гениальности минимализма ....

Coffe13
10.06.2009, 09:34
Нагадала мені сьогодні коліжанка про ось такий мультик:

http://www.youtube.com/watch?v=vUoGbJW-k_o

zet
17.06.2009, 19:42
Я поклонница японского аниме.

victorys
17.06.2009, 21:05
Підкажіть, хто знає, де можна знайти пісенки до мультиків. Судячи з дати допису, вже певне за пізно на відповідь, але все ж...Я собі з цієї сторінки скачала багато пісень з улюблених мультиків дитинства http://detkam.e-papa.ru/mp/
Там доречі і колискові для малечі є на російській та англійській мовах :)

бременські музиканти.... знав напам’ять всі пісні.......
Мій тато ще колись ті пісні на бобінний магнітофон записував, а я в дитинстві слухала.
І я! І я! Я теж слухала казочку про бременських музикантів на бобінах :greeting: і на память знала пісні...
А ще мультик про кота Леопольда любила як йому ті миші пакостили і його коронну фразу "ребята, давайте жить дружно" :))) Перечитала всю тему, але здається ніхто не згадував про "Ну погоди" - це теж один з моїх улюблених мультиків був, та і досі є :crazyman:
А такий чеський мультик про кротика памятає хтьсь? В мене навіть десь книжка була з тим кротиком та його пригодами :)
Ой, хороша тема, дитинство згадала і розписалась трохи :mocking:

nirvanka
17.06.2009, 21:20
О, я пам'ятаю кротика! Він такий кумедний :) А як мультик називається? Пошукала б на ютубі..

victorys
17.06.2009, 22:33
А як мультик називається?
от і я не памятаю :pardon: Там здається якось по чеські Krecik було написано, але не впевнена.

nirvanka
17.06.2009, 22:37
Дякую, знайшла! :)

http://www.youtube.com/watch?v=jWpKsni2I1k

gryvul
17.06.2009, 23:24
А в мене є кротики. Шось 10 штучок. Можу і десь якось попіратствувати...

Speedo78
18.06.2009, 10:56
"Жив-був пес" поза всякою конкуренцією! А ще?
"Вінні пух" (і наш і Діснеєвський, більше, звичайно, наш подобається),
"Троє з Простоквашино"
"Їжачок в тумані" :)
Тай ще багато-багато, всіх і не пригадаю!

victorys
18.06.2009, 16:55
"Вінні пух"
і я дуже любила того "радянського" Вінні пуха :)
А ще файний мультик про ведмедика Умку був, особливо дуже подобалась колискова з того мультику, такий голос приємний і мелодія :girl_in_love:
http://www.youtube.com/watch?v=-62uK_-1UJ0

Полковник
18.06.2009, 19:13
такий голос приємний

Аида Семеновна Ведищева (настоящее имя — Ида Соломоновна Вайс), родилась 10 июня 1941 года в Казани, где училась до 4-го класса. В 1951-м семья Вайс переехала в Иркутск.
По семейному преданию, Аида начала петь и говорить почти одновременно. Родители отвели девочку в музыкальную школу, чтобы развивался ее талант. В Иркутске Аида окончила музучилище по классу фортепиано и вокала.
Мама и папа настояли, чтобы их девочка изучала иностранные языки. Аида поступила в Калининский педагогический институт. В 1959 году она вернулась к родителям в Иркутск.
Папа, Соломон Иосифович Вайс, профессор мединститута, был заведующим кафедрой стоматологии. Мама — Елена Митрофановна Емельянова, работала врачом Иркутской областной стомклиники.
"Я всегда была упрямой, — говорила Аида Семеновна в одном из интервью. — И после окончания института, невзирая на протесты родителей, поехала в Москву. Меня взяли в оркестр Олега Лундстрема для гастролей в Ялте и Сочи, потому что я была темпераментная, хорошо играла и двигалась на сцене. Затем работала в оркестре Леонида Утесова.
После ухода из оркестра Утесова Аида совершенно случайно попала "в кино к Гайдаю". В "Кавказскую пленницу" требовалась исполнительница песенки про медведей, причем с голосом, похожим на тембр Ниночки — Натальи Варлей. Найти нужный никак не удавалось. Тогда редактор радиопередачи "Доброе утро" предложила прослушать Ведищеву.
— Я вообще-то и понятия не имела ни о каком конкурсе: мне позвонила моя подруга, работавшая на радио, и сказала: нужно записать песню, — вспоминает Ведищева. — Я посмотрела ноты. Песенка оказалась .....

http://www.moskva.fm/artist/аида_ведищева/about

nirvanka
30.06.2009, 17:13
Дуже милий і прикольний мультик:
http://www.youtube.com/watch?v=IKPpXDv8WGk
(тут без тої стрічки посеред екрану (http://rutube.ru/tracks/2003675.html?v=dc3d90d3375690d5d9168fae7d1c7938))

hrobak
30.06.2009, 21:13
приєднуюсь до ріспектів для вищезгаданих старих добрих мультів, таких як Петрик П"яточкин, Бременские музыканты, Ловушка для кошек (до речі, недавно вийшла Ловушка для кошек-2, все ніяк не подивлюся), Кот Леопольд, Ну погоди та ін. і сюжети в багатьох з них недитячі ні разу, але якось моя свідомість від того не постраждала :pardon: а може то вона так постраждала, шо я навіть не бачу?! о_О

а з нових подивились вчора Хвилю тримай - про пінгвінів-серферів. класний мульт і як завжди шикарне українське дублювання :good:

Bobas
05.10.2009, 15:57
пригоди поросятки Чуні!!!
Ось недавно відкрив його для себе, хоча він з 68 року, ніколи небачив, а мала взагалі балдіє від нього... правда на російській мові, але то нічого:pardon: -

http://fileshare.in.ua/s/img/bg_ru_new.gif (http://fileshare.in.ua/2838805)

Karmeluk
06.10.2009, 15:12
Мачу Пикчу
http://www.youtube.com/watch?v=KioVpKoNwk8

Karmeluk
14.10.2009, 11:06
Cheburashka. Made in Japan
http://www.youtube.com/watch?v=cy30CMk3v60

Geograf
14.10.2009, 12:17
Я цей мультик полюбляю:)
http://www.youtube.com/watch?v=E--kLXa3s0I

Alicia
14.01.2010, 18:51
Я обожнювала мультик "Мешок яблок", де зайчик каже: "У меня - четыре сыночка и ла-а-апочка дочка", а ще "Волк и теленок", де теля кличе басом вовка: "Папаня!", також мультик "Бегемот и солнце", в якому маленький гіпопотамчик казав: "Что-то, что-то, что-то, что-то, что-то есть у бегемота!"
Білоруський мультик 1975 року, який озвучували Песняры, "Квака-задавака" - мене ще навіть в проекті не було!
І діснеєвські мультики я любила, точніше люблю...А останній мультик "Up!", де смішнючий песик час від часу каже: "Бєлка!", взагалі довів мені, що я ще хочу бути маленькою...
Викладаю мультик "Путаница"за Чуковським, який зараз дуже любить моя племінниця!
http://www.youtube.com/watch?v=H9fUyo_0veE

Geograf
15.01.2010, 00:45
Мені подобаються мультфільми про цих кмітливих українських хлопціва:):good:
http://www.youtube.com/watch?v=BWdY6pfvYKk
http://www.youtube.com/watch?v=CU82-CKBRu4

Leri
15.01.2010, 09:07
а мені вчора згадалися Bolek i Lolek :)

http://www.youtube.com/watch?v=Rm6qvzNqN18

Бійцівська Рибка
15.01.2010, 09:12
а мені вчора згадалися Bolek i Lolek
Ой, я теж люблю цей мультик. А ще про Рекса (польський чи чеський). :)

Geograf
15.01.2010, 13:53
Я теж полюбляю ці мультики, а ще оці про двох чеськи сусідів
http://www.youtube.com/watch?v=7lnvaR6M5DM
http://www.youtube.com/watch?v=CGvCVIWI5jk&feature=related

Geograf
16.01.2010, 22:55
Згадав один дуже хороший мультик, який я полюбляю
http://www.youtube.com/watch?v=lOoFcD7tdYQ

Geograf
19.01.2010, 22:48
Ось це файний мультик
http://www.youtube.com/watch?v=-B9GHUnj_w4

Alicia
19.01.2010, 23:18
Обожнювала колись цей мультик!
http://www.youtube.com/watch?v=JOmf4QbgLXs

Karmeluk
19.01.2010, 23:43
Я теж полюбляю ці мультики, а ще оці про двох чеськи сусідів
У поляків в "надобраноц" називалися "сонседжі" (Сусіди). Мав на ДВД пару серій. Тепер поставив на завантаження всі решта з торента.

Geograf
20.01.2010, 00:47
Полюбляю мультфільми про цього собаку, тихше їдеш далі будеш :))
http://www.youtube.com/watch?v=kXT7thyvhcs
І ще про цього невгамовного дятла
http://www.youtube.com/watch?v=SqKOTGbCnWQ

Галюсік
22.01.2010, 16:44
Чи можна десь скачати безкоштовно, не реєструючись, мультики про Смерфів? Знайшла лише через Торент, але я не вмію тим Торентом користуватись.

Geograf
25.01.2010, 20:39
Файний український мультик "Лис Микита"
http://www.youtube.com/watch?v=s6IS754GBc4

XrustunkA
25.01.2010, 20:48
Файний український мультик "Лис Микита"

Ой то точно!ФАЙНИЙ:good::good::good:
В мене мала його дуже любить,все прийде,подивиться ангельськими оченятами,як скаже"Христінька,ну будь ясоцка подивися зі мною муйтик".Ну як їй відмовиш!?
Ото й дивилась вже певно сто разів!;)

Geograf
27.01.2010, 13:27
"Енеїда" файна книгенція і файний мультфільм , знятий суперово (дітям небажано переглядати)
http://www.youtube.com/watch?v=WxwncA3xS5k

Бійцівська Рибка
27.01.2010, 13:34
В мене мала його дуже любить,все прийде,подивиться ангельськими оченятами,як скаже"Христінька,ну будь ясоцка подивися зі мною муйтик".Ну як їй відмовиш!?
Ото й дивилась вже певно сто разів!
А я ніколи не бачила такого мультика. Якийсь новий?

Geograf
27.01.2010, 13:46
А я ніколи не бачила такого мультика. Якийсь новий?
Здаэться 2007 року знятий
Ось тут і скачати можна і онлайн подивитися http://www.ex.ua/view/82590

Geograf
29.01.2010, 03:21
Класний мультик, вовка вдало намалювали
http://www.youtube.com/watch?v=gLYzzH0IF_Y&feature=PlayList&p=1EE4F4F3A8EBBF99&playnext=1&playnext_from=PL&index=38

Солоха Конотопська
29.01.2010, 19:36
як багато цікавих мультиків згадали! дякую! :good:
мені сподобалось, як Сімпсони поєднали трагедію з комедією. а ось переклад вірша (http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=582441&postcount=1502)

The Raven (http://www.fanpop.com/spots/halloween/videos/2450364/title/simpsons-version-poes-raven)

poetka
30.01.2010, 17:02
http://www.youtube.com/watch?v=cL_qGMfbtAk&feature=fvhr

---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

Мультик про смышного кролика
http://www.youtube.com/watch?v=2X66FMVSVYA&feature=related

Geograf
15.02.2010, 00:32
Полюбляю переглідати мультсеріал "Гей Арнольд" про м*ячеголового хлопчину Арнольда і його квартал

Солоха Конотопська
02.03.2010, 18:47
Як жінки чоловіків продавали

http://www.youtube.com/watch?v=O45S8XgAQ5k&feature=related

Karmeluk
02.03.2010, 19:27
Вартує переглянути. :good:
Fantastic Mr.Fox
http://www.youtube.com/watch?v=4b5ykfRU4D8
The Secret Of Kells
http://www.youtube.com/watch?v=lw2_HZTuQBE

Нікуся
04.03.2010, 07:16
Підскажіть назву вітчизняного мультика, де є пісня " Всі, всі , всі хто є на землі, нам дуже потрібні великі й малі!"

Zlju4ka
04.03.2010, 07:47
Підскажіть назву вітчизняного мультика, де є пісня " Всі, всі , всі хто є на землі, нам дуже потрібні великі й малі!"

мультфільм : "Про всіх на світі"
там така пісенька "Всі, всі, всі хто є на Землі, нам дуже потрібні великі й малі"

Interferon
04.03.2010, 07:58
"Енеїда" файна книгенція і файний мультфільм , знятий суперово (дітям небажано переглядати)
А чому дітям не бажано, ми в 4.5 років дивимось, дуже любить - Енея називає Енеїд.
А "Лис Микита" - то взагалі супер - український мультик, якісна анімація, музика від відомих укр. виконавців. Але найголовніше, що після мультика мала попросила казочку - купили книжку і змалку читаємо класику.

Geograf
04.03.2010, 14:45
Тімон і Пумба, суцільний сміх і позитив:)
http://www.youtube.com/watch?v=3yXVWYtBQVE

XrustunkA
04.03.2010, 14:55
Мені такий пригадався
http://www.youtube.com/watch?v=_1P3P5cGRmE&feature=PlayList&p=9B9B92CF037656C9&playnext=1&playnext_from=PL&index=1

Geograf
04.03.2010, 15:01
Там класний дракон був, схожий на ящірку:)))
А це один із найулюбленіших мультиплікаційних персонажів, Bugs Bunny
http://www.youtube.com/watch?v=luKU53ihiK8

XrustunkA
04.03.2010, 15:05
А Том і Джеррі:)))
http://www.youtube.com/watch?v=RGndoQDwtf8

Geograf
04.03.2010, 15:12
Прсто супер:good:, правда кота інколи шкода:(
Я цю серію полюбляю переглядати
http://www.youtube.com/watch?v=pzdwfXIU67I

XrustunkA
04.03.2010, 15:22
Класно...
А ще цих дятликів люблю
http://www.youtube.com/watch?v=XdwBU5eAM5Y
П.С.На мультики потягнуло.То весна так діє?

Geograf
04.03.2010, 15:27
А ще цих дятликів люблю

Класно Вудді сміється:)))
Ця діснеєвська компанія вміє розвеселити
http://www.youtube.com/watch?v=GbLXZpcL0Yg
П.С.На мультики потягнуло.То весна так діє?
Не знаю, прте мультики то таки файна штукенція:)

XrustunkA
04.03.2010, 15:36
Класно Вудді сміється:)))
...
прте мультики то таки файна штукенція:)

І то правда!;)

antique
04.03.2010, 18:51
Котик та півник - добрий український мультик.
http://www.youtube.com/watch?v=cevj0GkKCE8

pukhnastyk
12.03.2010, 18:49
А, в травні цього року на екрани кінотеатрів вийде продовження мультика "Шрек"! :yahoo: Ось коротенький трейлер, правда, англійською, але емоції та позитив мультика і так видно:
http://movies.yahoo.com/movie/1810004595/video/18575925

Karmeluk
12.03.2010, 20:54
... та 18 червня Toy Story 3
http://www.youtube.com/watch?v=v_FfHA5whXc&feature=related

poetka
12.03.2010, 23:37
Ми зараз присіли на цей мультик,щоправда дивимось український переклад,просто суууууупер,якщо не помиляюсь озвучує Ступка старший.
http://www.youtube.com/watch?v=STAbaDTVmkE

16.03.2010, 19:07
мультик з усіх мультиків - Оггі та Кукарачі! = )

раджу всім!))

XrustunkA
22.03.2010, 19:14
Бакс Банні:)))
http://www.youtube.com/watch?v=oNUt7h5JCvM

Geograf
22.03.2010, 19:34
Бакс Банні
Один з найулюбленіших мультяшок

porky pig
http://www.youtube.com/watch?v=P8KYEhws_QQ

Невстранец
24.03.2010, 11:25
"Как приручить дракона" (How to Train Your Dragon) 3D - симпатичный мультик, и в кои-то веки детский (без взросло-пошловатых шуток и параллелей), хотя благодаря хорошей динамике годен для семейного просмотра. Младшему и жене понравился очень, старшему и мне - показался вполне! :good:

DIDIO
24.03.2010, 12:00
"Как приручить дракона" (How to Train Your Dragon) 3D - симпатичный мультик, и в кои-то веки детский (без взросло-пошловатых шуток и параллелей), хотя благодаря хорошей динамике годен для семейного просмотра. Младшему и жене понравился очень, старшему и мне - показался вполне! :good:

3Д... ай-яй-яй! А начальству докладуєте - що дивитеся на ніч оце от... :)))

http://www.youtube.com/watch?v=AG0uoOyy0UQ

Невстранец
24.03.2010, 17:22
"Как приручить дракона" (How to Train Your Dragon) 3D - оказывается, это экранизация "одноименной детской книжки Крессиды Кауэлл", а я всё удивлялся, где же фирменные голливудские туповатые диалоги, "пускание ветров" и прочий блистательный юмор :))). Есть шанс, что и книжку, которую обязательно (пере-)издадут в рамках пиар-акции, можно будет купить младшему почитать... А может, и старшему - если на английском появится. Причем, лучше сразу эту:
"Также стоит отметить, что в 2006 году Крессида Кауэлл «перевела» эту книгу, сделав главным героем ту самую крошечную беззубую рептилию. Книга получила название «Как приручить викинга» («How to Train Your Viking»)."

XrustunkA
24.03.2010, 18:39
Нині з Ксеньою переглядали....
http://www.youtube.com/watch?v=M_utrJvz-DY

Полковник
24.03.2010, 18:59
"Как приручить дракона"...
...Младшему и жене понравился очень, старшему и мне - показался вполне!
Отличный выбор!
Планируем в эти выходные сходить.
А в прошлое воскресенье смотрели про Белку и Стрелку.

[flash=640,360,http://static.video.yandex.ru/lite/film-trailers/c04ov2rwbv.2306]

Юмор хороший и добрый.
Агент КГБ в исполнении Гармаша - просто класс.
Отличная анимационная Москва.
Когда на дисках появится надо будет Борису и Педро подарить.
Через каждые 15 минут крупно СССР и звёзды красные.

Младшему и мне понравился очень, старший и жена - не ходили!

Geograf
24.03.2010, 22:59
Один із найулюбленіших, в українському дубляжі - просто неймовірний:good:
http://www.youtube.com/watch?v=JzwWqkxBb5I

XrustunkA
25.03.2010, 18:01
Один із найулюбленіших, в українському дубляжі - просто неймовірний:good:

Щось він мені не дуже припав до душі-тільки раз дивилася:scratch_one-s_head:
http://www.youtube.com/watch?v=VsvaFxkXrbg&feature=related

XrustunkA
31.03.2010, 17:08
Хммм...класика!
http://www.youtube.com/watch?v=D1sS1TTIslk

Geograf
31.03.2010, 19:40
Хммм...класика!
Не сперечаюсь
http://www.youtube.com/watch?v=95qJYAHOGak
новий Карлсон (шведський) теж класний
http://www.youtube.com/watch?v=iSGnKnT-6FE

Geograf
19.04.2010, 00:43
Файна заставка з дитячих років:)
http://www.youtube.com/watch?v=EMWbla6ojw8

starJeff
02.06.2010, 20:23
Привіт всім я тож люблю мульти нові бажено хто бачи в мульт "Ховрах Обламався".

found
04.07.2010, 12:23
Нині з Ксеньою переглядали....
О, "Панда-кунгфу" - шикарний мультик!
хто бачи в мульт "Ховрах Обламався".
- нормальний мультик :)
Мені ще сподобались мультики про циган, правда їх там 3-4 серії, але добре настрій піднімають. Там є одна серія про Смерть і подарунок для неї від Діда Мороза.

---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

Один із найулюбленіших, в українському дубляжі - просто неймовірний
Ага, "Тачки" в укр - це щось!